Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitni stroj, jednotka, sekacka na 2500 m2 zahrady a vice, 10.7.2012
Děkuji za odpoved.A cena cca.?
Kvalitni stroj, jednotka, sekacka na 2500 m2 zahrady a vice, 9.7.2012
Prosim o nazory, tipy na kvalitni sekacku, stroj,sestavu renovovane firmy za solidni penize, ktera vydrzi roky, bude miti patricny vykon s pojezdem, nebude poruchova, bude pohodlna na obsluhu, bude dobre startovat, ktera dokaze posekat vysokou travu... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 333R, Jonsered BC2236, Honda 435E, 9.7.2012
Hlavne si zvazte, jakou plochu budete sekat, jak jste na tom fyzicky, jak moc je ten pozemek neudrzovany.Castou chybou pri nakupu je, ze clovek chce usetrit par tisicovek na nespravnem miste, pak roky tyra sebe i stroj o malem vykonu, nebo stroj... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 333R, Jonsered BC2236, Honda 435E, 9.7.2012
Mala stran muze znamenat pro kazdeho neco jineho.Pro nekoho je mala stran o 100m2,pro druheho treba taky o 500m2.Pokud to bude 500m2 a vice, neudrzovana plocha, s krovinorezem o vykonu 1,5KW to udelate, ale neni to ono.Mam 235 R Husgvarnu farmare,... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 8.7.2012
Pane J.S.prosim, jak se divate na Solo 154 profi, nebal by jste se tech krytu?Co by jste spise koupil-Dolmar 4510,ci Solo 154?Dekuji za nazor.Jinak z Vasi strany neberu pochopitelne nic, jako vycitku, proste bavime se k tematu, kazdy napiseme, co... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 8.7.2012
Pane J.S.dekuji za foto, potesilo a rikam, jeste jsem pred nakupem Dolmara 4510 zvazoval koupit Solo 154 profi.Ma trochu vyssi vykon myslim i vibrace, cena je nepatrne vyssi, odradilo mne vycnivajici kryty, uz jsem videl, jak nekde zachytnu o vetev,... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 8.7.2012
Ja Vas zdravim pane J.S.A vysvetlim, proc jsem pred 10-ti lety koupil to, co jsem koupil.Internet nebyl, Dolmar vedomost o nem mala u mne, Husqvarna byla u pusy, tak to dopadlo, jak to dopadlo.K tomu srovnani, je jasne, ze srovnavam profi a farm... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 8.7.2012
Jeste dalsi rozdil tam je.235R ma vice vycnivajicich krytu.Dolmar je vice v sasi, jako celek, nic tolik nevycniva, ma pul plyn, ma silnejsi tyc, tedy jsou mensi vibrace, mene se tyc prohyba.Dolmar ma aretacni kolik v nozove hlave primo... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 8.7.2012
Vsem diskutujicim preji pekny den a dekuji za prinosne nazory, poznatky k nezaplaceni.Jeste osobni podekovani panu J.S.ktery neunavne a nezjistne dokaze opravdu odborne poradit, to same plati pro pana Radka B.To jsou muzi, kteri¨z meho... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 4.7.2012
Pokud jde o Montfield, u mne svoji sanci dostal, myslim si o nem sve a rikam dekuji pekne.Proc se vracet do firmy, ktere neverim, se kterou mam velice spatnou zkusenost.Nemam osobne fakt duvod se vracet, opravdu ne.At mate stastnou ruku,... celý příspěvek >
Křovinořez Spirit, 4.7.2012
Lidi, co blbnete?Vousy mám, az na zem a znacku SPIRIT slysim poprve.Osobne nejsem tak bohaty, abych si mohl dovolit neznamou znacku, predpoklasam,ze za nizkou cenu, ktera bude nakonec velice pravdepodobne draha.Myslim, ze na nasem trhu je vyber... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 27.6.2012
535-ka, tj.1,6 KW, neni to spatna volba, zalezi,co jste mel dosud, atd.Cena krovinorezu klesla.Ja delal roky s 235-kou Husgvarnou, tj.1,3 KW.Ted mam stroj nad 2KW a je to jinde.Vase volba si myslim, ze neni spatna.Ac tu 535-ku konkretne neznam.Mne by... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 27.6.2012
Kdybych mel sekat 700m2 vysoke travy, tak bych osobne pri vyberu se omezil na krovinorezy o vykonu motoru nejmene 2KW.Ano, udelate to i s krovinorezem s vykonem pres 1KW.Ale, proc trapit sebe i stroj.Tech par tisic bych pridal, je to na dlouhe roky,... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 25.6.2012
Zdravim Vas pane J.S. a dekuji za cenne rady.Dnes uz jasne vim, ze jste tez velky priznivec zejmena firmy Dolmar.
Můžu zasadit novou růži na místo staré?, 25.6.2012
Sazet ruze na stejne miso se nedoporucuje.Sam, jsem to tak udelal, protoze jiny prostor k sazeni nemam.Zatim rostou, kvetou nove na starem miste.Dal tj.na kazdem.Dal jsem novou hlinu, pohnojil a zatim pohoda.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika