Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rotavator Robix, 4.3.2008
Tlacitko "chcipak" jsem promeroval skoro jako prvni vec to by me nehazelo ani jiskru. Dnes se mi ho podarilo nekolikrat nastartovat vrtackou ale neni schopen drzet nizsi otacky...po ubrani plynu se motor zastavi. Zitra budu mit pujcene zarucene... celý příspěvek >
rotavator Robix, 3.3.2008
Již jsem přemlouval jednoho chlapika z prace on ma babetu s novejsim zapalovanim kde je v te "krabicce" i indukcni civka.Pripojit by to melo jit no budu ho muset ukecat a pak uvidim.Dnes jak jsem tam dal novou civku tak jsem urval opakovanym... celý příspěvek >
rotavator Robix, 3.3.2008
fajfka i kabel byl nový a jak to přestalo jet tak jsem ho taky meril a ok... ta civka nevim jake ma davat napeti? jeste podezrivam tu krabicku tyrystorove zapalovani jenze ho nechci kupovat jen na zkousku mate nejaky dalsi napad?
rotavator Robix, 3.3.2008
Dobrý den, vlastním rotavátor robix výroba ZVL slovensko motor babeta a karburator jikov dvoutakt. Mám problém motor nejde natocit svíčka jiskru hází a je po delším startování mokrá. Závada vznikla takto: zkousel jsem ho venku a po 40 sekundách motor... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika