Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 7.2.2024
Honey Moon je nejsladší biftek, který jsem kdy ochutnal. Rose Crush jsem sice ještě nepěstoval, ale jeho blízký příbuzný Crimson Crush je moje "stálice" už léta. Plodností i vzrůstem jsou si podobné, ale pokud máte ráda sladší bifteky, je na tom lépe... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024 Obsahuje fotku
Myslím si, že ta aplikace je pro určení intenzity osvětlení rostlin dostatečná. Je to vlastně hlavně o porovnání. Moc, přiměřeně nebo málo? Víc není potřeba. Z vašeho příspěvku jsem se poučil tak, jak vidíte na fotce. Přepikýroval jsem je teprve... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 6.2.2024
Nemyslím si, že je to o jakémkoliv stresu. Je to o spíš o ohýbání stonků tak, jak by tomu bylo, kdyby rostly přirozeně venku. A to hlazení přináší radost hlavně mně. Záruka, že to funguje, je jen malá. Rozhodně to neudělá z vyčouhlíků bytelné... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 6.2.2024
Vůbec netuším. Mám jen pocit, že to nejdůležitější je vlhkost vzduchu a ochrana před ní. Tedy plastový, dobře uzavřený sáček, plní svou funkci dostatečně. Nižší teplota je faktor, se kterým nemám zkušenosti. Ty Nelinky, které vyklíčily po 6 letech... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 6.2.2024
Rajčatová semínka si udržují svou schopnost vyklíčit mnohem déle než papriky. Pochopitelně časem se procento klíčivosti snižuje. Ty dva roky jsou opatření, které má producenta nejspíš ochránit před reklamacemi. Dočetl jsem se, že se počítá s... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Miloši, ventilátor ne, ale 2 - 3 krát denně jsem je hladil. Doporučovali to profíci. Těžko vyhodnotit, neměl jsem kontrolní vzorek. Ale ten rok jsem měl silné sazenice. Teď to taky dělám, ale už jen nepravidelně, protože jsem lajdák. Začínal jsem,... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Ne vyšší než 10 cm. Ty nejvyspělejší mají 2 až 4 pravé listy. Jsou ale jako noty na buben: při klíčení si některé dávaly hodně na čas. Milan HP
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
To mne překvapuje. Jaký světelný tok uvádějí u té Sansi 15W? Podle toho, co píšete, by její světelný tok na Watt musel být vysoko přes 200 lm. A to by byl hodně velký skok v pokroku. Tak jsem teď koukal na ty Sansi žárovky. Světelný tok neuvádějí,... celý příspěvek >
Papriky 2024, 5.2.2024
Je to přesně tak: podmínky a pak jak vyjde ten rok počasí. Protože v roce 2022 jsem pěstoval (asi naposledy) papriky volně na záhonu tam nahoře, jen se zástěnou z netkanky. Ten rok měly fantastickou úrodu. Po jedné a s opěrami. Roky předtím to bylo... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Mám daleko silnější LED zdroj 20W, 2450 lm ve vzdálenosti 10 - 15 cm od vrcholků paprik (nemají stejnou výšku). Nekroutí se, snášejí to radostně, krásně sílí. Nemůže být ta příčina kroucení listů někde jinde? Ta intezita toho osvětlení je totiž jen... celý příspěvek >
Papriky 2024, 5.2.2024
Podle mého názoru je to lepší řešení než rozpal 20 cm. To se mi zdá prostě extrémně málo. Milan HP
Papriky 2024, 5.2.2024
PePé, je to přesně naopak: každá individuální zkušenost má větší cenu než "ideologie", tedy tak a jedině tak je to správně. Výluhem myslíte jíchu, že? Vzhledem k tomu, že paprika spíš koření doširoka, zdá se mi rozumnější je vysazovat po dvou než... celý příspěvek >
Papriky 2024, 4.2.2024
Zapomněl jsem ale říct, že ty čillíčka byly na balkóně v kontejnerech. Myslím, že 5l. Což je samozřejmě trochu jiné kafe než ve volné půdě. Nicméně ty 3 rostliny dohromady mi daly zásobu chilli na 3 roky. Ještě tam pár sušených mám. Milan HP
Papriky 2024, 4.2.2024
Pepé, a jak je hnojíte? Protože v tom případě je asi hnojení klíč k úspěchu. Milan HP
Škůdci na zahradních borůvkách, 4.2.2024
Při použití té nejlehčí, 17g/m2, nebude ten rozdíl v dozrávání zase tak veliký. Ale je nejspíš třeba tu netkanku aplikovat co nejdřív. A i tak není vyloučeno, že škůdce na rostlině přežil zimu.  Milan HP
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika