Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barby, 3.12.2023
Rouby Admirálu na Vysočině přírůstky mají slušné. Teplomilný Opál tam ani nezkouším. Topaz je tam výrazně kyselejší. Rozela roste a plody jsou kvalitní. Desert asi rezistent není, ale plody jsou prozatím mnohem kvalitnější na Vysočině, než tady v... celý příspěvek >
Počasí, 3.12.2023
A jak se vyhrabal ze sněhu další diamantový zahrádkář pan PP? U nás to bylo sice jen necelých 30 čísel, ale i to je na zdejší poměry dost. Korunu všemu nasadil soused, když hulákal při odklízení sněhu: "Kde je to globální oteplování, do prd..." Při... celý příspěvek >
Barby, 3.12.2023
Já to nemohu posoudit už vůbec. Barby nemám. Na Vysočině byly první plody Admirálu rozpraskané a děravé, což jsem tam u jiných odrůd ještě neviděl. V Pardubicích byly plody pěkné, zdravé, bez hořké skvrnitosti. 
Crvena Ranka, 3.12.2023
Znovu jsem si ověřil, že rouby poslané jeden den, jsou druhý den u adresáta. A je to na severovýchodní Moravu, stejně jako k panu MH, kde to nějak skřípe. Ani není třeba posílat nic doporučeně, jen s drobným příplatkem za poslání "zrychleně".
Počasí, 3.12.2023
Kde dole u Labe, pane Milane? Ty fotky se zdají podobně po celé republice, tady to není jinak, jen s menší vrstvou na stromech, ale to se na fotce nepozná. Vypadá to už druhým rokem na příděly sněhu, což prospěje doplnění spodních vod. Možná, že se... celý příspěvek >
Počasí, 2.12.2023 Obsahuje fotku
Pane Waltře nezapadal jste sněhem? Viděl jsem výzvu, že město České Budějovice hledá dobrovolníky na odstranění sněhové kalamity. 
Počasí, 2.12.2023 Obsahuje fotku
autor obrázku: Josef Lada, zdroj: roční kalendář. Říkanku by mohl doplnit pan SPCH.
Barby, 1.12.2023
To jistě, jen jsem chtěl vědět, jestli je vnitřní kvalita plodů Admirálu a Barby na podobné úrovni. 
Počasí, 1.12.2023
Nesdílím vaše nadšení pro zimu ani v nejmenším. Možná tak v březnu, když je jaro. za dveřmi. Ideální teplota +5°C a více. Ale být vámi, pane Waltře, zapomněl bych na rajčata, malé bulvy celeru nebo ozimou cibuli, využil bych napadaného sněhu a... celý příspěvek >
Počasí, 1.12.2023
Dnes je 1.12., což je první den meteorologické zimy.  Svátek má Iva, dříve Edmund Kampián, Eligius. Pranostiky pro tento den: - Na svatého Eligia daleko široko tuhá zima má po čtyři neděle trvati - Když mráz na prvního prosince,... celý příspěvek >
Počasí, 30.11.2023
Zatím se zdá, že pranostiky nelhaly, když předpovídaly, co přichází po velmi teplém podzimu a když listí vydrží dlouho na stromech. 
Barby, 30.11.2023
Mně by stačilo porovnání s Admirálem. 
Crvena Ranka, 30.11.2023
Posláno. "Klacek" bych musel stejně na jaře seříznout a vyhodit, tak alespoň k něčemu poslouží. 
Rouby švestek/meruněk, 30.11.2023
Zdravé, silné a "šťavnaté" rouby švestek posílají z Holovous. Výběr veliký. 
Bergeron je nejlepší, 30.11.2023
Bejvávalo. (k názvu vlákna).
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika