Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skimie, 4.12.2007
To mě vloni také kvetla, měla jsem ji na terase v postínu, ale na zimu se prý má uklízet. Ale už na začátku podzimi ji žloutly listy a jsou jakoby vycucané. Jinak hmyz není vidět žádný. Také nevím co s ní.
Skimie, 4.12.2007
Jak se starat o tuto rostlinu? Nyní má nasazena poupátka, ale žloutnou listy. Mám ji v chodbě, kde je asi18oC. Tuto rostlinu mám od jara, kdy kvetla. Přes léta byla venku v polostínu. Děkuji za radu. M.
voňavá pivoňka, 4.12.2007
Prosím o radu, kde sehnat voňavou pivoňku. Maminka měla na zahrádce pivoňku, růžovou se světlým středem, která krásně voněla. Zahrádku již nemá a odkopek jsem nezískala. Pokud ji někdo má, bylo by možné ji získat? Děkuji předem, jsou to mé vzpomínkly... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 10.10.2007
Prosím o radu. Rok mi kvetl pokojový ibišek. Dnes odpadl poslední květ. Postupně žloutnou listy a nemá moc pěkný tvar. Teď už nemá nasazené žádné poupě. Kdy je nejvhodnější doba k řezu? Předem děkuji za rady. M.
Hortenzie - zazimování, 3.10.2007
Mám mladou, velkokvětou hortenzii. Byla kupovaná na jaře - kvetoucí. Sluníčko po přesazení do záhonu udělalo své a květ spálilo. Teď je to malý zelený keřík. Prosím o radu, jak rostlinu připravit na zimu, jak ji chránit. Děkuji za radu. M.
Kukuřice cukrová - co teď?, 18.7.2007
Na zahradě jsem si nasela koupená semínka kukuřice, chtěla jsem zábranu proti větru. Nyní  jsou klasy skoro zralé. Zajímá mě,jak se postupuje, když bych chtěla klasy na opékání. Mám je sklidit a kam s nimi než je budu zpracovávat. I s tím nevím... celý příspěvek >
Pěstujete někdo Jostu?, 17.7.2007
Kdo zná jostu a ví, kdy a jak keř stříhat, prosím napište. Děkuji.
Josta, 10.7.2007
Prosím o radu, kdy a jak stříhat jostu. Je hodně obrostlá a větve jsou dost dlouhé. Poraďte, prosím. M.
Liliochvostec (Eremurus robustus), 22.6.2007
Tuto květinu jsem koupila normálně v OBI  vloni v létě, zasadila nijak zvlášť pečlivě a nyní mi začíná na 1,5m stvolu kvést. Znám ale hezčí kytky. M.
Hvězdník - jen listy, 22.6.2007
Vloni jsem koupila kvetoucí amarylis. Zalévala jsem,měl i listy, které velmi nerady usychaly tak jsem je zastřihla. Cibuli jsem přesadila - správně. V květnu začala rašit, ale vyrostly jen listy. Co teď? M.
Klívie - schnoucí konce listů, 21.6.2007
Prosím o radu, jak pečovat o klívii, má konce listů žlutohnědé a schnou. Děkuji předem za pomoc. M.
Prosím o radu pana Stanislava - meruňka nekvetla, 12.6.2007
Opět děkuji a mrzí mě,že jste tak daleko.Mám nulové zkušenosti se stromky vůbec.Např.mám také tříletou švestkoblůmu - Gaborovska a má dost podivný tvar.Byla samý letorost,klidně po 4 výhonech,trochu jsem se vyřádila,ale s výsledkem moc spokojená... celý příspěvek >
Prosím o radu pana Stanislava - meruňka nekvetla, 11.6.2007
Delší dobu jsem nebyla na netu,proto až nyní děkuji za radu.A mám hned další dotaz.Koncem května jsem trochu zastřihla větvičky,které byly moc bujné.Teď konce obrazily a to hned několika výhonky.Co s tím?Mám nechat všechny nebo jen jdoucí ven z... celý příspěvek >
Prosím o radu pana Stanislava - meruňka nekvetla, 17.5.2007
Děkuji za odpověď.Bydlím blízko Hradce Králové a stromek je pěkně rostlý.Na dřevě není nic patrného i když vzhledem k tomu,že jsem začátečník,nemusím si závady povšimnout.Výchovný řez jsem udělala jak jste mi už dříve radil,dnes jsem zkrátila bové... celý příspěvek >
Prosím o radu pana Stanislava - meruňka nekvetla, 17.5.2007
Pane Stanislave, dosud se řídím Vašimi radami ohledně mladé meruňky - Velkopavlovická. Je z ní krásný, tříletý stromeček, ale doposud nekvetla. Prosím poraďte, co udělat, aby nasadila na květy a ukázala také nějaké plody. Mod děkuji za profesionální... celý příspěvek >
Další diskuze:  21222324  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika