Příspěvky uživatele - 49.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 28.6.2024 Obsahuje fotku
Nádherne sa už vyfarbila Apridelice druhý stromček je v tieni preto je menej vyfarbený.Flavorella postupne dozrieva najlepšia je padnutá zo stromu.
Meruňky 2024, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Pre pána Mičurin ll to je pre Vás práve som dočítal stránku z usa Minnesota šlach.stanice dnes predctavili novú odrodu jablka, Dominik Schreiber z Rakúska zase dal krásne video z ich marhulových sadov toto ma zaujíma dám vám iba foto.
Meruňky 2024, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Zdravím vás pán Walter na tomto fóre som iba kvôli 2 kámošom chceli aby som sem občas dal nejaký príspevok tak som začal dávať.Na konkurenčné fórum ktoré je tiež dobre nemám už čas.Pýtal sa ma nato aj M.Prasličak keď sme spolu boli na degustácii v... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Aspoň pár záhradkárov je tu normálnych je taká pesnička v ktorej sa spieva závisť a zášť, ale nikto nevidí tu starostlivosť o tie stromy aby boli také aké sú to nieje len že niektoré odrody nezmrznú tam je toho viac a to ti mudrlanti nevidia.Treba aj... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Fórum z Jalty už prechádza zo zelenej do žltej teploty hlásia vysoké čo je super pekne u nás popršalo úroda tento rok je fantastická, stále nevidím foto odborníkov čo má kritizovali.
Obaleč švestkový II. generace, 27.6.2024 Obsahuje fotku
Treba striekať aj prvú vlnu inak nič nebude, treba dodržiavať sign.správu mám 50 sliviek všetky sú plné to isté jablká a broskyňe musel som na jablkách a broskynach robiť 2 x prebierku čo ich bolo veľmi veľa. 
Silvia🫐, 25.6.2024 Obsahuje fotku
Priateľ z Fiľakovo mi poslal foto slivky Silvia písal už je obraná posledné foto poslal chuťovo na skorú slivku výborná nie moc sladká dozrela mu Katinka, Čačanská raná Herman musí ešte týždeň počkať. Silvia bola v ponuke aj na Českých stránkách.
Meruňky 2024, 25.6.2024 Obsahuje fotku
Je až neuveriteľné ako rýchlo sa vyfarbia marhulky za 24hod.Forum z Jalty je už žltá uvidím čo skorej dozreje či Šalach Ananasnyj.
Meruňky 2024, 25.6.2024 Obsahuje fotku
Ďalšia vynikajúca marhulka už dozrieva Vanilacot, kam som ju priniesol na koštovku všetci boli nadšení. Milujú ju hlavne deti.Chladný máj a daždivý spôsobil že marhulky sú neskutočne veľké. Zatiaľ sladkosť 22 Brix.
Meruňky 2024, 25.6.2024
Flavorella je chuťovo iná ako tie ázijské slivky má zaujímavú chuť ako mango alebo niečo exotické ovocie.Vnuk má 12 rokov jeho kámoši sa chodia knám kúpať do bazéna vedľa na stole sú marhulky a Flavorella berú si Flavorellu proste im chutí.
Meruňky 2024, 24.6.2024 Obsahuje fotku
Začínajú sa vyfarbovať Šalach Ananasnyj, Fórum z Jalty. 30C má byť celý týždeň čo je super všetky odrody dozrejú.
Meruňky 2024, 24.6.2024 Obsahuje fotku
Apriqueen vydržala jarní mráz krásne zarodí každý rok, marhulky sú tento rok na všetkých odrodách veľmi veľké pomohol tomu studený a daždivý máj.Chuťovo je vynikajúca pripomína chuťov Maďarskú alebo VP.
Meruňky 2024, 24.6.2024 Obsahuje fotku
Už dozrela Flavorella plumcot je to taká zaujimavá chuťovka. 
Meruňky 2024, 21.6.2024 Obsahuje fotku
Pestovatelia Ovocný strom dali svoj príspevok majú tam veľa zaujímavých odrôd postupne budú zverejňovať.  Pani Marcela z východného Slovenska zasa zverejnila prvé odrody ktoré jej nezmrzli Karola, Orange Red má v sade 8 odrôd tiež postupne... celý příspěvek >
Juna🫐, 19.6.2024 Obsahuje fotku
Záhradkár z Trebišova sa pochválil dozretov slivkov Juna.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika