Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
I kdybste mu nevěřila, je vám to houby platný. K tématu, Může to být řada řešení od klacku přes potok, přes který voběsíte trubku s košem, nějaký hrnec zapuštěný do dna a nahoře stejné řešení až k betové propusti, kerou udělal soused a při těch... celý příspěvek >
Jak bojovat proti plísním bez chemie?, 17.5.2018
V konečném důsledku je to přece jedno. Plíseň jako houba. Kytka jde do kytek.
Jak bojovat proti plísním bez chemie?, 17.5.2018
Dale je vhodne pouzivat pripravky, ktere zvysuji odolnost rostlin proti houbovym chorobam (Polyversum, Phosfik, Alginure apod). Jasně a jedna nakládačka vyjde na padesát korun.
Jak bojovat proti plísním bez chemie?, 17.5.2018
Žádné, všechny zplesniví. Zkusit můžete úplně cokoliv. Účinkovat nebude prakticky nic.
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 16.5.2018
Lepící pásky na stromy mám v krabici kde čekají na svůj den. Používám širokou pásku na balení krabic, omotávám lepidlem ven. Jde to docela dobře. Někdy to stačí, když ne, přimáznu lepidlem.
Dehtování, 15.5.2018
Těžko říct, když nejsme u toho. Oheň by měl hořet plamenem, ne doutnat. I v kouři z plamene je dost vůně na uzení.
Jake cerpadlo na zavlazovani hriste, 15.5.2018
Hadice je v pořádku, prostě hasiči... Nic dramatickýho se nestane, 40 l je hodnota kdy čerpadlo čerpá do volna, bez tlaku, pokud je to hodnota z technických údajů. Spíš by mohlo mít víc. Ale záleží na typu. Ty postřikovače vezmou jak píšete (5x) 13l... celý příspěvek >
Jake cerpadlo na zavlazovani hriste, 15.5.2018
No a máte to. Odhadnem průtok při 3 barech na 7 litrů. 5 postřikovačů je 35 litrů/min. Hledejte čerpadlo, které má při 3 barech průtok 40 litrů. Ony tam budou nějaké ztráty na rozvodu. Dobré by bylo kdyby aspoň první dva, líp tři úseky vedly 3/4... celý příspěvek >
Jake cerpadlo na zavlazovani hriste, 15.5.2018
Mám známeho velmi dobrého a velmi zkušeného elektrikáře, který s oblibou říká, že nejlepší automatika je vypínač.
Jake cerpadlo na zavlazovani hriste, 15.5.2018
Od boku střelit, že čerpadlo bude cyklovat je hloupost. Cyklovat může a nemusí. Nevíme nic o tom, jak to má vypadat. Když bude cyklovat, prdnou tam jeden rozstřikovač navíc a ono přestane, bude mít jiné starosti. Může být i čerpadlo bez výbavy... celý příspěvek >
Nechtějí vyrašit listy na tažni, pouze na kmínku, 13.5.2018
Ulamujte dál, až to zajde úplně. Co když je ten vršek zmrzlý, jakože asi ano. Z čeho vypěstujete náhradní výhon, když to lámete? Variace na "pane mistr, už jsem to dvakrát uříz a furt je to krátký" = už jsem to třikrát vylomil a furt to neroste.
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 13.5.2018
Protože prakticky neoprší, zůstává tam pořád a kůra je pod ním jakási "divná".
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 11.5.2018
Příště mi laskavě předem sdělte, jak mám post psát, abych se vás nedotk. Popisuju svojí = moji zkušenost s pokusem o pěstování meruňky v poloze 550 mnm a se zimním mrazem -20,5 st. S vámi to mělo společného minimum.
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 11.5.2018
Jenže hrozno není merule. U mně Leskora letos zmrzla, půjde do kamen a meruňku už nikdy více. Réva Somerset Seedless má na některém letorostu i čtyři hrozny a roste jako divá.
Klobásy opět nakyslé, 10.5.2018
Ten postup je tak správný, že není jasné, proč to má vady. Tomu že by písek způsobil zbarvení a zápach masa snad ani sám nemůžete věřit. Chyba je jinde, tady nevyvěštíme kde, protože vás při tom nikdo neviděl. "Vypalování" udírny je nesmysl. Kdo to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika