Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak prakticky na kompostování?, 29.10.2008
My máme dva plastové kompostéry (ty největší), co jim říkáte popelnice.  Jsme s nimi moc spokojení.  Žádné přehazování neděláme. Dávám tam všechen zelený odpad ze zahrady.  Občas to prosypu zeminou a před deštěm nechám otevřená víka,... celý příspěvek >
pryskyřník, 28.10.2008
Ty hlízky by se měly zasadit nyní v říjnu, dát do místnosti s teplotou okolo 15°C a malinko zalévat. Přes zimu vyrostou a v březnu už je můžete dát s truhlíkem ven.  Jsou hodně odolné na chlad a kvetou velmi brzo.  Zdravím - Daniela.
bakopa, 28.10.2008
Bakopa (někde jí říkají i Sutera) se dobře množí řízkováním, stejně jako muškáty.  Oproti muškátům má ale tu výhodu, že vydří i slabý mráz, takže je možno ji nechat na oknech ještě i v době, kdy už muškáty omrzly.  Řízkuje se od září tak do... celý příspěvek >
Co je to za květinu, 28.10.2008
Paní Naděnko, určitě nic nepokazíte tím, když si z této kytičky uděláte řízky a zasadíte jí do nové zeminy (jeden díl listovky, jeden díl rašeliny a jeden díl písku) a nezapomeňte na dno květináče dát pár drobných kamínků - drenáž. Nyní přes zimu... celý příspěvek >
re: okraje záhonů, 28.10.2008
Jarko, to vypadá moc pěkně!   Myslíte, že o to nebudete zachytávat sekačkou?  Jak jsou vysoké?  Zdravím - Daniela.
Vysavač listí?, 28.10.2008
Vysavač listí sice nemáme, ale koupili si ho sousedi.  S velkou slávou začali  "vysávat"  listí pod ořešákem a pod stromy.  Viděla jsem je s tím pracovat jen jednou. Od té doby běhají po zahradě opět s hráběmi.  Já to řeším... celý příspěvek >
boulovitost kořenů zeleniny, 28.10.2008
Bohužel, je to tak. Na staré zahradě jsme vůbec z tohoto důvodu nemohli košťáloviny pěstovat. Vyzkoušeli jsme všechno možné a nic nepomohlo.  Zdravím - Daniela.
Achocha - Ačokča - historie, 27.10.2008
To by mne také zajímalo.  Také se jí říká mexická, nebo peruánská okurka, tak že by pocházela odtamtud?  Myslím si, že není ani šlechtěná, ani křížená.  Zdravím - Daniela.
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
To je nepříjemné. Já tady tolik přemravencováno sice nemám, ale letos byl pro ně nějak příznivý rok,  protože jsem jich měla plný skleník. A máte pravdu, že všude, kde odklopím kámen nebo prkno, jsou také.  Asi by to chtělo pořádnou... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Ahojky Romilo, ono je to s těmi mravenci dost těžké. Já když jsem zakládala nový záhon s jahodami, tak jsem na připravovaném záhonu nikdy mravence neměla. Ale jen co jsem tam tu textilii dala, tak se přistěhovali bůh ví odkud a nemohla jsem se jich... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Pane Stanislawe,  píšete, že dáváte i pětiletou záruku na vysazené dřeviny.  To je od Vás docela pěkné.  Ale zajímalo by mne, jak to řešíte, když někomu při jeho špatné péči ty dřeviny zajdou?  Někdo jezdí na chalupu třeba... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Pane Stanislawe, tu textilii opravdu někteří zahradníci radí.  Já bych panu Rendymu doporučila okolo thůjí odhrabat kůru a vystřihnout textilii dokolečka kolem všech thůjek. Ostatní textilii bych tam nechala  (když už tam je). Takto se... celý příspěvek >
brblenci pod tůjema, 27.10.2008
Tu rašelinu thůje určitě ocení. Mravenci by vadit neměli.  Zdravím - Daniela.
úzký živý plot, 27.10.2008 Obsahuje fotku
Pokud se rozhodnete pro bambus, tak opravdu nějaké zamezení proti rozrůstání musíte mít.  Připojuji fotku od své kamarádky, která to neudělala a bambus jí málem vytlačil ze zahrádky (a roste dál!)  Zdravím - Daniela.
Změna barvy thují smaragd, 27.10.2008
Dobrý den Mirko,  snažte se zalévat co nejvíc i v zimě.  Dešťové srážky jsou tak malé, že nestačí jako závlaha.  Držím Vám palečky, aby se thůjky vzpamatovaly.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika