Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ranné rajče, 23.3.2016
Mám rajčata venku pod netkanou textilií a na ni ještě folii už od soboty. Na noc na ně hodím deku. Dnes do rána u nás bylo hodně mínus. Strážnice až -4°C. Dost jsem trnula, co uvidím, až deku odstraním. Vše v pohodě. Je ovšem fakt, že moje rajčata... celý příspěvek >
Lidičky poraďte co s novým kořením, 4.3.2016
Domnívám se, že rozemletím použitého nového koření /lze přidat i několik použitých bobkových listů/ a jeho následným smícháním s kávovou sedlinou, lze získat velmi účinnou zbraň proti slimákům. Zde odpadá komplikované odstraňování škodlivého sodíku a... celý příspěvek >
Papriky 2016, 3.3.2016
Naprosto souhlasím s panem Vladimírem, že množství světla je úměrné teplotě, ve které rostlinky pěstujeme. U nás doma máme docela chladno, asi jsme po nějakých předcích zdědili "eskymácký" gen. Pěstuju přísady na parapetech jižních oken a nikdy... celý příspěvek >
Ranné rajče, 17.12.2015
Harzfeuer F1 pěstuju každý rok a jsem maximálně spokojená. Je opravdu nejodolnější vůči chladu ze všech mnou pěstovaných rajčat. Kdysi jsem jednu rostlinu vysadila ven už v dubnu a přežila. Je to rajče chutné a velmi produktivní. Už mi ale zásoby... celý příspěvek >
Další diskuze:  678  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika