Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez, 6.8.2012
Jeste bych do vyberu zaradil Solo.
Křovinořez, 6.8.2012
Tj.tezke, nekdo rika zahrada 50m2,kterou vyseka beznou sekackou travni a potrebuje jen tak zacistit kraje krovinorezem.Jiny ma za zahradu treba 2000m2 v kopci.Ale tak na nejake bezne sekani kolem domu-znackovy stroj o vykonu cca.1,3KW-2KW by, asi... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Nekterym lidem to nevysvetlite, tj. marne.Na to bude muset ten clovek prijit sam a je velky predpoklad, pokud bude chtit opravdu rezat, ze na to mozna i prijde.
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Pane J.S.Zdravim Vas a pripisuji.Rozumny clovek ma ve veci jasno.Ostatni dobrodruzi, Ti,kteri maji pevne nervy a nakonec i chteji utratit vice, tak proste maji svoji cestu, jak veci resit.Nejsem bohaty, nepotrebuji pilu kupovat 2-krat, nemam cas,... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Presne tak.Za 500KC se kupuje bedna 12-ky Plzne a ne pila.No, jo no, servisak by mel byti neustupny v urcitych vecech.Timhle neposlouzil nakonec nicemu dobremu, tedy sobe, sve povesti urcite ne.
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Ja kdyz jsem si kupoval prvni krovinorez Husgvarnu.Rikam, prodejte mi jednu nahradni svicku.Servisak, prodejce-nac, proc ji chces.Prijd, az ji budes skutecne potrebovat a ja ji dlouho nepotreboval a o tom tj.
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Tady ho s tim skutecny servisak posle hodne daleko.Proc si delat problem, kazit si jmeno, uzirat zdravi s necim takovym.Nema na to dily, kdyz to, tak nejak v" opravi, ten clovek tam je za chvilku zpatky, ze to opet nejde.Nakonec si neprizna, ze si... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Vsechno tj.vyborne, jen je vse od oleje, much je na tom, jak v nejparnejsim lete, nedari se je pochytat.Vyborna pila, koupe za 5-stovek, jen par hlupaku, kteri to jeste nevedi si kupuji znackove pily za tisice.Co vice psat.At vychytate mouchy a slape... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 3.8.2012
Opravovat nariznuty kabel omotanim izolaci, myslim,ze to neni vykon hodny servisaka.Kabel by se mel vymenit za novy, tomu rikam oprava, skutecna a k necemu.Nemuze to stat svet a je to o necem.Kupovat za 500KC motorovou pilu je totalni... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Rikam Vam, ze kdyz pouzijete v tech nejtezsich podminkach, ani to nemusi byti nejtezsi podminky, staci trava metr a vice a s krovinorezem 1,5KW se nadrete vice, nez s necim pres 2KW vykonu, tj.dokazane.
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Jeste spoleham, ze potkam nekoho s poradnym vykonnym krovinorezem firmy Stihl, abych mohl srovnavat, ikdyz aby clovek mohl opravdu srovnavat, musel by s tou masinou pracovat dele, nejlepe,alespon par dni.Ikdyz uz treba po hodine clovek nejaky... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Ja mam treba 235H a vim, ze kdyz tj.prace, kde je vykon potreba, ze se nakonec nadru mene s masinou tezsi a beru ji vylozene, tam,kde ten vykon staci. Dolmar 4510,protoze to ma mensi vibrace, neztraci to otacky, tim vlastne to ma mensi odpor,... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Prorezavani lesnich cest, i nejake vyzinani, naletove dreviny, atd.Proste na tu nejtezsi praci.Ja, nevim,on neni souska, myslim,ze dve kila navic Vas nepolozi.Tělo si zvykne do urcite miry a kde se vykon vyuzije, tam to vyhoda je.V lese je cely rok,... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 3.8.2012
Dekuji za prispevky vsem.555 kupovat nebudu, zatim,co mam mi staci, ale mam rad prehled o masinach, kdyz pak clovek jednou kupuje, aby byl v obraze.Az nahodne nekoho potkam s velkym Stihlem, ten jeste zkusim.Jeste tady ma kamarad velky Jonsered, jak... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012
Zdravim pana J.S.i ostatni.Vcera jedu do lesa. A vidim kamarada, jak pracuje s Husqvarnou 555.Nedalo mi to, rikam,pujc mi to.A ono prijemne, paradni vykon 2,8kw, pro mne radost.Rikam mu, nevadi Ti vetsi hmotnost?Odpoved-jasne, ze kila navic,... celý příspěvek >
Další diskuze:  26,  27,  28,  29,  30  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika