Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ms 24 u, 15.10.2012
Pane J.S.mate pravdu, zadani je jasne.Ja se jen snazim vysvetlit, ze z meho pohledu, jsou i jina kriteria, nez nizka cena.Ze proste nizka cena, neni vsechno.V zacatcich, jsem si tez rikal, stoji to malo, vsak to s tim udelam, udelal jsem.Dnes uz... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 14.10.2012
Pane J.S. plocha 600m2,je pomerne zanedbatelna a necha se udelat i s masinou pod 1KW.V zivote jsem posekal 10-ti tisice metru, ve firme i doma, nejakou zkusenost tedy mam.Nepochybuji, ze Vy tez.Mozna se smejete vyjadreni-tezky travni porost, asi Vam... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Nejlepe by bylo, kdyby si pan zasel treba do pujcovny, nebo si pujcil od kamarada, aby ziskal vlastni zkusenost, dostal se, alespon minimalne do obrazu sam, co mu bude nejlepe vyhovovat.Jedno, dve,tri seceni 600m2,nevim, jestli si pak dokaze dobre... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Ja proste vychazim ze sve zkusenosti, pocitu,o tom tady pisi, ale jinak, jak rikam, je to na kazdem.Pokud jde o vykony krovinorezu ve vztahu k plose a narocnosti porostu, tam uz mam tak nejak pro sebe meritka dana a vim, ze kdyz bych z nich uhnul, ze... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Nejak ten vykon, plocha,melo by to byti uzivatelsky prijemne.0,75 kw vykonu,3-krat rocne 600m2,ta masina mi k tomu nesedi, osobne,ac udela to s ni.Neni to z meho pohledu zrovna vubec ta prava kombinace.Kdyz budete stavet garaz, bez michacky na... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Tyhle veci, uz mam za sebou, koupim slabou masinu, vsak to s tim udelam, usetrim penize.Pak to delate rok, dva,tri, zjistite,ze to neni ono.Ja radsi, trochu vykonu prebyva, nez,kdyz trochu vykonuchybi, tj.muj nazor.
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Kdyz budete sekat 3-krat rocne travu, tak mozna i ta 1,3kw v ni se strunou pujde s vykonem dolu, asi nepatrne, ale asi pujde.A 0,75kw, o to vice.
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
600m2,kdyz bude sekat pan 3-krat rocne, jak pise, te travy tam bude dost a na tu masinu toho bude hodne.Pisete 4-tisice.Za 8-tisic, uz je myslim 1,3Kw.Mate to na dlouhe roky, nebo prisetrim a koupim to o rok dele.
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
600m2,kdyz Vam vyskoci trochu vice trava, nezavidim,nechtel bych, osobne.Udela to s tim, kdyz to nenecha vyrust a jestli chce, nebo na nic silnejsiho nezbyva, jsou to jeho penize, volba.Znal jsem chlapa, co vozil na kolecku stavebnim hnuj a travu 2km... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Nemam duvod k 0,75KW na stovky m2,protoze vim, ze silnejsi masina nestoji, az o tolik vice, ze si vec kupuji na dlouhe roky a nepotrebuji na necem trapit sebe i masinu, kdyz treba zrovna jedete na 14-dni na dovolenou a trava vyskoci vice.Proc, pak to... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Ja to proste nechci, hlidat travu, aby to o par cm nevyskocilo, atd.Je to na kazdem, ja to nechci.Ja to kilo, dve navic unesu.Pak trochu zaprsi, nebo se clovek opozdi a je problem.Mne ta 1,3kw neprekazela, ani na male trave.Pak potrebuji treba neco... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 11.10.2012
Nerikam, casto budou vecer vsechny v kurniku, ale spolehnout bych se na to nedovolil.
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 11.10.2012
Pane, slepice jsem choval roky a zapomente na to, ze v kurniku vecer vsechny budou.Nektere se proste tam nechce, nebo ji vyplasi, treba neni v kolektivu oblibena, atd.Slepice, byt minimalni, ale peci potrebuji.Zejmena vecer, bych urcite fyzickou... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
400m2,s 0,75KW, tj.trest pri dnesnich cenach krovinorezu.Nechtelo by se mi do toho.Takova smrdlatka osobne nemusim, dal tj.na kazdem.
Dolmar ms 24 u, 11.10.2012
Jak velkou plochu chcete sekat a jak casto?Pro mne, zacina krovinorez nad 1KW, kdybych kupoval ja, zacnu u vykonu 1,3kw znackovy krovinorez, kdyz 2-takt.Pokud ta plocha k seceni je nad 100m2.Neni tam velky rozdil penez nehodlam se nikde nervovat roky... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika