Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
švestkobluma Gaborovska,bujný růst., 15.5.2007
Na mladém stromku - 3roky, na mladých výhonech se dělají na koncích malé výhonky jako vidličky. Mám je odstřihnout nebo jen ty co směřují dovnitř a kdy? Mladé lístky se kroutí , asi mšice. Jaký postřik, prosím o radu. M.
Meruňka nekvete, 13.4.2007
Mladá meruňka již 3.sezonu nekvete.Jedná se o odrůdu Velkopavlovická.Je ještě mladá nebo je možná nějaká chyba,která se dá napravit.Jinak stromek je moc hezký,olistění má bohaté.Děkuji za radu,nerada bych se smířila s tím,že bude jen okrasný... celý příspěvek >
zahradní kala, 2.3.2007
Prosím někoho,kdo má zkušenosti s pěstováním kal venku.Kdy a jak se tyto květiny sází.Děkuji za odpověď.M.
Kurkuma, 17.2.2007
Vloni jsem koupila kurkumu-fialovo-zelený květ. Nechala jsem ji po odkvětu zatáhnout a ulozila do chladna a sucha celý květináč. Teď jsem obsah vyklopila, a byly tam malé jakoby hlízky. Co mám dělat dál? Kdo tuto rostlinu zná ať poradí, prosím!
Begonie, 17.2.2007
Prosím o radu,jak nyní zacházet s begonií.Má se předpěstovat než se bude sázet do truhlíků ven?Prosím o postup,jak na to,aby opět kvetly.Děkuji M.
mech v trávníku, 13.2.2007
To co radíte je jen těžko realizovatelné.Trávník má plochu zhruba 600m2.Nepomohlo by vápnění?
Co s růžemi?, 12.2.2007
Vzhledem k letosnímu počasí prosím o radu,kdy lze růže ostříhat a zda hnojit a čím?Vloni byly napadeny černou skvrnitostí,jak tomuto předejít?Děkuji za odpověď.M.
mech v trávníku, 12.2.2007
Prosím o radu,jak se zbavit mechu,který se tuto zimu hodně rozšířil.Poraďte kdy a čím lze tuto ozdobu zlikvidovat.Děkuji za odpovědi.M.
paprika pro venkovní pěstování, 27.1.2007
Prosím o radu, jaká odrůda papriky sladké je vhodná pro pěstování na zahradě,kde je větrno.Děkuji za radu.M.
Prosba o radu od pana Stanislava., 19.10.2006
Vážený pane,po realizaci vašich rad ,které se mi velmi osvědčily,vás prosím o následující radu.Neopatrným manévrováním se sekačkou se nám "podařilo" poranit nad zemí malé stromky jabloně,višně a švestky.Ránu jsem ošetila balzámem,ale prosím... celý příspěvek >
Jabloň rubín a topaz, odolnost, 18.10.2006
Před čím se mám varovat  u jabloně topaz a rubín?Jsou vysazeny trochu na průvanu a vlhku.Porašte,prosím.M.
Jak poznám stromek jabloně - zákrsek?, 18.10.2006
V prodejně nevědí,zda jde o zákrsek,ale myslí,že ano..Kmínek je asi 60cm vysoký před 1.větví.Jak to je?Prosím radu a kdy lze sestříhnout dlouhé větvičky.Děkuji za radu.M.
Peruánská višeň, 12.10.2006 Obsahuje fotku
Nezná někdo způsob pěstování těchto lampionků/zelené,které mají zaschnout a vně je výborná,žlutá bobule_/?Rostlina je stále bujná a lampionky nedozrávají,jsou stále zelené a mají malou,zelenou bobulku.Dozrají,nebo kdy se trhají?Předem děkuji za... celý příspěvek >
vertikulace trávníku, 12.10.2006 Obsahuje fotku
Lze trávník ošetřit vertikulátorem ještě teď,na podzim?Nevymrzne?Jaké jsou výhody i nevýhody.Prosím o brzkou odpověď.M.
Mochyně židovská, 31.7.2006
Neznáte mochyni-peruánská višeň?Jsou to lampionky,které po zaschnutí mají uvnitř oranžovou ,velmi chutnou?bobuli.Mám je stále na keři,nevím kdy sklidit,jelikož jsou lampionky stále zelené,tudíž nezralé.Děkuji za odpověď.M.
Další diskuze:  21222324  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika