Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliník, který neodnožuje, 23.2.2015
Tohle se řeší zábranou v půdě. Dělá se to i u jiných rostlin, které rostou příliš bujně až invazivně. Zkusit můžete např. silnější jezírkovou fólii nebo asfaltový pás. Pro menší rostliny jsem v minulosti viděl použitý běhoun pneumatiky, ale to se mi... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
Myslím, že zakázané jsou hlavně motorové, nemluvě o vyjeťáku. Pro drobného kutila-chalupáře nemá nějaký zákaz smysl - to pidimnožství co souset vyprská na dvorku se nikdy do spodní vody nedostane a nejspíš se zachytí v půdě. Oni se minerální oleje... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 23.2.2015
Obecně vzato já si určitě rád připlatím za kvalitnější věc, která mi vydrží déle. Jako bonus je pak dostupný servis, ND, větší uživatelský komfort, lepší parametry a podobně.
I toto je Mountfield, 22.2.2015
Je jedno, jestli člověk nakupuje v akci nebo ne, ale vždycky by si to měl umět spočítat. Jak vypadala prodejna Mountfieldu u nás nevím, nakoupil jsem přes internet a přivezli mi to dodávkou. Akce v lednu nebyla tak špatná, některé věci opravdu za... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - poradíte?, 21.2.2015
Úplně souhlasím. Jen bych dodal, že téměř jakákoliv kniha bude lepším zdrojem ucelených a souvislých základních informací, než nějaké fórum, které je vhodné naopak na řešení jednoho konkrétního problému. Zkuste si zajít do knihovny. Obvykle se tam... celý příspěvek >
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
Mea Culpa, neuvědomil jsem si, že jsou kromě modrých průmyslových - v podstatě odpadní obaly od chemikálií a kapalných materiálů - k dispozici také i ty zahradní, zelené. Moje předchozí odpověď se týkala těch modrých, ty rozhodně nejsou křehké (i... celý příspěvek >
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
Pokud to myslíte jako kontrolu před/při koupi, tak určitě by neměl být vybledlý od sluníčka, určitě by neměl mít zoxidovaný povrch (takový ten drolivý, prášivý, dělají to truhlíky nebo plastový nábytek, když je hodně sezón na sluníčku). A samozřejmě... celý příspěvek >
Solo 651, Dolmar PS5000 nebo neco jiného?, 21.2.2015
Možná po několika prvních provozních hodinách, ale 23 minut? Ty šrouby ve výrobě utahuje pracovník momentovým klíčem. Pokud si jeho rádoby vtipný kolega z něj chtěl vystřelit a při přestávce mu to pošteloval, klidně to mohlo projít výstupní... celý příspěvek >
Výměna těsnění klikové hřídele motoru honda gxv 160, 20.2.2015
Neříkal bych tomu hned fušeřina. Principiálně je ten postup v pořádku a není potřeba půlit motor kvůli jednomu guferu. Je to jen náročné na správné provedení a tady je ta fušeřina - ve špatném provedení. Rozhodně je větší šance něco doj*bat při... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 20.2.2015
Naprosto souhlasím s tím použitím kvalitního oleje a kouřivostí. Při použití oleje splňující JASO FC v poměru 1:50 je kouř i smrad naprosto minimální. Doby, kdy po průjezdu trábiho vydatně krmeného M2T klesla viditelnost tak, že se pomalu musely... celý příspěvek >
Výměna těsnění klikové hřídele motoru honda gxv 160, 20.2.2015
Tyto těsnění málokdy odejdou běžným opotřebením. Ten motor má buďto hodně najeto a nebo těm guferám pomohla ohnutá klikovka. Na jakém stroji byl motor používán?
Zemní motorový vrták, 19.2.2015
Pokud jde o klasický komutátorový univerzální (může jet na střídavý i stejnosměrný, proto univerzální) motor, tak tam jsou dva dráty ze statoru a dva dráty z rotoru (z komutátoru). Označme si je + a -, zapojení v jednom směru je +stator-+rotor-... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
To je správná otázka k čemu to bude. Možná by stálo za zvážení, jestli se nevyplatí si podobnou věc občas půjčit.
Oleo-mac sparta 250 tr, 16.2.2015
Oblá trubka značí přenos pružnou hřídelí - nevím teď jak se tomu správně nadává, prostě je to dlouhá pružina odolná na zkrut. Něco podobného se používá taky u malých brusek co používají modeláři. O výhodách nevím, ale nevýhoda - pokud se nemýlím... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 16.2.2015
Já vám to pánové věřím, i když si nemyslím, že ten rozdíl bude nějak extrémní, aby se vyplatilo to po brusce ještě předělávat pilníkem. Obzvláště pokud to má někdo na hobby řezání kolem domu a zahrady a neživí ho to. Ale spíš by mě zajímalo, proč... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika