Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 6.11.2023 Obsahuje fotku
Čačanská lepotica letos zůstala za očekáváním. Na přiložených fotkách byla ještě nezralá. 
Rada při výběru jabloně, 6.11.2023
Někdy se hořká skvrnitost v menší míře objeví, ale postřiky s vápníkem neprovádím. Jinak mám z malého roubu Lipna první plody a moc mi chutnají. Z tohoto pohledu výborná "rubínová" odrůda. 
Počasí, 4.11.2023
Myslím, že u tebe je pozdě už úplně na všechno. 
Halehaven a Fairhaven, 4.11.2023
Mně se zdá rosti&slavíku, že jste tak trošku spadl na hubu, ne? Pěstoval jste švestky a místo toho, aby jste sem vkládal nějaké příspěvky s fotkami, tak se jen pošklebujete. Psát zhovadilosti typu "doktor bim bam, doktor bim bam", to spíše svědčí... celý příspěvek >
Počasí, 4.11.2023
Píšu to sem proto, že zakladatel vlákna pan SPCH mlčí Věřil bych paní Honsové, protože poslední zimy byly teplejší. Některé výše uvedené pranostiky říkají opak. Je zajímavé, jak se projevila minulá zima se sněhem i v nížinách na stavu vody v mých... celý příspěvek >
South Haven, 4.11.2023
Už je v zemi, ale co z něho později vyleze, těžko říct. Vy jste ho koupil? 
Dobrý rok pro Stanley, 4.11.2023
K tomu nemám, co říct. Ale Stanley a Jojo likvidovat nebudu. Těch ostatních švestek je většinou jen pár na chuť, i když v období zrání Stanley je jich zrovna dost, A pak přilétají ti špačci. 
Počasí, 4.11.2023
Nezkusil. Té pranostiky jsem si všiml až teď. 
Počasí, 4.11.2023
Dnes je 4, listopadu - Karla Boromejského, - Kůra z buku na Karla Boromejského uťatá, když suchá, malou, a když mokrá, velkou zimu znamená.
Nektarinka Venus, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Jaká byla letos nektarinka Venus, Lído?
Veeblue, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Veeblue je možná jeden z nejpovedenějších kříženců Stanley. 
Louise Bonne, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Moc dobrá hruška, ale s krátkou skladovatelností.
Salisburyho, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Letošní plody z roubu Salisbury.
Dobrý rok pro Stanley, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Vzpomínka na největší každoroční švestkový "držák". 
Halehaven a Fairhaven, 4.11.2023
Breptání brepty 234.45 a spol. asi jen tak nepřestane, takže bych to mezitím shrnul tímto způsobem, pane ze Slovenska: Na Fairhaven jste odpovědi dostal od pánů PP a MH, já už ho nějaký čas nemám, ale tady bohužel nepřesvědčil. Halehavenu jsme se... celý příspěvek >
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika