Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fóliovník, svařování fólie, 2.3.2015
Je pravda, že jsem pájkou svařoval jen podstatně menší věci. Na foliovník asi bude potřeba větší kalibr.
Výška stromů, 2.3.2015
Prosím můžete trochu upřesnit proč ne Colt? Co by bylo vhodnější?
Fóliovník, svařování fólie, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Možná než žehlička by bylo lepší viz obrázek. Má to mnohem pružnější a širší regulaci a když Vás foliovník omrzí, můžete se vrhnout na elektroniku ;-) Dá se s tím taky zdobit dřevo vypalováním obrazců. Pokud máte v rodině někoho tvořivějšího, mohlo... celý příspěvek >
Náhradní díly stihl, 1.3.2015
Taky to může být jen ucpané a pak by mohlo stačit to vyčistit. Já jsem koupil hodně starou Dolmar a po několikáté nádržce oleje přestala mazat. Dal jsem ji do servisu, vyčistili a mazala zas jen asi jednu nádržku. Tak jsem olej vylil, sundal lištu i... celý příspěvek >
Briggs industral - svetlo, 28.2.2015
To záleží na tom, jaké to bude světlo. V případě kvalitních LED diod už si docela posvítíte. Osobně ale sekám za světla. Hluk v době, kdy už je tma, by se nemusel moc zamlouvat sousedům a žádné umělé osvětlení nebude tak dobré, jako denní. Taky... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
Mohl bych poprosit o nějaký článek k těm charakteristikám? Ne že bych Vám nevěřil, ale docela by mě to zajímalo. Děkuji.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
Na DIN lištu existují přímo spínače. Vypínání chráničem má tu výhodu, že ho tím vlastně testujete, což většina lidí nedělá a ani neví, že by se to minimálně jednou měsíčně mělo dělat. Na druhou stranu, pokud spínáte častěji, můžete si chránič... celý příspěvek >
Staré stromy s rakovinou, 24.2.2015
To o založení sadu na panenské půdě asi platí pro komerční sady, ale v původním dotazu se mluví o zahradě, kterou mají lidi i pro jiné účely, jako rekreace, nebo jde o zahradu u domu. To se těžko stěhuje na panenskou půdu. V přírodě je každý výkal... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 24.2.2015
Pokud nemáte ráda chemii, používejte Ferramol, je naprosto nezávadný a funguje pouze na slimáky.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 24.2.2015
Máte pravdu, vypadlo mi slůvko "relativně". Vzhledem k trvanlivosti to je pak levnější než kupovat dřevo nebo palety, o práci nemluvě.
Co s narašenými cibulkami?, 24.2.2015
Modrý hyacint voní opravdu silně a mně z toho v malém pokoji až bolela hlava. Musel jsem ho přemístit do haly, odkud se to rozptýlí do celého bytu a je to naopak příjemné. Je potřeba se květů včas zbavit. Ke konci se vůně změní a začnou divně... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 24.2.2015
Chystám se vyrábět kompostér o objemu 2000 L. Jako materiál bych chtěl použít recyklovaný plast. Je to levné, prakticky věčné a dobře se s tím pracuje. Ze Slovenska to máte asi trochu z ruky, ale koukněte na recyklace bodka cezet, plastová prkna a... celý příspěvek >
Maliník, který neodnožuje, 24.2.2015
Sousedka měla maliník cca jeden metr od plotu. Dnes, za pár let, je taky jeden metr od plotu, ale na druhou stranu, u nás (ale nevadí nám, sklízíme:-). Ale hnojený skoro určitě není, takže to s tím stěhováním za živinami může být pravda. Taky... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 24.2.2015
Na mém čínském křoviňáku je napsáno 1:25. To je naprosto šílené a při tomto poměru olej doslova teče z výfuku. Číňan počítá s tím, že se tam budou lít oleje také čínské kvality. Víc oleje jsem dával jen ze začátku, několik nádržek, na "zajetí". Teď... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.2.2015
Profíkům to může být jedno, jestli bio nebo minerál. Když za den vyjedou x nádržek, tak je polymerace ani vysychání nemusí trápit. Ale co kutil, který vezme pilu párkrát do roka? To má pokaždé vylévat olej a proplachovat?
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika