Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou vybrat popínavku, 9.11.2008
Záleží na tom, jak široká je ta severní strana a jestli to má být keř, který kvete.  Pokuste se to upřesnit.  Zdravím - Daniela.
Pěstování porku, 9.11.2008
Pokud se mi v minulých letech podařilo sklidit pórek včas, tak jsem ho vždy nakrájela na kolečka a zamrazila.  Letos si nepamatuji, co jsem koupila za odrůdu. Teď jen doufám, že se počasí umoudří a zem trochu vyschne, jinak budu vypadat jako... celý příspěvek >
Pěstování porku, 9.11.2008
Protože stále prší a je strašně rozbahněná zem, tak jsem letos vůbec nestačila sklidit pórek. Ještě se mi to nikdy nestalo a tak nemám žádnou zkušenost s tím, zda vydrží i mrazíky?  Jak postupovat, mám ho nechat na záhoně? ... celý příspěvek >
Buxus, 5.11.2008
Pokud pan Martin neporuší kořeny a přesadí ho opatrně, tak souhlasím s tím, že je možné ho přesadit ještě nyní.  Zdravím - Daniela.
euphorbia pryšec, 5.11.2008
Ono těch pryšců je hodně moc. Jak těch venkovních, tak těch pokojových. Já mám také jeden doma a také mi stále rostl hodně do výšky. Jednou jsem se namíchla a celý jsem ho ostříhala.  Krásně mi celý obrazil a je teď pěkný a košatý. Tak se toho... celý příspěvek >
Jahody ze stromu, 5.11.2008 Obsahuje fotku
Nebo se jedná o tento strom?  Roste v subtropech, ale název neznám.  Zdravím - Daniela.
Stříhání, 5.11.2008
Já se držím doporučení, že jádroviny se řežou v období vegetačního klidu a peckoviny v době vegetace. Švestku budu řezat až těsně před květem - tedy až v příštím roce.    Zdravím - Daniela.
Buxus, 5.11.2008
Martine, nejvhodnější doba na přesazování buxusů je na jaře - tak v březnu.  Zdravím - Daniela.
Sladká - španělská cibule, 5.11.2008
Tato cibule je opravdu hodně veliká, ale je špatně skladovatelná. Hodí se nejen na vaření, ale také do salátů, protože je výborná za studena - čili syrová.  Zdravím - Daniela.
sklerociová hniloba česneku, 5.11.2008
Pane Skálo, napsal jste to opravdu pěkně, ale musím vás jen poopravit -  SULKA je nejen proti živočišným škůdcům, ale též proti houbovým chorobám. Tudíž má širší spektrum účinosti a proto stačí před výsadbou namořit česnek pouze v sulce. ... celý příspěvek >
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 4.11.2008
Přesazování na jaře je jistější - kvůli vymrznutí.  Zdravím - Daniela.
Stříhání Fikusu, 3.11.2008
Fikus benjamin se dá stříhat prakticky celoročně - podle potřeby. Nezapomeňte ho po ostříhání orosit a přihnojit.  A pozor na průvan!   Zdravím - Daniela.
jak velký bude cedrus deodara feeling blue?, 3.11.2008 Obsahuje fotku
Váš cedr vyroste do výšky asi tak jednoho metru - bude mít vzhled spíš keře s převislými větvemi. Snad vám napoví foto.  Zdravím - Daniela.
jak sázet česnek, 2.11.2008
Pane Skálo, pochybuji,  že mluvíme každý o jiném přípravku SULKA, protože tato sulka, kterou používám já, je nejen proti živočišným škůdcům, ale též proti houbovým chorobám.  Tudíž má širší spektrum účinosti, než hypermangan.  Zdravím... celý příspěvek >
Pěstování porku - cervivost, 2.11.2008
Vrtalka nemá ráda mokro. Letos jsem vyzkoušela pórek hodně zalévat a pomohlo to - je nenapadený.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika