Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 21.1.2024
Evi, prales je moje "trade mark". Krásně svítilo, ale přiznám se, že jsem je ven "otužovat" nedal. Jenže mně jde sluníčko do těch západních oken jen tak 2 - 3 hodiny odpoledne. Srovnával jsem fotky z loňska a letoška. Letos mám už dost plodů a i... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 20.1.2024
Dejte vědět, jak roste či rostou. Milan HP
Počasí, 20.1.2024
Wenn sie über das Wetter diskutieren? Das ist wahr. Milan HP
Rajčata 2024, 20.1.2024
Díky. Dostaly základní dávku do zásoby: 1 polévková lžíce Cereritu a 3/4 polévkové lžíce síranu draselného do cca 10l směsi při přasazování (ale podobná směs už byla i v těch kartónech). Do směsi jsem letos přidal i asi 1/3 kompostu. A teď jsem je po... celý příspěvek >
Počasí, 20.1.2024
Werden sie der Letzte sein? Ich glaube wir haben genug Zeit. Und Wetter? Schlecht. Immer. Milan HP
Rajčata 2024, 19.1.2024 Obsahuje fotku
Tak, jsou rozhozené teď na dvou oknech. Byla to fuška. Jedno po druhém jsem kontroloval, vyštipoval, vyvazoval a přihnojil (po dlouhém přemýšlení opět ale složkou NPK). A musel jsem instalovat další osvětlovací systém. Tedy dalších cca 100W příkonu,... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 18.1.2024
Ano, Startka je to nejhodnotnější, co Čechoslováci dali světu. A sice trochu pomalu, ale přece, získává na oblibě: teď jsem její semínka posílal do Ameriky. Ne poprvé, protože si ji velice chválí. Víc než Stupice. Ale Evi, Tebe to zkoušení hned... celý příspěvek >
Papriky 2024, 18.1.2024
Musím se usmívat. Ten permanentní spor mezi "užitečností" a "krásou" je snad všudypřítomný. Kdo prosazuje co je také většinou dané.  Už léta se snažím přesvědčit manželku, že kvetoucí rajče je nádherná kytka a navíc téměž celoroční na rozdíl od... celý příspěvek >
Papriky 2024, 17.1.2024
Kolik jich máte celkem vyseto? A půjdou všechny do skleníku nebo něco i ven? Milan HP
Předpěstování košťálovin, 17.1.2024
Těm testovaným jsi přisvětloval? V půli března chceš vysadit ty testované nebo ty, co vyseješ v únoru? Chystám se vysít pórky, Koshigayu cibulku, celer a košťáloviny pro ranou sklizeň tak v polovině února. Ale budou v teplotách kolem 12°C jako... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.1.2024
Vladimíre, je skvělé, když se shodnem. Milan
Rajčata 2024, 17.1.2024
Nikdy jsem poupata nevyštipoval. Ta rostlina je dost silná, aby je svým tempem rozvíjela. Ano, potřebuje nutně přesadit, minimální velikost kontejneru tak 5 - 7 litrů. Pěstuju je uvnitř v 7,5l zeminy a pak, když jdou na balkón, vložím je do jiného... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.1.2024
Ta orientace mi taky dělá těžké problémy. Těch odrůd neustále přibývá a rozhodně alespoň některé z nich jsou lepší než ty předešlé a tak i dřív populární chutná rajčata jaksi upadají, třeba nezaslouženě, do zapomnění. Já jsem si to zúžil na PhR, což... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.1.2024
Paní Moniko, vyrostly v podstatě jen na umělém světle. Denní bílé LED světlo, 6500°K. Ale už od samého začátku, kdy začaly klíčit v sadbovači (výsevní substrát Gramoflor) jsem jim v koupelně svítil 20W LED žárovkou. Po cca 3 týdnech jsem je přesadil... celý příspěvek >
Počasí, 16.1.2024
Čili je reálná naděje, že fíkovník nebude muset obrůstat znovu a tedy že bude nějaká úroda? Milan
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika