Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 240e nový model, 14.12.2008
Moje hodnocení je  + nižší spotřeba a nižší emise, - větší složitost, - větší hmotnost na výkon, - nižší naměřené údaje(testy a zkušebny), nebo srovnání, které mate(někdy vyšší kroutící moment proti předchozím modelům , jindy... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
GL. tak jste tomu nasadil korunu.  ...emise se měří v gramech na kWh, takže pouhé ředění výfuku by na množství zplodin nemělo vliv - pouze by snížilo koncentraci, ale množství by zůstalo stejné... Jak si asi myslíte, že se měří obsah škodlivin -... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Tak opravdu jsem z toho vedle. To jste toho tedy už asi hodně viděl. Vy rádi používáte slovo hlúpe, tak bych jej v této souvislosti také jednou použil. Jinak bych Vám doporučil oprostit se od toho, co Vás živí a při hodnocení být trochu... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
To je fakt, už jsme se dostali tak daleko, že z toho může být zájemce o takovou pilu na prášky :)). Ale co, hlavně když to řeže, to je nejdůležitější. Není to náhodou pila, to by měla umět řezat 
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Vyplachovaný vzduch se musí zašpinit - tzv. vypláchnout kanály, určitě zase dojde k nějakým ztrátám, i přimísení někam kam nepatří, ale v množství, které nevadí, je to nějaké řešení, ale není 100% dokonalé. Pokud je to tak malé množství (to... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Ano, ale tím došlo ke snížení ztrát vyplachováním, oddělením čistým vzduchem, ale ten čistý vzduch se smíchá se splodinami ze spalování, takže, asi tak.  Účastní se čistý vzduch expanze - ne. Protože pomáhá snížit ztráty výměnou směsi.... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Z toho je jasné, že se spaliny ředí, ale také to, že do klikové skříně se nedostává čerstvý vzduch, na animaci je to trochu jinak.
El. predlzovacka 100 m, 13.12.2008
Já jsem ten dotaz pochopil jinak. Neberme v úvahu to, že se může prodlužovačka poškodit, ale to, že rozvody v domě jsou vedeny např. od podružného rozvaděče 2,5 mm CU(není to tedy jeden třeba 50 m vodič vcelku) , ale potom z rozvodných... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Od naředění spalin neustoupím, neboť při rychlém cyklu motoru je to potom promíchané spaliny a předvýplach = snížení koncentrace spalin, resp. rozložení do většího množství vzduchu. Radku, co se týká animace, tak ta je opravdu pro... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 13.12.2008
Když už jste u té animace, tak já vidím, že je vzduch nasáván do klikové skříně, potom se dostane kanály nad píst a výfukem ven. Aby nedošlo k omylu, já uznávám, že je to lepší technologie než u předchozích modelů HQ, nebo Stihlu. Ale vadí... celý příspěvek >
El. predlzovacka 100 m, 12.12.2008 Obsahuje fotku
Dá se toho najít víc se stejným doporučením. Mohu potvrdit, že v jednom katalogu Dolmar bylo k prodlužovačce uvedeno, že musí být rozvinutá. V podstatě bych se být Vámi zaměřil na radu, jak to má p. udělat, aby kabel v takové délce vyhovoval a byl... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 12.12.2008
211 zde byla několikrát pochválena a technicky se mi líbí více než 240.
Pozor na nákup motorové pily, 11.12.2008
Souhlasím s p. 120.31, i když nemám důvod nevěřit Vašim problémům. Ale objektivní je vyjádření obou stran. Stejně předpokládám, že by to bylo to on, já muzikant...  Jinak děkuji, hlavně, že to dohadování tenkrát k něčemu bylo a... celý příspěvek >
Stihl ke krbu, 10.12.2008
Doporučil bych Vám se na pily přímo podívat. Takto je to pro Vás odtržené od reality a nemáte šanci si udělat představu. Těch rozdílů je více a hlavní je ten, že PS350C je vlastně o třídu výše. Jak z pohledu techniky, tak z pohledu lepšího... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 10.12.2008
Toto se těžko posuzuje. Kdyby pila nebyla v servisu a nezasahoval jste do ničeho, tak se dá z něčeho vycházet. Takto je to těžké, neboť nevím, co se dělo v servisu. Třeba opravili nějaké netěsnosti vyměnili pístní kroužek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika