Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Tj.jako u pily neznackove.Cena 4-tisice a lista dlouha, ze by ji mohl clovek miti misto hole.Prijde zakaznik, vybere nejdelsi listu s pilou za nejmensi cenu a ono-ejhle, je to k nicemu.Proc se asi rada znackovych pil minimalne stredniho vykonu... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 28.7.2012
Pane J.S.Zdravim Vas, bohuzel mate pravdu.Kdyby to fungovalo jinak, kazdy by si rad koupil tu neznackovou masinu za mensi penize, kdyby tam nebyl rozdil v kvalite, proc davat vetsi penize?Jen kvuli jinemu nazvu firmy, to by bylo opravdu zbytecne.
Křovinořez do 6000, 27.7.2012
Sazkou kupovat starsi masinu je, nikdo nikdy nevi.Ale, jak se rika, kdyz je clovek limitovan 6-ti tisici, tak toho moc nevymysli.Nebo si pujcit z pujcovny, ci poprosit kamarada, at to posece a do pristi sezony prisetrit 2,3 tisice jiti do nove... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 26.7.2012
Pane J.S.kdyby pan opravdu chtel relativne dobrou masinu a chtel opravdu lacino, kdyby se rozhledl kolem, vzal si k sobe nekoho, kdo tomu rozumi, tak koupi neco znackoveho starsiho, verim,ze i v pohode.Kdyz jsem koupil 4510-tak mi hned kamarad... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 26.7.2012
Pane J.S.Ja tady nekolikrat psal, ze lidi jsou nepoucitelni.Koupil jsem si gola sadu BAHCO, doufam,ze tj.na mnoho let.Co soudite?Jinak ja bych si zadny neznackovy krovinorez nekoupil, jedine snad, kdyz by mi nekdo vyhrozoval zastrelenim.Tak bohaty... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 26.7.2012
Hecht bych osobne nebral, kdyz uz bych nesel do nove znackove, sel bych do starsi znackove, osobne,ale, at slouzi.
Křovinořez do 6000, 24.7.2012
Do 6-tisic, vysoka trava, neudrzovana zahrada, bud neco znackove starsi, nebo dobre naklepanou kosu.
Králíci - očkování, 23.7.2012
Kdyz mate kvalitni chov, ockujete,krmite seno, kvalitni granule, drzite cistotu, neberete k samci cizi samice, treba souseda, davate do vody ocet, hazite hnuj, natirate ram kralikarny lizolem, dezonfikujete vnitrek kralikarny, date pletivo proti... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 23.7.2012
Oprava, kdyz je mene kraliku, veterinar da kazdemu patricne mnozstvi vakciny, ale nauctuje cele baleni, takhle tj.mysleno.Urcite nemuze to mnozstvi pro jednotlive zvire menit, podle zajmu, aby mu vakcina nezbyla.
Králíci - očkování, 23.7.2012
Pokud jde o cenu ockovani, chce se domluvit s veterinarem o cene.Problem byva v tom, ze chovatelu kraliku neni tolik a veterinar, kdyz nacne vakcinu, tak ji musi v nejake dohledne dobe spotrebovat.A pokud vi, ze ji nema sanci spotrebovat, tak vam... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 23.7.2012
Ockovat, urcite a vsichni ve vsi.Ockuje se mor a myxomatoza.Kralici na ty nemoce hynou, ale maso, pokud jej zabijete s nakazou by melo byti pozivatelne.Jenze udelejte rodine kralika, ktery mel otekle oci atd.Blbe je to, ze nekdo ockuje a jiny ne.Ten,... celý příspěvek >
Vedra, 23.7.2012
Trosku postrikejte hadici treba prostor kolem kralikarny, ci boky kralikarny, ono se jim to trochu ochladi.I ta sit proti hmyzu trochu cloni slunci a je potrebna.
Dolmar 4510, 23.7.2012
Dekuji pane, vse jsem si ted precetl.Dnes jsem se 4510 udelal 4-nadrze, az na tu hmotnost, radost.Pumpicka zatim nechybi, ani ten motylek na riditkach, startuje dobre, at tj.teple, ci studene, krasne kultivovane motor jde, myslim,ze o dost... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Pane J.S.jeste mne napada.Kdysi davno, nez jsem koupil 235R Husqvarnu, tak jsem silne zvazoval koupit Husqvarnu 250R, ktera tenkrat stala 25-tisic a vice.Jak by dopadlo, prosim srovnani mezi Husqvarnou 250R a DOLMAREM 4510.Diky moc, mejte se a pekne... celý příspěvek >
Dolmar 4510, 22.7.2012
Pro vykon krovinorezu mam sve subjektivni meritko.Pro me potreby-do jedne KW vykonu, to uz bych si nekoupil, ani nahodou.Pak 1-2kw, tj.takove to, od ktereho uz se nejaka slusna prace vykon necha cekat, pak nad 2KW, tam uz tj.pro tezkou praci, to... celý příspěvek >
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika