Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mangold, 3.6.2008
Co to je a jak se upravuje?
Cibule - pokroucená nať, 3.6.2008
U cibule-sazečky mám pokroucené natě a moc se jí nechce růst.Prosím, co to je a co s tím???
maliny se zbláznily, 25.5.2008
Nevíte někdo, jak se zbyvit nových výhonků malin, které vyrážejí 2-3m od mateřské sazenice?Sice máme maliny rádi, ale nemusím jich mít celou zahradu.Ani Rundap je nezničil.A vykopat 5m2 se mi moc nechce, protože tam je jiné rostlinstvo.Prosím,... celý příspěvek >
Meruňka nekvete, 23.5.2008
Pane Zavřel, potěšil jste mě, že můj stromek je vlastně vpořádku, co se týká dlouhých letorostů.Když ale je na většině větví tech výhonů několik, udělala jsem správně, že jsem ponechala jen ty prodlužující větev, popř ještě jeden, který nešel... celý příspěvek >
Hnědé fleky na listech rajčat, 22.5.2008
Přestože nejsem zrovna odborník myslím, že skutečně jde o šok, který rostliny mají po přenesení z bytu ven.Vím, že se mají postupně aklimatizovat než se vysázejí na záhon.Měla jsem ten samý problém, spodní listy jsem otrhala a zdá se, že sazenice... celý příspěvek >
Meruňka nekvete, 22.5.2008
Opravdu má takový průměr, samozřejmě v koruně.A to je ten problém, protože má dlouhé letorosty až 40cm.Proto jsem se také jinde ptala, zda se nemají zakrátit, aby strom nebyl tak široký.I když je vzhledově hezká, nerada bych, aby takové přírůstky... celý příspěvek >
Okurky nakládačky vadnou, 22.5.2008
Mám na záhoně týden vysázené okurky nakládačky, které mají 5 lístků a nyní při mokrém počasí některé vadnou.Co může být příčina?Jsou sázené na černou geotextilii.Prosím o radu.M.
Meruňka nekvete, 21.5.2008
Buďte v klidu.Měla jsem ten samý problém.Mě kvetla poprvé letos-je vysazená 4.rok.Kvetla hezky a dosud má 15!!!plodů.Doufám, že nespadnou a letos poprvé ochutnáme.Určitě se taky dočkáte.stromek máte hezký, počkejte jak bude za rok velký.Já se... celý příspěvek >
Řez meruňky, 19.5.2008
Meruňka je  zasazená 4. rokem, je to hetký stromek, v průměru 2.5 m.Zasadila jsem ji blízko domu, aby byla chráněná, ale nepočítala jsem s tak bujným růstem.Moje chyba, přesto ji tam chci nechat, jen se bojím, aby za chvíli neměla 5m.Hold,... celý příspěvek >
Řez meruňky, 16.5.2008
Větve vyzrálé jsou na koncích obrostlé mladými větvičkami-3-4 a tyto jsou dlouhé 30-40cm.Zajímá mě, jestli všechny ponechat, čímž bude stromek podstatně širší a asi také po obvodu dost hustý nebo nechat jen jednu a tu zakrátit nebo nechat vechny a... celý příspěvek >
Řez meruňky, 16.5.2008
Je zapotřebí odstranit některé mladé větvičky, když z konců staršího dřeva jich roste několik?Kdo to ví, odpoví???To se ptá začátečník, tudíž laik.
Červený rybíz - invaze mšic, 15.5.2008
Na nových přírustcích rybízu, ale i na jabloních, malinách a blumách začínají celé kolonie mšic.Co použít proti? M.
Meruňka - stříhání, 15.5.2008
Mám tříletou meruňku, krásně vzrostlý stromek-zákrsek, má poprvé nasazeno několik plodů.Všechny větve bujně rostou a na koncích každé je 3-4 nových nezdřevnatělých větviček, které mají okolo 30ti cm.Mají se všechny nechat nebo některé odstranit nebo... celý příspěvek >
Mulčování rajčat, 5.5.2008
Prosím o posouzení, zda je vhodné na záhon s rajčaty nastýlat pokosenou trávu.
Borovice - bílý poprašek, 5.5.2008
Na jehlicích borovic kleče se objevil bílý poprašek.Co to je a co s tím.Prosím o radu.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika