Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 29.11.2023
Zítra je 30.11. svatý Ondřej. Lidová tradice přisuzovala svátku sv. Ondřeje a jeho předvečeru čarovnou moc, platil také za přelomové datum začátku zimy a počátku adventu. Spolu s Velkým pátkem, svátkem Narození sv. Jana Křtitele (24.6.) a Štědrým... celý příspěvek >
Počasí, 29.11.2023
Předpověď: Sněžit bude dál. Mrazivé počasí vypadá na týdny. -Jestliže sníh listopadový dlouho zůstane, více než hnůj polím prospěje.
Merunka Pinkcot - nemoc, 26.11.2023
Bylo to už několikrát řečeno. Meruňka Pinkcot je náchylná na nemoci, mrtvici, vymrzání květních pupenů, naprosto neodolná vůči mrazu v květu. Přesto ji má stále dost lidí.
Počasí, 26.11.2023
C19 "neznám". V zimě chytnu kde co, ale tohle jsem nikdy neměl, a to i přesto, že jsme měli doma dva těžké průběhy.
Technika orby, 26.11.2023
Ještě bych doplnil, že vysmívané označení diamantový zahrádkář jsme si my nevymysleli. 
Počasí, 25.11.2023
25.11. dříve sv. Kateřina Alexandrijská Tajemná svatá Kateřina Podle pověstí se na svatou Kateřinu otevírá temné období, jež je spojeno s výrazně prodlouženou nocí a sílícími čarodějnými silami. Lidé se před nimi chránili tím, že česnekem nad... celý příspěvek >
Merunka Pinkcot - nemoc, 24.11.2023
Preventivní odstranění spadaného listí, které je jedinou možností pro přezimování. Fungicidní ochrana 3–4 týdny po odkvětu a 2–3x opakovat v 10–14 denních intervalech. LUNA PRIVILEGE,,TALENT, ZATO 50 WG Pravděpodobně neseženete ani jeden.... celý příspěvek >
Identifikace starých odrůd, 22.11.2023
Možná tvarově, ale zbarvením ne. Boikovo v "sudetenlandu" má na každém plodu červené až červenofialové líčko. Chuť není valná. Průsvitné letní některé neznámé odrůdy opravdu připomínají. Například ve vlákně Určení jablka dle fota na straně 6... celý příspěvek >
Crvena Ranka, 21.11.2023
Nemůžu si pamatovat všechna jména. Není to Mart, ale Tomas75. 
Počasí, 21.11.2023
21. listopad v pražském Klementinu: minimum – 11 °C (r. 1858), denní průměr 3,8 °C (od r. 1961), maximum 18 °C (r. 1926). - Lidová rčení: Přišli s dršťkama – zmokli cestou. Pranostiky na den 21.11. -Jaký den na Obětování Panny Marie, taková pak... celý příspěvek >
Crvena Ranka, 18.11.2023
Já myslel, že máte kontakt na pana MH, ale s těmi velmi pozními broskvemi to je asi někdo jiný. Náklady vem čert. Nějak se domluvíme až toho budu posílat víc. 
Hrušeň Abate fetel, 18.11.2023
Myslíš proti rzi? Talent před květem, po květu a ještě pak jednou přibližně za 14 dní. Plody Abate Fetel jsou nasládlé. Boscovky jsou ale hrušky z nejvýraznější chutí. Každopádně nelituju, že mám tyhle "abatyše" naroubované i do vrcholu... celý příspěvek >
Počasí, 16.11.2023
16.11. - Na svatého Otmara neuvidíš komára - Napadne-li sníh v listopadu a v prosinci do bláta a do vody, není to známka dobré      úrody. - Nejtěžší a nejodolnější rybu poskytuje listopad - Listopadová mlha zhasíná slunce
Meruňka Veselka, 16.11.2023
Díky za upozornění, ale už není kam. Jinak pro mě hodnotná odrůda díky odolnosti vůči mrazu v květu navzdory časnému kvetení. Když náhodou plody předčasně nespadnou, jedna z nejchutnějších meruněk.
Aku postřikovač, 16.11.2023
Mám od Riwallu víc aku zahradní techniky a všechno stále funguje už několikátý rok. Jen tu teleskopickou řetězovku mám Parkside. Když toho oleje nedáte do nádržky na mazání řetězu moc, tak neteče. Jinak moc dobrá věcička, tato teleskopická aku pilka.... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika