Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškáty vzpřímené, co teď?, 8.2.2010
Mám loňské muškáty, které zimují při tep.10oC.Mají dlouhé výhonky.Kdy a jak a co s nimi???Dají se oddělit od mateční a zasadit-ujmou se teď?A co se starými v truhlíku???Prosím poraďte, nerada bych je vyhodila.Markéta.
Hortenzie, 23.11.2009
Mám 2 roky velkokvětou hortenzii, ale je pořád maličká a nekvete.Jak pěstovat, aby to byl velký a kvetoucí keř?
Pepino, 5.11.2009
Jak se má vaše pepíno, sklízíte jak o život, nebo není moc úspěchů?Keříčky vám už spinkají?
Zežloutlé listy na Pepínu gold, 14.10.2009
Pepíno jsem přestěhovala domů, ale teď žloutnou listy, většina.Je to normální?Konce větviček jsou sice zelené, ale spodky jsou komplet žluté.
Jak ostříhat malinovník, 11.10.2009
Píše se to tu stále dokola.Na podzim vystříhat jen ty uschlé a na jaře všechny zkrátit k očku, které je živé.Jinak to je plevel, rostou si jak chtějí, žádná velká věda.
Ako strihat maliny, 11.10.2009
Ta výška malin je snad trochu přehnaná, ale když to píšete... Já je na podzim zkracuju jen trochu, vystříhám uschlé a na jaře zkrátím všechny až k pupenům, konce někdy v zimě zaschnou.Ale celkovou výšku mam nejvýše 2 m.
Pepíno Gold - co teď?, 2.10.2009
Je už dost zima, co děláte s pepínem???Pomalu venku zraje, ale už neroste.
Zralé pepíno gold, 15.9.2009
Máte již někdo zralé pepíno a jak vypadá?Nerada bych utrhla nezralé.Děkuji za odpověďi.M.
Zahradní ibišek - světlé listy, 23.8.2009
Mám několik ibišků, ale nelíbí se mi barva listů, jsou světle zelené, jinak rostou a kvetou.Co může být příčina.P.S.Jsou na celodenním slunci.
Lilie - přesazení, 23.8.2009
Mám lilie na jednom místě 3 roky a nyní cibulky vylézají na povrch.Můžu je vyndat ze země a opět zasadit?Děkuji za radu.
Stromkový červený rybíz, 17.8.2009
Jak zmladit 4letý stromek rybízu?
Pepino Gold - jak vám pokračuje?, 17.8.2009
Jsem zvědavá, jak se daří vašemu pepínu.Mě stále žloutnou spodní listy, za chvíli budou rostliny holé.Žádný škůdce není vidět.Michala.
Kolik maliníku a stále stejná borůvka, 11.8.2009
Já mám borůvky 3 roky, mají plody, ale jak jiní píší o metrových keřích, mě tak nerostou.Zeminu, ale spíš hrabanku mají a vláhy i hnojení dost.Asi to je i jinými faktory.A co se týká malin-pozor.Jsou to potvory, rostou si jak chtějí, hlavně tam, kde... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 11.8.2009
Paní Sklenářová, tady opět Markéta.Pokud to půjde, vyfoťte vaše pepína, ráda bych porovnala, co roste mě.Píšete, že některé plody jsou až v prosínci.Kde vám dozrávají?V současnosti jsou pepína moje priorita, každý den je pozoruji a fakt se... celý příspěvek >
Vosičky likvidijí úrodu, 30.7.2009
Neví někdo, jak proti této havěti bojovat???
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika