Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Omorika, 25.6.2006 Obsahuje fotku
Mohlo by to dělat trvalé zamokření.Omorika nesnáší mokro.Mě takto odešly dva stromky.
zimolez japonský,popínavka, 21.6.2006
Na jaře vysazený zimolez-lonicera japonica,sice zoste,ale tloutnou mu lístky a ty pak opadávají.Co může být příčinou?Vyžaduje nějakou spec.péči?Prosím,poraďte.
zachráním malou,vloni sázenou hrušeň, 19.6.2006
Právě přírůstky nejsou,je jen slabě olistěná malými ne jasně zelenými lístky a na koncích větviček je náznak rašení nových lístků,které se však již delší dobu vůbec nevyvíjí.Mohu ještě něco zkusit?Děkuji za odpověď.
Žloutnutí listů rybízu a malin., 18.6.2006
Neví někdo,prosím,co by mohlo v současné době způsobovat žloutnutí listů rybízu i malin?Tyto pak usychají a opadávají. Předem děkuji za radu.
špenát, 18.6.2006
Má prosím,někdo zkušenost s pěstováním špenátu?Jaký by bylo možno nyní vyset a hlavně,aby byl úrodný.Jak daleko od sebe vyset a jaké podmínky jsou optimální?
Maliny - problém s růstem, 16.6.2006
I já bych prosila radu na toto téma.Vloni nasázené maliny krásně obrazily,ale teď začínají žloutnout a uvadat listy.Jsou obaleny plůdky,ale bojím se,aby i tyto neuschly.Vody mají dostatek.Je nějaká pomoc?
jahody, 16.6.2006
Prosím pěstitele o radu,jakým způsobem nejlépe namnožit jahody,které nyní začínají plodit.Ráda bych jahodiště zvětšila a použila své výpěstky a hlavně,aby se ujmuly a příští rok již plodily.Prosím,poraďte.Markéta.
Lonicera japonica, 16.6.2006
mám mladé rostliny,1.rok.Jsou na slunném místě,ale začaly zloutnout listy a jsou s tmavými skvrnami.Co se ji nelíbí a jak ji mohu pomoci?Děkuji za odpověď.Markéta.
Černé skvrny na růžích., 9.6.2006 Obsahuje fotku
To bych musela otrhat všechny listy.Je kompletně kropenatá.Jaký postřik by pomohl_Děkuji.
Padlí, 8.6.2006
Jak vypadá padlí na růžích?
Černé skvrny na růžích., 8.6.2006
Na minirůžičce,na listech je množství černých skvrnek.Má poupata,ale mám strach,aby neuhynula.Co je to za nemoc a co proti tomu pomůže?Prosím o radu za kterou předem děkuji.
Curcuma, 8.6.2006
Ani jsem netušila,kolik je druhů této květiny.Koupila jsem ji v Hornbachu a zřejmě je to ta bez podnázvu jen Curcuma nebo Australasica nebo Alismatifolia.Je vysoká asi 70cm,listeny má barvy lila s zeleně žíhanými špičkami.Je krásná,ráda bych ji... celý příspěvek >
Curcuma, 7.6.2006
Zná někdo tuto květinu a ví jak se pěstuje?
Katalpa, 1.6.2006
Na katalpu bych se zeptala ve Vysokém Chvojně u p. Špačka.Je to zahradník a má slušný výběr.Měl i katalpy.Zkuste.
zachráním malou,vloni sázenou hrušeň, 29.5.2006
Na podzim jsem zasadila hrušku boskop.lahvice.Když rašila,výhonky byly napadeny asi mšicí.Postříkala jsem ji,ale listy se špatně vyvíjí a jsou "smutné".Ani barva není svěží,spíš šedozelená.Dá se stromek ještě zachránit a co by mohlo být... celý příspěvek >
Další diskuze:  21222324  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika