Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aechmea, 10.11.2010
Babco, to ze Vam ten cactus tak krasne kvete je prima a vubec si nedelejte nic z toho, ze Vam nekdo 'anonymne' napsal ze se mu u Vas nelibi, to je totiz naprosta blbost, podle meho.  Tento cactus (i kdyz to neni cactus) kvete vecer nebo v... celý příspěvek >
Vanda ve sklenici? Poradite?, 9.11.2010
S velikym zajmem jsem si precetla nekolik diskuzi o tom jak pestovat Vandu ve sklenici. Neb tuto metodu neznam, chtela bych ji vyzkouset, ale mam nekolik - zcela primitivnich-otazek. Byla bych vdecna za jakekoliv objasneni Ja pestuji... celý příspěvek >
Dracena marginata, 7.11.2010
Ano, nema rada studeny pruvan nebo velike vyklony teplot. Nejlepe je ji tak v 25C. Dalsi problem muze byt moc zalevani nebo kdyz kvetinac po zaliti sedi ve vode. Insekt muze byt dalsi duvod proc listy odpadavaji. Kozicka
Kvetinac na Phal, 5.11.2010 Obsahuje fotku
V tomto deravem kvetinaci zkousim pestovat Phal dva roky a vypada to ze se mu v nem libi. Asi proto, ze kura stejnomerne schne.  Pokousim se prilozit fotku, ale nejak se mi to nedari.
Pěstování orchidejí, 4.11.2010
Marty, 'Takže mám buď nějaké zvláštní orchideje nebo mám brát rady odborníků příště trochu s rezervou?! ' Mozna oboji a ano, berte rady ‘odborniku’ s reservou neb kazdy pestuje kvetiny v jinem prostredi, i kdyz zakladni podminky... celý příspěvek >
Phalaenopsis a má žluté listy, 31.10.2010
Alenko, ty pytlici jsou prima kdyz chcete aby orchid zakorenil, neb v te dobe se nezaleva a sacek udrzuje jenom trochu vlhkost. Ale aby v nem clovek pestoval, ja skutecne nevim. Jak pisete teplota okolo kvetiny klesa a stoupa nekolikrat denne? To... celý příspěvek >
Phalaenopsis a má žluté listy, 31.10.2010
Alenko, dobry den. Zrovna jsem na Vas myslela. To je dost blby kdyz na nej fouka suchy a horky vzduch. Je mi lito, ale ja nevim co je 'mikrtotenovy sacek'?  Je to neco jako igelit? Pokud ano a nedycha (myslim ten sacek)... celý příspěvek >
Phal a zalevani ledem, 31.10.2010
Posledni dva roky je nova moda 'zalevat' Phals jednou tydne trema vetsima kostkama ledu. Ano, ledu.  Nekteri tvrdi ze jim Phal krasne rostou a kvetou, ale ja jsem jeste nemela odvahu do kvetinace ledove kostky hodit, neb v tropech... celý příspěvek >
Phalaenopsis a má žluté listy, 31.10.2010
MIla pani, ani nevite jakou jste mne osobne udelala radost tim, ze jste se rozhodla zachranit Phal a ze jste napsala jak. Gratuluji! Kozicka
Phalaenopsis a má žluté listy, 29.10.2010
Pridavam: Jsou vetsinou dva duvody proc jsou listy zcvrkle/ nebo-li dehydrovane. Budto malo zalevate nebo hodne zalevate. Ve Vasem pripade ja myslim ze hodne zalevate. Docela bych rekla, ze kdybyste vyndala Phal z 'hliny' a omyla koreny, ze asi... celý příspěvek >
Phalaenopsis a má žluté listy, 29.10.2010
Vy Pestujete Phal v hline? Kozicka
Nematanthus - padání listů, 29.10.2010
Verus, ja 'Ampel' neznam ale Nematanthus je vetsinou tropicky epiphyte a potrebuje vlhkost. Je mozne, ze sla do soku, ale je take mozne, ze kdyz opadaly skoro vsechny listy za 2 tydny ze kvetina byla slaba kdyz jste ji koupila. Je mozne ji... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 25.10.2010
Juraj, naprosto neni problem. Na Vasi otazku asi dostanete dve ruzne odpovedi. Nekdo rika 'ustrihnout jenom suchou cast' nekdo rika 'ustrihnout celou'. Ja striham celou, neb nechci aby ho napadlo znovu kvest. Ja chci aby mu zacly... celý příspěvek >
Pěstování orchidejí, 23.10.2010
Vite, ono je nekolik zpusobu jak muzete donut Phal aby zase rychle kvetl, pokud chcete aby se ukvetl k smrti. Takova roslina vice nez 3-4 roku asi nevydrzi. Jak mi rikal jeden pestovatel orchideji. 'Porovnejte kvetouci Phal k tehotne zene. Po... celý příspěvek >
Uhynulé kořeny, 23.10.2010
Karolinko, to ze strileji koreny z kvetinace se stava velmi casto a pokud kvetinac neni povesen,  koreny vespodu se zlomi a zacnout hnit. Takze, ufiknout a utrit spod kvetinace papirem s mydlem nebo alkoholem (klidne i vodkou). Takze ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika