Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Jasne, vetsina profesionalu stroj koupi, kdyz stroj je opotrebeny, tak ho za vcasu proda, prida k tomu nejaky peniz a koupi dalsi.
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Mate jiste pravdu v tom, ze nektere dily, ktere se casem opotrebovavaji si asi profesional zajisti s predstihem a v aute se mu neztrati, tak to urcite funguje, ten kdo vec, krovinorez denne potrebuje, mel by tak ucinit, nebo ma treba dva stroje, doma... celý příspěvek >
Otáčky motoru Briggs&Stratton, 24.6.2012
Neporadim, nevim.Jen vim, ze jsem sekacku s motorem Briggs mel a byl problem za problemem, i ten chod motoru byl nekultivovany.Ted mam roky sekacku s motorem 4-taktnim Honda a jsem maximalne spokojeny.Uz bych osobne s motorem Briggs nic nechtel,... celý příspěvek >
Vyžínač Homolite st 115, 24.6.2012
Kdyz masinu, tak znackovou.ostatni je casto k vzteku, nevim,co jineho napsat.dal tj.na kazdem.nejsem tak bohaty, abych mohl kupovat zbozi pochybne znacky. Ze bych nekde cetl, ze Homelite, je nejaky vyhlaseny znackovy vyrobce nejake... celý příspěvek >
Přidřený motor - křovinořez Jonsered výkon cca 2KW, 24.6.2012
Nejsem odbornik, treba to nebude pridrene.Kolega tady mel Husgvarnu 235R, rikal,ze ma pridreny motor, ze se oprava nevyplati, ze by prisla na 8-tisic.Ty ceny, to by bylo, asi nejak podobne.Zalezi na stroji, obsahu,servisu, atd.Jinak Johnsered, je pry... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Servisni sit-Husgvarna, Stihl,je asi nejrozsirenejsi, bez pochyby, asi i dostupnost dilu je dobra.To treba Dolmar na takove urovni nema.Kdyz jsem zvazoval koupi, volal jsem prodejcum Dolmara, tak jeden evidentne nemel prehled a rikal, ze ho moc... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Vetsina lidi Stihl chvali a tj.zasadni.Ikdyz znam par lidi, kteri reknou Stihl nechci, ale to je tak s kazdou znackou.Ja treba mel 235R Husgvarnu, kdyz jsem ji kupoval, byla o dost lacinejsi, nez Stihl a slouzila velmi dobre roky.Tedy nevim,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - omylem posečené, 24.6.2012
Nejsem odbornik, ale koreny to ma neporusene, zalil bych je a cekal, jestli to poroste udela kericek, ikdyz nevim, velka cast rostliny je pryc.Za pokus nic nedate.Dal bych k tomu kolicek, abych vedel, kde to presne je a neusekl je priste znovu a... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Pokud jde o Stihl, tam,urcite uroven, kvalita je, ale ty ceny, osobne mam pocit, ze uz to Stihl s cenou prehani.I kdyz Husgvarna pry neni, uz co byvala, udajne tam byla zmena vlastnika, uz se pry prodava v supermarketech, neco uz se pry dela i v... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Zkusme tady srovnat krovinorezy podle kvality, rozebrat zavislost vykonu stroje v zavislosti na pracovni vykon, zohledneme kvalitu, cenu,prijemne pracovni pouziti, servis,dostupnost dilu, atd.Srovnavejme, srovnatelne.Nevim, jestli tak uplne... celý příspěvek >
Křovinořez GTM GTBC 43 M, 22.6.2012
GTM, maji nizke ceny, clovek si rika, proc,asi.Podle vseho, co jsem o nich-vyrobcich GTM cetl, asi lepsi z tech neznackovych, tak nejak bych to videl, ale zkusenost osobni nemam, ani ji nechci miti, nejsem tak bohaty, abych mohl kupovat lacine veci... celý příspěvek >
Křovinořez, 22.6.2012
Ve vysoke trave se strunou a 235R Husgvarnou, to udelate, ale dekuji pekne, kdyz je toho trochu plocha.
Obraceč sena Mountfield, 22.6.2012
K te firme, nemam duveru.Nakup se mi tam silne nevyplatil, ale mozna jsem mel jenom smulu.Sdeluji jen svoji zkusenost, kterou bych nikomu nepral.
Namotání žací struny, 21.6.2012
Abych to upresnil, tj.vyzinaci hlava, do ktere jsou celkem z boku dva otvory, proti sobe.Nic se dovnitr nenamotava, jen se do kazde diry strci kus struny ustrihnute z kluba.Kdyz se struna opotrebenim zkrati, jednoduse za strunu zatahnete, uvolni se... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 21.6.2012
Mel jsem na krovinorezu strunovou hlavu Husqvarny, mozna je to tim, ze neumim strunu radne namotat, ale ja s tim mel velky problem.Proste, cas od casu struna nesla vysunout, byla uvnitr nejak zasekla, coz znamenalo skoncit praci, vzit krovinak domu... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika