Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypeckovat svestky?, 23.1.2018
Sbírání se vám dost protáhne.
Jahody hnojivo, 23.1.2018
Určitě to není cana lékárensky čistého pro výrobu roztoku na skladování měkých kontaktních čoček a k výplachům očí (tj. na přípravu Borové vody). Bórová voda neobsahuje borax (tetraboritan sodný) nýbrž kyselinu boritou.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 16.1.2018
Teď jde o to, jestli má stanice v Holovousích povinnost na požádání zasílat malopěstitelům podnože a rouby nebo je to z jejich strany jen dobrá vůle.    Pokud mají existenční starosti, jestli např. klesá odbyt hotových výpěstků ovocné... celý příspěvek >
Opylování jabloně hrušní a další dotazy, 10.1.2018
Mnoho se tu napsalo o pravokořených jabloních. Vesměs negativní reference. Mám vcelku dobrou zkušenost s pravokořeným Průsvitným, ostatní špatné. Postrádá to smysl.
Rozměry josty, 10.1.2018
Není lepší, Josta roste velmi bujně, meruzalka slabě a tenký kmínek má tendenci se zlomit. Keř je dlouholetý a mnohem líp se zmlazuje.
Vyhnuty gril, 10.1.2018
Bavíme se tu nad fotkou nového grilu, škoda, že nám Radas nechce ukázat, jak vypadá teď. Je možné, že nahnutí je nezřetelné, je možné, že gril je ve stavu, kdy si žádnou repozici nezaslouží.    Já osobně mám venkovní udírnu postavenou na... celý příspěvek >
Rozměry josty, 10.1.2018
Neumím dobře slovensky, pod slovem lekvár rozumím povidla - co se vaří ze švestek a dávají do buchet, kynutých knedlíků, na frgály (slivkový lekvár čtu na sklenicích). Vaříte taková skutečně z josty? Já z ní vařil jen džem a marmeládu. Chuť je... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.1.2018
ono není povinností zahradnické firmy šířit vzdělanost mezi prostý lid,...je to fakt a není na něm nic špatného... Podle mě to špatné je.  Něco to o našich lidech vypovídá, nejen o prodejcích, i zákaznících a o jejich nárocích na obchody.... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 10.1.2018
 Každý nekupuje jen jabloně. A ostatního zahradního sortimentu tam je, až si nejde vybrat. To je pravda, nicméně hovoříte-li s pokročilejšími amatéry přes růže, cibuloviny, trvalky, skalničky, i oni radši volí sofistikovanější obchody, často... celý příspěvek >
Vyhnuty gril, 10.1.2018
Jak se dívám na fotku, nejsnazší a nejrychlejší mi přijde to rozebrání, vykopání jámy, vysypání štěrkem, udusání a znovu postavení.    Každé podhrabávání, heverování, dobetonování je jednak pracné, zatíženo rizikem, že něco praskne při... celý příspěvek >
Odkopek angrestu, 10.1.2018
...vypustí mnoho výhonků jak od kořenů, tak i z větví. Ty se dají ještě zelené nežli zdřevnatí odříznout a dají- li se do množárny... Uršitě to tak jde taky. Ale nač zakládat a pečovat o množárnu? Kolik potřebujete nových keřů angreštů? Jeden?... celý příspěvek >
Plnění klobás mlýnkem, 10.1.2018
Nermám s tyčovým mixérem dobré zkušenosti. Ne že by to absolutně nešlo. Ale je riziko, že se maso při mixování víc zahřeje a ztratí lepivost. Vzhledem k tomu, že beztak mlýnek používám i s hrubší šajbou, špiní se jedno nádobí.
Obnovení kvasu, 3.1.2018
Pálenka z cukru.  V zemích bývalé SSSR oblíbené pití. Nároky konzumentů lihovin se různí.
Nestihli jsme podzimní "úklid" v záhonech, ani ve skeniku - opatření na jaro, 3.1.2018
Půlmetrová deska asi kočku nezastaví, ale to vůbec nevadí. Aspoň to tam přihnojí. Hnojem ani dusíkatým vápnem jistě nic nepokazíte. Jinak bych se ale nebál použít skleník i záhony stejně jako dřív bez nějakých speciálních opatření.  ... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 3.1.2018
Zalévám přes kartony (nasáklé vodu propouští) Před položením kartonů do nich nadělám nožem díry - právě kvůli zalévání.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika