Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na oregánu, 2.6.2016
Prosím, jak zabojovat se mšicemi na oregánu a jiných bylinkách?Děkuji za radu.Markéta.
Americký velkokvětý ibišek, 1.6.2016
Letos jsem koupila sazenici velkokvětého ibišku a přesadila do volné půdy.Při zakoupení mi bylo řečeno, že má chlorozu a ta zmizí na venkovním stanovišti.Při koupi byl v krytém velkofoliovníku.Ale teď spodní listy žloutnou ještě víc a chtějí... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní, 31.5.2016
Letos poprvé jsem zasadila rajče Stupické polní.Na sáčku se píše, pěstovat na 2 až 3 výhony.Máte někdo zkušenost jak se potom rostlina s více výhony vyvazuje?Dík za radu.Markéta.
Mšice na oregánu, 30.5.2016
Prosím, jak zlikvidovat mšice na bylinkách-oregánu, Aby se dalo konzumovat. Děkuji za radu.Markéta.
Sadba salátu, 21.3.2016
Prodím poraďte.Pěstuji si sadbu salátu, je pěkná, ale slabá.Mám ji přihnojit a když tak čím, abych ji nespálila.Děkuji a jsem s pozdravem.Markéta.
Prosím o určení druhu hortenzie, 20.3.2016
Dobrý den.Dostala jsem hortenzii a neznám název.Vypadá takto.Květenství má jakoby talířkovité z drobných kvítků kvetoucích od okraje a je bílo bleděmodrá.Nevymrzá ani bez přikrývky a teď jsou po květenství uschlé zbytky na rozvětvených... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
Pane Stanislaw, a co otázka plísně?Většinou se doporučuje vertiko právě kvůli tomuto problému.A co vy ostatní, taky naležato nebo vertiko?
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
Sice hodně v předstihu, ale ráda bych se zeptala, jaká odrůda okurek nakladaček na záhon-vertiko-je nejlepší tj. výnos a zdravotní stav.V množství odrůd se nějak ztrácím, protože všechny mají na přebalu to samé.Prosím,... celý příspěvek >
Narašené hlízy begonií a zahradních kal, 14.2.2016
Tyto kvetiny mám již naklíčené, jsou volně v teplém sklepě.Co s nimi, aby přečkaly než půjdou ven?M.
Kvete jabloň Hana, 2.9.2015
Dnes mi znovu vykvetla letní jabloň Hana.Slušnou úrodu jsem sklidila koncem července.Co teď?
Řez vinné révy, 5.8.2015
Karisíť je2x3m.Je u dosluhující pergoly na terase-měla by ji časem nahradit.Chci jen trochu solidní obrost s nějakými hrozny na zobání.Jo a odrůda révy je červená chrupka.Jestli existuje příručka pro tupější, budu vděčná za tip.Ale osobně dávám... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Pro Zyjan-vážím si vašich rad a omlouvám se, jak jsem reagovala na Ferdu.Snad už naposledy: To vše, co mi letos vyrostlo musím ustřihnout?Kdybych to neudělala a snažila se eliminovat výhony, to staré dřevo by nevyživilo obrost?A 1 výhon mi dá opět... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Tak jsem z toho jelen.Vím, že na podzim listí opadá, ale jeden tažeň i když metrový mi dá kolik hroznů?Asi dost málo, ale nejsem nenasyta chci trochu zastínit terasu k sousedům.Asi to chce v mých požadavcích zlatou střední.Markéta.
Vosy žerou ještě tvrdé broskve, 4.8.2015
Co děláte proti vosám, pokud vás taky navšťevují?Snad každá trochu zrající broskev je nažraná vosou a ani jáhve s cukrovou vodou nepomáhají.To samé bylo na letní jabloni, teď se přestěhují na švestku a jako dezert budou hrozny.Máte někdo použitelnou... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Ferdo, tys mě asi vystihl, protože opravdu chci obrost i hrozny, Jeden výhon mi to neřeší, ale jsem vděčná všem, kdo si nedělají" prdeličky "a snaží se poradit.Všm velký dík.M.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika