Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polinka, 29.8.2023
"Tomáš Marný", draku, a čísla můžeš měnit, jak chceš. 
Polinka, 29.8.2023
Nikde jsem nepsal, že dozrála až teď.
Polinka, 29.8.2023
Polinku si těžko s něčím spletete. Velikost a tvar plodů je specifický. Jen se mi nezdá, že by dozrávala před lepoticí, i když je možné, že se dá utrhnout dříve. V této fázi zralosti není tak "řepovitá" jako lepotica.  
Polinka, 29.8.2023 Obsahuje fotku
První plody na stromku Polinky byly velké, chuť prozatím podobná Čačanské lepotici. Ve fázi neúplné zralosti bude možná chutnější než lepotica. 
Císařovna Balkánu, 29.8.2023 Obsahuje fotku
Plody na roubu Císařovny Balkánu jsou i teď ještě tvrdé. Přikládám fotku popisu odrůdy z Vaňkovy pomologie.
Rajčata 2023, 27.8.2023 Obsahuje fotku
Pane Milosku, tuto odrůdu s názvem Green Tiger jsem nikdy nepěstoval. První plod byl sladký, ale ty další byly zřejmě předčasně utržené. Sazenice jsem přesazoval déle za uvadlá Goldkrone, takže mám zpoždění v dozrávání. Čekal jsem od neznámé odrůdy... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.8.2023
Zapátral jsem na internetu a na té mé fotce je s největší pravděpodobností odrůda Green Tiger. Co se týče plísně bramoru, pane Bieglere, tak sem tam se na listech něco objevuje, ale "jedy" se mi vytahovat nechce. Praskají nejvíce Sweet Milion, které... celý příspěvek >
Švestky 2023, 26.8.2023
Pane PP, nevěřte tomu 234.28 ani slovo Je to ten samý hňup, co píše tyhle hovadinky. Je to o ničem.    host - 234.28 (?), 23.8.2023 15:06 Krško, Ferda Mravenec si tady pravidelně s tebou vytíral zadek. Zapomněls, zoufalče? Ty se... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 26.8.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den. Za uvadlé sazenice odrůdy Goldkrone, jsem dostal náhradou jiné sazenice s těmito plody (viz.fotka). Odrůdu neznám. Chuť nasládlá. Zkušení pěstitelé rajčat tuto odrůdu jistě znají. 
Švestky 2023, 26.8.2023
Co se týče Joliny a Joganty, tak mám stromky z Klivie BA. Momentálně mě ale mate, že vybarvily současně. Plodů moc nebylo a navíc si pochutnala moniliová hniloba, každopádně v chuti nejsou špatné. Pokud by takto kvalitní byla i Jofela, byl bych... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 26.8.2023
Ovoce je až dost, takže meruňky moc nechybí. Alespoň vidím, že jeden plod na Farhialu a dva na Farclo znamenají, že se nejedná o záměnu. V tuto dobu by možná dozrávala Farbaly, Farely a Congat. 
Švestky 2023, 26.8.2023
Po letech jsem mohl znovu ochutnat první plody slivoně WANGENHEIMOVA a nedivím se panu PP, že mu tato odrůda úplně stačí. Sice šarka společně s moniliovou hnilobou nenechají nic na pokoji, přesto vyzrálé plody mají tu známou sladce aromatickou... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 26.8.2023
Nevím, jakou to máte závadu, pane Bieglere. U mě jsou největší problémy s PPV. Hanita je z těch novějších německých švestek v chuti dosti dosti ojedinělá. Prozatím se šarce nepodařilo zlomit její kvalitu, i když nějaké náznaky byly. Ale když si... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 26.8.2023
Mých fotek Hanit je v tomto vlákně víc než dost. Stačí si projít předcházející stránky.. 
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
Vidím, že místo skvělé Hanity zase jen provokatér zapleveluje toto vlákno. Už jsem několikrát psal, že nemám hektarovou zahradu, takže se musím spokojit s tím, co mám. Tudíž s hustou výsadbou. Původně jsem chtěl neperspektivní odrůdy zrušit, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika