Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 27.10.2008 Obsahuje fotku
Je to ono?  Náduť madagaskarská.  Zdravím - Daniela.
mečíky (gladioly), 26.10.2008
Vypadá to na nedostatek výživy.  Hnojili jste?  Zdravím - Daniela.
Čím teď na podzim přihnojit, 26.10.2008
A co potřebujete přihnojit?  Nejlépe je hnojit až na jaře.  Zdravím - Daniela.
Hnojení, 26.10.2008
Kompost můžete dát i nyní na podzim. Ostatní hnojivo až na jaře. S tím vápnem to nepřehánějte - všeho s mírou...  Zdravím - Daniela.
nedozrálá rajčata - co teď?, 26.10.2008
To víte, že normálně dozrálá rajčata mají lepší chuť. Ale když se podíváte do některých obchodů (např. Globus) a vidí ty ceny,  tak potom člověk ještě rád sáhne po těch rajčátkách, co dozrávají všemi možnými způsoby doma. Zdravím -... celý příspěvek >
Skleník ze starých oken, 26.10.2008
Pokud to budu brát po stránce estetické, tak pěkné to asi nebude.  Myslím si, že takto postavený skleník také nebude zcela zadarmo, protože podezdívka a nějaká ta konstrukce také něco stojí.  A jak píše p. Vysloužil, tak životnost také... celý příspěvek >
Jakou rostlinu?, 26.10.2008
Když se bojíte jedovatosti difenbachie,  tak zkuste  Zelenec (Chlorophytum comosum). Je to hodně známá květinka s  pruhovanými dlouhými úzkými listy. O zeleneci je málo známé, že umí dokonale vyčistit vzduch od nejrůznějších... celý příspěvek >
Náš altánek, 25.10.2008
Rudlo, nic si z toho nedělějte.   Ti, co nikdy nic nedokázali (nepostavili, nevypěstovali), jsou většinou největší radílkové a kritici!  Mně se Váš altán moc líbí. Už jsem tady jednou psala, co bych dala za jakýkoliv takovýto podobný... celý příspěvek >
Sciadopitys verticillata, 25.10.2008
Já bych se spíše přikláněla k půdě neutrální až mírně kyselé.  Zdravím - Daniela.
Mám je zalít, 25.10.2008
Po zasazení se kaktus nesmí hned zalít.  Teprve až tak po deseti dnech ho zalijte, ale nepřelejte.  Ze začátku ho nedávejte na přímé slunce.  Potom ho zazimujte běžným způsobem t.j. teplota okolo + 10 °C a nezalévat až do... celý příspěvek >
Pěstování brokolice - vykvétání, 25.10.2008
Zřejmě bydlíte v chladnější oblasti. U nás to takto nejde. Nebo máte nějakou odrůdu, která nevykvétá?  Zdravím - Daniela.
Čínská růže nekvete + lepkavá tekutina , 24.10.2008
Pokud je na listech lepkavá tekutina, vypadalo by to na výměšky mšic. Prohlédla jste listy pořádně?  Vemte si na to i lupu a pokuste se zjistit, jestli někde nenajdete mšice.  Zdravím - Daniela.
Co všechno udělat z dýní, 24.10.2008
Luci, trochu mi to připomíná krémovou pórkovou polévku. Jen pórek vyměnit za dýni.  To budu muset vyzkoušet, manžel má tyto polévky rád. Tak díky za receptík - Daniela.
hnojení révy, 24.10.2008
Hnojení na list se používá tehdy, když rostlina potřebuje rychle doplnit nedostatek některých živin v době vegetace. To platí pro všechny rostliny – tedy i pro révu. Základem výživy rostlin je ale stále kořenová výživa. Pokud se jedná o... celý příspěvek >
Stříhání borůvek, 24.10.2008
Nelamte si hlavu s výškou. Existuje mnoho kultivarů. Také, pokud vím, vysokokeřové a nízkokeřové, i když vysokokeřové jsou běžnější.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika