Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 11.12.2010
Podarilo se mi najit nejake informace na hnojivo Agro NPK 6-5-6 ale nepisou zdroj N a take % N je velmi nizke. Neni proto vyloucene, ze Beallara je trochu podvyzivena -zvlaste kdyz roste v kure- a proto asi ma tak kratke kvetni stvole.
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 11.12.2010
Ahojky Lido, aha, to se mi taky stalo a upadaly poupata na Phal v cuku letu. Nemyslim, ze je to stalou teplotou 23C, ale navalem horkeho a sucheho vzduchu pokazde kdyz otevrete troubu. Nahle zmeny teplot je vzdy problem. Jestli budete... celý příspěvek >
Jaká je to rostlina? prosím, 11.12.2010
Na me obrazovce to vypada jako jeden z rodu Codiaeum i kdyz jsou listy daleko mene zbarvene nez obvykle. To muze byt rodem nebo spise nedostatkem svetla. Ze stopky pod listem, kdyz se ustrihne, tece takova tekutina, ktera muze zusobit neprijemnou... celý příspěvek >
Název rostliny, 10.12.2010
Dekuji za odpoved, a prominte, ja se spatne vyjadrila. Moje otazka byla spise 'hypothetical' neb ja Star of Bethlehem uz neco let nemam, ale rada bych si ji jeste jednou koupila. Se svetlem v zime uz nemam problem -drive jsem mela- ale ted mam... celý příspěvek >
Orchidee, 10.12.2010
Mila pani, to fakt nejde a zodpovednou radu byste stejne nedostala. Musite se snazit zjistit co jste dostala, nebo aspon prilozit fotku.
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 10.12.2010
Dekuji za fotky. Ta zmena barvy je zajimava a je mozne, ze to muze byt i zmenou prostredi. Co se tyce kvetniho stvolu. Tato Beallara nema moc vysoky kvetni stvol, -v porovnani s dalsimi Onc. - ale Vas je skutecne neobycejne kratky. Pred neco... celý příspěvek >
Název rostliny, 9.12.2010
Takze, mam jeste dve otazky. Kdyz se cibule teto rostliny rozdeli ted v zime pokvete na jare? A, zalezi na tom jak sedi vysoko nad pudou? Ja myslim-ale uz si to nepamatuji- ze jsem je zaborila do pudy.  Mozna, ze ji jeste jednou zkusim. Dekuji... celý příspěvek >
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 9.12.2010
Omlouvam se za vcerejsi povidani, neb nedava zadny smysl. Dochazela mi baterie a ja sem pospichala a poslala to omylem. Co jsem chtela rict je, ze orchid ktery roste v nizkych a tropickych polohach klidne vydrzi 30C-35C kazdy den, - 6 mesicu v roce... celý příspěvek >
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 9.12.2010
Jezismaria... tato orchidej je komplexni hybrid a ma v sobe teplo-milne i studeno-milne genes. Ja nevim jak jinak to vystvelit. Ktere z nich prevladaji je tezko rict, zvlaste kdyz ani nevite co mate.  Priklad: Vy date tento orchid do 40C a... celý příspěvek >
Škůdce palmy, 8.12.2010
Dodatek: ptala jsem se zoologa a ten urcil tuto zizalu take jako jednu z  'millipede'. Kozicka
Název rostliny, 8.12.2010
Dobry den, Dekuji. Mate samozrejme pravdu, jak je to z Afriky clovek nekdy nevi a rozdelit ji je dobry napad. Pripomnel jste mi, ze ja pred lety objednala Ornithogalum sp? (Drooping Star of Bethlehem). Pestovatel rikal, suche leto, zalevat v zime... celý příspěvek >
Prosím o název, 8.12.2010
Aha, dekuji za vysvetleni, Onion, uz trochu rozumim. Mel byste jeste vterinu zabloudit na 'Bezne rostliny' titul 'Nazev rostliny' posledni reakce 3.12.10., kde Amazonka zadala o i.d. jeste jedne cibulove rostliny? Kozicka
Prosím o název, 7.12.2010
Onion, je tedy jeden z hlavnich rozdilu mezi Drimia intricata vs. Bowiea volubilis ten, ze Drimia intricata nema listy kdyz je dospela?  Kozicka
Škůdce palmy, 7.12.2010
Budu se snazit odpovedet na oba prispevky najednou. Podle vyborne fotografie, v prvnim prispevku, je tohle jina zizala nez co vcera popsala ta pani 'Juka a skudci '. Jeji Juka ma cerne millipede a ty maji pravdepodobne jeden par nohou na clanku a... celý příspěvek >
Juka a škůdci?, 6.12.2010
Vy mate ty zizaly uz rok? Juka je sice odolna, ale nevidite na ni zadnou zmenu? Pisete ze zizaly jsou jenom u kvetinace tak predpokladam, ze padaj z kvetinace/stromu. Uvidela byste pod lupou kolik maji clanku a jak jsou asi dlouhe? Je mozne, ze je... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika