Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepší křovinořez - který?, 20.6.2012
Pane, videl bych to tez tak.Myslim, ze hodne rozumny nazor.Diky.
Dolmar 4510, 20.6.2012
Dolmar MS 4510-ka a Stihl MS 450,technicky nevim, jak jsou rozdilne, ale 4510-ka je cca o polovinu nejmene lacinejsi.
Dolmar 4510, 19.6.2012
Cetl jsem, ze stroj vazi 8,2kg, plus nastroj a smes, coz je celkem cca.10kg, coz krovinak s o tretinu mensim vykonem, ma podle tabulek o 1kg mene, coz neni, tak hrozne.Predpokladam, ze prace, diky vykonu stroje se zvladne rychleji, nez s necim... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 19.6.2012
Dekuji za nazor.Pokud jde o strunovou hlavu, mam velice dobrou zkusenost se znackou Oregon.Hlava je hlinikova-ted uz presny nazev nevim a hlavne se struna nenamotava dovnitr, ale nareze se na urcitou delku a zasunuji se zvenci dva kusy struny z kazde... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 19.6.2012
Dekuji za nazory, zvazuji jeho koupi.Nadrz by mela byti na litr smesi.Jak dlouho secete priblizne, nez je nadrz prazdna.Mel jsem krovinorez mensiho vykonu, kde se stavalo, ze pri velke trave stroj ztracel otacky, tim padem byl odpor pri seceni vetsi... celý příspěvek >
Jaký olej a do čeho používáte?, 19.6.2012
Spravne by se mel pouzivat olej znacky i parametru, ktery udava vyrobce, prece jen, asi vyrobce testuje svuj vyrobek s olejem urcite znacky, parametru.Jednou se mi stalo, ze jsem doma ten doporuceny olej, te spravne znacky nemel, volal jsem vyrobci a... celý příspěvek >
Testy, 17.6.2012
Zadnou spinu nehodlam kydat.V Moutfieldu jsem si koupil travni sekacku a tj.15-let a od te doby jsem nemel odvahu si nic dalsiho tam koupit, ano byla to sekacka, ta z tech za malo penez tam.Ale nestacil jsem resit po zaruce jednu zavadu za... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 17.6.2012
Prosim o zkusenosti s timto krovinorezem.Jedna se o seceni velkych, neudrzovanych ploch.Dekuji za nazory k veci predem.
Křovinořez Stihl, Husqvarna, Jonsered, Dolmar?, 17.6.2012
235 Husgvarnu mam, dobra masina, maka roky, posekate vse, ale prece jen do opravdu narocnych podminek, to chce krovinorez o vykonu 2KW a vice, protoze,pak mate vyssi pracovni vykon, neklesaji otacky, tim padem se nenamotava velka trava, atd.
Výběr křovinořezu na obsekání kolem plotu a stromů, 17.6.2012
Kdyz to bude vylozene na dosekavani po sekacce u plotu, par cm a kolem stromu, tak staci krovinorez do vykonu 1KW.Vybiral bych dle ceny, sympatii ke znacce, ktery mi bude sedet v ruce, dostupnost servisu, dilu,prakticke strunove hlave, atd.Neco ze... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 27.5.2012
Těžko říci, která mašina by byla ta pravá.Sám mám 235 Husgvarnu, mnoho let a spolehlivé, dobré,bez problému, na tu práci by stačila z nouze, ale určitě bych sáhl po typu s větším výkonem obsah 36ccm, posekáte s tim ty metry, ale,čím vyšší výkon,... celý příspěvek >
Vyzinaci hlava k Husqvarne 235, 25.5.2012
Poradte prosim vhodnou vyzinaci hlavu k Husqvarne 235.Spolehlivou a hlavne, aby se dobre prakticky pouzivala, nebyl problem se zasekavanim struny, atd.Byva to velky problem, aby to dobre chodilo a nebyl problem.Za kazdy nazor, zkusenost k veci predem... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.12.2011
Kupujete na dlouha leta a nechcete se nadrit.Doporucuji Fiskars, cena je sice, oroti obyc.vyssi, ale dobre se s tim dela, dobra nasada i material ryce.Lacina vec, draha vec ve wskutecnosti.Fiskars stoji cca.800KC, neni to zrovna malo, ale vyplati... celý příspěvek >
Uskladnění brambor, 27.12.2011
16C je moc na brambory.Brambory chteji chlad, temno,sucho, ale nesmi mrznout.
Jak naložit maso na uzení, 27.12.2011
Kusy masa obalit v obyc. soli, dat na sucho do hrnce na 48h, pak oprat, hrnec vymyt, maso narovnat zpet, prelit vychladlim nalevem, aby bylo zatopene a necht jeste asi 12-dnu v chladnu, v hrnci zalite nalevem ulezet.Nalev-na kazdy litr vody dame... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika