Příspěvky uživatele - 60.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 27.2.2023
Obě ta pařeniště budu i letos využívat. Mám pro ně nachytané sazenice- ty detrminantní. Jen musím ta pařeniště vyčistit, navézt tam nějaký kompost a zrýt to. Obsluha by neměla být problém kdybych byl schopen instalovat ty automatické otvírače oken,... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.2.2023
Mám s tím také problém. Každý rok objevím na záhoně tři čtyři rajčata, které neodpovídají tomu co mám napsané. Přece jen je plno možností, jak se to při výsevu a dvojím přesazování může stát. Pokud jde o odrůdy, které znám, tak se to dá dohledat, ale... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 26.2.2023
Nastala doba, kdy musím začít omezovat počet rostlin rajčat (ze zdravotních důvodů). Letos se budu snažit zvládnout cca 24 keříčkových a 64 tyčkových rostlin. Předpokládám, že příští rok budu muset ještě snižovat počty, doufám, že nebude nutné jít... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 23.2.2023
Nálev:10 l vody, 2,5 l octa, 85 dkg cukru, 30 dkg soli, 1,5 ml výtažku. Do sklenice: 5 koleček cibule, lžička hořčičného semínka, 4 ks pepře, 2 ks nového koření, kolečko mrkve. Dle vlastního uvážení lze přidat kolečko křenu, 1 ks feferonky, snítka... celý příspěvek >
Další diskuze:  123  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika