Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrtvý králíček, 18.8.2017 Obsahuje fotku
půl metru
Zhoršování kvality ostružin, 14.8.2017
Ostružiník se ke mně doplazil od souseda a ten tvrdí, že je to odrůda Thornfree. 
Poznej houbu - pestřec + 1 nejistá, 3.8.2017
žampion to rozhodně není
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
myslím si, že odhadem s 20m3 nádrží byste mohla na zalévání vystačit. Problém ale vidím v investici do takové nádrže, když i současné zahrádkaření není zisková činnost.
Teplota ve skleníku během tropických dnů, 31.7.2017
Dobrý den, rád bych se vás, majitelé skleníků, zeptal, jakým účinným způsobem dosáhnete během dnů s venkovní teplotou nad 30°, aby ve sklenících nebyla příliš vysoká. Já mám skleníky ze skla a tento materiál se dokáže na slunci opravdu pěkně... celý příspěvek >
Vysoké teploty, 27.7.2017
Chovám králíky venku a poslední léta jsou často až nadměrně vysoké teploty, které králíci poměrně těžko snášejí, komu by také v té srsti nebylo horko. Králíkárnu sice zastiňuji, takže v kotcích je přijatelně ale příští týden má být ve stínu až +37° a... celý příspěvek >
Vijan rajčat odnožuje, 19.7.2017
Jak už jsem napsal, plody na tom prodloužení nejsou tak velké, ale tento růst může mít určitý význam, když dojde postupně k ukončení sklizně na normálních vijanech. Pro mně to má efekt prodloužení sklizně ve skleníku zejména ke konci sezóny, v říjnu... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
Není nad dobré sousedské vztahy. Tak prorůstání plazivých plevelů jsem vyřešil letos na jaře. Požádal jsem sousedy, zda bych nemohl dodatečně pod plotem, na mé straně uložit do zeminy betonové obrubníky, metrový kus za 39,-. Po jejich souhlasu jsem... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
paní Marie, sice vás lituju, ale nic s tím nenaděláte. Můžete přes úřady prosadit, aby soused posekal alespoň jednou v roce, případně aby zlikvidoval invazivní plevely. Pampelišky a kopřivy ale mezi ně nepatří a semena travin škodlivá nejsou.
Rajčata - co to je?, 17.7.2017
váš dotaz se již řešil v příspěvcích "co je s rajčaty," " choroby rajčat,"  "hnědé skvrny na rajčatech,"nebo "rajčata ve skleníku". Tak si je pročtěte.
Plíseň - škůdce?, 17.7.2017
škůdcem budou s největší pravděpodobností housenky, najdete je na spodních stranách listů, při žíru nejčastěji večer a v noci.
Choroby rajčat, 16.7.2017
Hmm, já mám dojem, že tazatel našel flíček na plodu rajčete, jak píše, listy jsou v pořádku. Nemyslím si, že je to plíseň. V letošním suchém létě ještě nedělá problémy a pokud někde ano, tak napřed na listech a stoncích, teprve potom na plodech. Ale... celý příspěvek >
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017
Snad jste si nemyslel, že vosičky požírají celé mšice a nic z nich nezbyde.
Hnědé skvrny na rajčatech, 26.6.2017
Je to tak, nedostatek vápníku. Projevuje se častěji v suchých a horkých létech a jen na některých odrůdách. Pomůže Wuxal Kalcium hnojení na list. Řeším letos tento problém také, napadenou mám jen jednu odrůdu z pěti.
Zakopání plastových nádrží na vodu, 15.6.2017
Tak vyřízněte přímočarou pilou otvor třeba 0,8m, jako je na fotce mého předchozího příspěvku. Stačí to k nabírání vody i k vyčistění celého vnitřku třeba wapkou.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika