Příspěvky uživatele - 223.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari převodovka DSK 317, 4.3.2015
máte pravdu pane PP, je možné že v okruhu působnosti jednoho servisáka všechny 317ky tečou, protože nemění O kroužek a pokud teče, nechá jej téci se slovy, že deci oleje stačí na 2 roky s poruchou a stojí jen XX korun. (zatímco cena hodiny práce... celý příspěvek >
Vari převodovka DSK 317, 4.3.2015
Přestěhujte se do Polabí. U šesti strojů co znám od Jaroměře po Pardubice neteče takto ani jeden. Asi by se to dalo řešit jinak, ale v době, kdy se to dalo změnit jste jim nepřišel poradit "vy chytrej". Největší vývoz je prý do severoafrických... celý příspěvek >
Vari - Motor, 4.3.2015
Standardně je výbrus z 56,0 na 56,25 (druhý z 56,25 na 56,50 a třetí 56,75) podle typových velikostí pístů a pístních kroužků. Při tuningu je možný jakýkoliv průměr, na který seženete pístní kroužky až do 60,20 mm, kdy dosáhnete mezní tloušťky... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 4.3.2015 Obsahuje fotku
njn ještě přidáme fotky samičích květů lísky. Dneska jsem je našel poprvé, takže při nejbližším termínu s příhodnou teplotou a bezvětřím začnu s postřikem.
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
taky jí můžete naordinovat hladovku, kyselost budete udržovat kamencem a hořkou solí.
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 4.3.2015
nevím, já radši udělám aplikaci dvakrát s odstupem dvou týdnů doporučenou koncentrací. Po první aplikaci odumřelý mech vyhrabu, a tak na ten zbylý zůstane více účinné látky. Do sklizně sena daleko a zelená skalice neovlivňuje negativně možnosti... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 4.3.2015
Naprostý souhlas, jen mám dojem že karpaty (tedy pás od Alp až po východní hranici Tater) jsou dolomitické. Tedy vápence a dolomity - žádný jíl (hlinitany vápenaté). Obsah vápníku může být i větší než u jílu bohatého na hliník. Hnojiv s vyšším... celý příspěvek >
Vari - Motor, 4.3.2015
njn já mám na jednom stroji druhé kroužky na originálním pístu v originální díře 56. Navíc píšu, že do přestavby na lII.výbrus nebo 60ku bych nešel. Druhý motor jsem dostal k nákupu lištové sekačky "zdarma", ale zatím jsem nezjišťoval, nakolik je... celý příspěvek >
Vari - Motor, 4.3.2015
Výbrus se provádí, ale jeho cena při provedení individuálně je vyšší než cena nového válce. Když počítáte, že občas můžete ušetřit, že ojniční čep a píst je použitelný, takže se nedivte proč servisáci radši dají nový válec místo nákupu výbrusu.... celý příspěvek >
Řez jeřabin, 4.3.2015
nejlepší je, zatím to vůbec nestříhat. až si to nasadí další patro, pak to spodní vyvětvíte podle potřeby. Zatím ty větve pohlídejte, aby šly v úhlu 45°nahoru. možná se později ukáže, že nepotřebujete jezdit tak blízko u kmene a podjezdná výška 0,7 m... celý příspěvek >
Co s květy hortenzie?, 4.3.2015
Hortenzie mají rády kyselejší půdu (některé velmi kyselou) a zároveň  poměrně chudou na "rychlý" dusík. U chaty kdy se při zasypávání rýh podél základů uklidí i rúzné zbytky stavebních sutí, je prostředí zásadité a ani přidání kompostu nedotáhne... celý příspěvek >
Vari - Motor, 4.3.2015
Tedy komplet sestávající ze sady šroubů, válce, pístu, ojničního čepu, pístních kroužků, těsnění pod válec, těsnění ke karburátoru, těsnění k výfuku, těsnění u hlavy a vlasní hlavy k válci 60mm? Práci doufám máte/dáte svou. No nic, posčítejte si... celý příspěvek >
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
V elektroprodejnách se můžete ptát po odpadní bublinkové folii. Když vezou spotřebič co byl vystavený na prodejně, tak ho do ní zabalí a pak vezmou většinou zpátky na prodejnu. A protože je snadnější balit do nové, co je v roli, tak se jim použité... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015
nebyl... porézní a velmi porézní materiály nejsou vhodné pro namrzavost (nasáknou vodou a mráz je roztrhá)
Javor cukrový - tvarování koruny, 3.3.2015
Když ono se k blbé fotce špatně dává dobrá odpověď. Nejen že není vidět kmínek, ale ani není vidět úhel nasazení nejnižších větví. Ono se totiž může stát, že nejperpektivnější pro zapěstování kminku bude silnější větev z nejnižšího páru a zbytek... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika