Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS-400 U, 24.9.2012
Jakym zpusobem odlehceny?To neni profi stroj?Nekde jsem cetl, ze profi maji zivotnost 3 000 moto hodin a farm 2 000 moto hodin, je to pravda?Dekuji za odpoved a zdravim Vas.
Dolmar MS-400 U, 24.9.2012
Tenhle typ krovinorezu nemam, ale mam pily Dolmar a krovinorez Dolmar 4510 a jsem zatim maximalne spokojeny.Za dobrou cenu a kvalitni masiny.Uzivatelsky prijemne, dobre to startuje, pohoda.
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 23.9.2012
Pane J.S.zdravim Vas a diky za kvalitni odpoved.Uz vim vice.Jeste jednou diky.
Kdo ví, co to bylo tenkrát za višně, 23.9.2012
Korosska je z meho pohledu vytecna, kdyz je vyzrala, tak je tmava na visen nezvykle sladka, vyborna i pro primou spotrebu, rekl bych, ze ma nejblize k tresni.Morela pozdni myslim, ze plodi lepe, ale na primou spotrebu mi tolik nechutna.Z meho... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Klasickou 3410 nemam, to fakt ne.Co mam, tak mi skoro staci, tedy casem, ac ji az tak nevyuziji, tak mam v planu Dolmar 7900 a tim, asi koncim.Mate s ni zkusenost osobni?
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Pane J.S, jako velky fanda Dolmar, urcite poridte do sbirky.Bud novou, nebo starsi, od chlapa, kdo dela chirurgii stromovou, tam ji vetsinou maji a cas od casu meni.Je fakt dobra a nelituji.Urcite to neni vhodne, jako jedina pila do domu, pokud... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Mam 3410 TH, jednorucku.Pouzivam ji hlavne v zahrade a vsude tam, kde staci jeji vykon, kde je 115 velka, tezka a nepohodlna.Tj.hlavne na nejaky mensi prumer, nejakou tu vetev v zahrade.Naprosto pohodova, lehoucka,vykonna, prece jen se dobre... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Pane J.S.proste kvalifikovana, jasna odpoved, fakta a nevarite z vody a tj.ono.Diky, zdravim Vas.
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Dekuji pane J.S.Nezklamal jste, vedel jsem takrka 100%,ze budete vedet.Ja totiz na obe pily koukal a rikal jsem si, moderni obe, vykon stejny, profi trida.Diky moc.Vim vice.Proste se vyznate, tj.jasne.Klobouk dolu.A diky znovu.Jsem fakt spokojeny,... celý příspěvek >
Dolmar 5105 - hrncová podložka, 22.9.2012
Mam dotaz, asi nejspise hlavne pro pana J.S. nebo Radka B, ktere srdecne zdravim, ale i ostatni diskutujici.Prosim, jaky je rozdil mezi Dolmar 5105 a Dolmar 5000.Za odpoved dekuji predem.Zadani tematu, je trochu jine, ale kvuli kazdemu dotazu... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2012
Pokud jde o XP, vypada to dobre, asi to i dobre reze.Slysel jsem dva nazory na to, tak nevim, nevlastnim.Slysel jsem chvalu a pak taky nazor, ze ta trvanlivost nebude nic moc.Sam tedy nevim, ale osobne predpokladam, ze Husqvarna nezklame.Stihl 362... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 19.9.2012
Zalezi, jaky plan mate s pejskem.Dobre muze hlidat i ten bez PP, treba i krizenec a bude stene stat mene, mozna bude i zadarmo.Pokud by jste chtel chov psu, pak treba prodavat stenata kvalitni, tak pak koupit stene s PP, tj.jasne.
Pes s PP a bez PP, 19.9.2012
Kdyz se narodi stenata rodicum s PP, maji tedy, pokud nemaji vadu, tez PP.Ale jen omezeny pocet z vrhu.Ti nadbytecni, jsou cisti rasou tez, ale uz nedostanou tzv.papiry.Uz nejsou hodni uznanemu chovu.Nechte si dolozit puvod otce a matky a bude... celý příspěvek >
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 19.9.2012
Kokrspanel se doziva cca.13-let, plus minus.Ve stari uz vetsinou mene slysi, hure se pohybuje, vidi.Je potreba hlidat usi uvnitr, kvuli zanetu, pokud tj.fena, tak prohlidka mlecnych zlaz je dulezita, pravidelne.Dobre krmit, drzit vahu, casto pak ve... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 19.9.2012
Fena je ostrejsi, ale drzi se vice doma, byva zvladnutelnejsi, komplice je harani.Kdyz ji ohlidate, tak pohoda.Ja uz bych psa nechtel.Pes je vetsi rostak, spise hure se zvlada, ma spise tendenci uteci.Pochopitelne odpada problem harani, stenata.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika