Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná jablka?, 6.10.2010
Na jablkách, jejichž odrůdu naznám, je jakoby "husí kůže".Zní to dost blbě, ale jako laik to neumím lépe popsat.Chybí něco stromku, který je zasazen před 3 roky?Díky za radu.
Mečíky po odkvětu, 26.8.2010
Prosím o radu, co s mečíky po odkvětu.Tj.nyní.Děkuji.M.
Lze pěstovat česnek na stejném místě?, 23.8.2010
Je možné pěstovat česnek opakovaně na stejném místě?Po prohnojení gran.kravincem.Jaká jsou případná nebezpečí.Děkuji za radu.Markéta.
Fíkovník Brown Turkey - žloutnou listy, 17.8.2010
Prosím o radu.Mám 1.rok fíkovník a je zasazený ve velkém květináči.Hezky narostl, má malé plůdky-1-2 cm.Ale začaly žloutnout listy a plůdky moc nerostou.Co mám udělat, nebo už opadá?Ty plůdky asi nedozrají?Moc prosím zkušené, měla jsem z něho radost,... celý příspěvek >
Něco žere papriky, 6.8.2010
Něco dírkuje listy paprik i papriky lusky.Dělá to dírky asi 3mm.Co to může být a co s tím?Markéta.
Hnědé ďubky na meruňkách, 19.7.2010
Co to je? Kroupy u nás nebyly a některé meruňky jak dozrávají jsou poseté hnědými ďubkami.Dík za odpověď.Markéta.
Sklizený česnek - co teď s ním aby dlouho vydržel, 6.7.2010
Děkuji, ale já mám většinu stonků zvadlých, asi toto není možný způsob, protože by nestály.M.
Sklizený česnek - co teď s ním aby dlouho vydržel, 6.7.2010
Sklidili jsme česnek ještě před deštěm, paličky se začínaly dělit.Zatím jsme svázali otýpky a zavěsili.Co radíte, jaký je nejlepší způsob uchování suchého česneku.Stonky má většinou zavadlé.Mooooc děkuji za rady.Markéta.
Co je "chytrá houba" - uváděli v Receptáři, 28.6.2010
Chytrá houba se skutečně v dermatologii používá a celkem úspěšně.Právě že požírá jiné houby, což plíseň nohou je, je v tomto velmi účinná.Zmátlo mě jen, že ji lze použít preventivně právě u sazenic okurek, ale když vezmu v úvahu její podstatu, proč... celý příspěvek >
Co je "chytrá houba" - uváděli v Receptáři, 28.6.2010
Jest-li někdo ví, co to je a kde se to koupí ráda bych tento přípravek použila jako prevenci plísně okurek.Děkuji za informaci.Markéta.
Pepíno Gold, 18.5.2010
Kdo pěstujete toto ovoce?V této zimě jsou rostliny v bytě už 30cm vysoké, chtěly by ven, ale zima to neumožňuje.Kdy se může dát ven, dnes jsem objevila mšice, asi se pepínu doma moc nelíbí.kde ho máte vy?
Sloupovitá jabloň Walz, 13.5.2010
Mám 2.rokem jablůňku, je asi 70cm vysoká a bohatě kvetla.Mám nechat vše růst nebo je nutno redukovat plůdky a kdy?Kolik takový stromek je schopem vyživit?Děkuji za odpověď.Markéta.
Hrozí ještě nyní něco meruňce?, 10.5.2010
Možná hloupý dotaz, ale mám o stromek strach, aby udržel nasazené plůdky.Doteď jsem ustřihla 3 malé schnoucí větvičky.Kdo ví, prosím odpověď.M.
Rajčata - sazenice, 8.5.2010
Mám doma pěstované sazenice rajčat, které jsou asi 30cm.Když bylo teplo, dala jsem je na terasu, která je stíněná.Když se ochladilo, přendala jsem je opět domů.Nyní spodní listy jsou nažloutlé a jakoby kropenaté dohněda.Co to může způsobit a... celý příspěvek >
Švestka - napadené lístky, 6.5.2010
Na letorostech švestky koncové lístky jsou zkroucené.Stříkala jsem Calypsem, myslela jsem, že to jsou mšice, ale nepomohlo.Co radíte?
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika