Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs & strattion quantum.xm 55, 15.2.2015
Epoxidové barvy jsou výborné co se týká odolnosti, ale bohužel práce s nimi je dost náročná. Složky je potřeba přesně odměřit, dobře promíchat a potom zpracovat v čase zpracovatelnosti. Zbytek je ztracen, takže to chce dobrý odhad, aby nebylo ani... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 15.2.2015
Rodiče léta používali takové staré kopáče s otáčejícím se kolečkem a pak druhé s rovným břitem řezajícím proti plastovému dorazu. Možná by stačilo je naostřit, ale i tak měly své odslouženo, takže jsem koupil Fiskars 111670 (P83) a jsem velmi... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Dovolil bych si reagovat na to vypálení a ubývání zubů na elektrické brusce. Když se to nedělá prasácky, ale člověk si dá záležet, tak se nic nevypálí a i úbytek je minimální možný. Ono když někdo hudlá tupý řetěz dokud to jen nepráší a není cítit... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 31.1.2015
V těchto cenových relacích už začínají modely s hliníkovým šasi, které - pokud je dobře navrženo - lépe sbírá, hlavně mokrou a vysokou trávu a samozřejmě taky má delší životnost. U Stigy např. Turbo Power 50 S nebo Turbo Power 53 S. U Mountfieldu MAX... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 31.1.2015
Myslím, že pravděpodobnější, než probíjející svíčka, může být jiskra z výfuku. Nevím, jak je to v ČR, jestli musí být lapač jisker, nebo to platí jen ve státech s obdobím velkého sucha, např. Austrálie. Osobně jsem měl pracovní úraz naštěstí... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 29.1.2015
Ano, já vím. Ale toto byly opravdová košťata, větve plné chorob a některé už měly vyhnilé kmeny (rekord byl průměr dutiny cca 30 cm). Odlámané suché větve vesele hnily dovnitř. Odrůdy noname. Zbytečně bych ztrácel čas se zmlazováním a čekáním na... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 29.1.2015
Tohle krájí mamka běžně do štrůdlu, no přeci je škoda to vyhodit (taky už štrůdl vyloženě nesnáším) V rámci léčby chorobné šetřivosti jsem rodičům pokátil 12 vysokokmenů (léčba šokem ) stáří 55-60 let, řez viděly prvních pár let - možná...... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 28.1.2015
Moc nechápu Vaše rozhořčení. To co popisujete, už všichni dávno vědí. Lidi nakupují, když jsou ceny rozumné. Zkuste se MF zeptat na statistiku prodejů v "akčním" období a mimo něj. Vsadím se, že Vám ji nedá, protože by bylo jasné, že mimo akce... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor?, 28.1.2015
Nepíšete, jaký jste nakonec koupil. Ale pro někoho dalšího, kdo by také vybíral a četl toto vlákno, bych doporučoval Solo 518 jako Stano. Sice jsem ještě neměl možnost ho nějak víc vyzkoušet, ale po sestavení, nastartování a zběžné inspekce... celý příspěvek >
Komposter na zahradu cca 1500m2, 27.1.2015
U nás městské technické služby nabízejí zdarma kompost, který jim zbyde. Ale je to jednoletý nevyzrálý kompost a člověk od technických služeb, který to má na starosti, tak říkal, že to jende dávat rovnou na záhony, že v tom všechno chcípne. Asi se to... celý příspěvek >
Hryzec, 27.1.2015
V jiném vlákně zde jsem četl velmi dobré reference na pasti do kterých se vkládají jateční nábojky. Tlaková vlna plynů zahubí jakéhokoliv hlodavce v chodbě před pastí. Dokonce i krtka, který před sebou hrne hlínu. Nevýhoda je, že pasti jsou dost... celý příspěvek >
Odstranění 2 kůry, 18.1.2015
Ano, na tu starou kůru pozor, kdo je na něco alergický. Likvidoval jsem staré jabloně, kůra nahoře od řas zelená jak brčál, dole kmen červený, navíc k tomu lišejníky. Druhý den jsem měl na rukou od zápěstí k loktům neuvěřitelnou vyrážku a drželo se... celý příspěvek >
Vidlák meruňkový, 15.1.2015
Když jste zmínil kůly ke stromkům - sehnal jsem kůly na pile Lesů ČR, pán mi odřezal konce 1,7 m od slabých smrkových kmenů, za 15 těhle klacků jsem dal 70 kaček. Samozřejmě jsou to surové, nijak neopracované kmeny. Tloušťka je trochu variabilní, ale... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 15.1.2015
Ahoj, prosím mohli byste mi poradit kvalitní sekačku s hliníkovým šasi, motorem Honda, spíše větším záberem a košem a taky vícerychlostním pojezdem? Cenová hladina je tak do 20 tis. max., radši bych se vešel tak do 14-15 tis. Docela se mi líbí od... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika