Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor Mac Allister, 25.3.2015
Někdy může být stroj skutečně s první funkční náplní. Takto mi dodal Mfield sekačku, protože jsem spolu s ní objednal i vhodný olej, tak mi ji servisák přivezl sestavenou a vyzkoušenou, s kapkou benzínu v nádrži a s tím mým zaplaceným olejem. Ale... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 20.3.2015
Tyto čínské pily (ale i křovinořezy, atd.) jsou všechny stejné, jak přes kopírák. Jsou určité nuance, ale to je spíše pozvolná obměna výroby v čase, než že by existovalo X značek a každá se svou výrobou a "vývojem". Aby se dosáhlo takové ceny, musí... celý příspěvek >
Zahradní domek v záplavové zóně, 20.3.2015
Dobrý den, důležitější než záplavové území je tzv. "aktivní zóna": V aktivní zóně záplavových území se nesmí umísťovat, povolovat ani provádět stavby s výjimkou vodních děl, jimiž se upravuje vodní tok, převádějí povodňové průtoky, provádějí... celý příspěvek >
Názor na benzínový vertikutátor VeGA GT 5654, 20.3.2015 Obsahuje fotku
Tady máte malou ukázku včetně hlavního pracanta, Solo 518. Sice nemám zkušenosti s jinými vertikutátory, ale subjekktivně jej hodnotím velmi dobře. Samozřwjmě, že nějaké slabší detaily by se našly, ale to asi na každém stroji. Bohužel cenově je také... celý příspěvek >
Výsevní substrát, 19.3.2015
Mikrovlnka ohřívá věci, které obsahují vodu nebo jsou elektricky vodivé. Není to jaderný reaktor, jak to někteří ekoblázni barvitě líčí. Mikrovlnka zničí úplně stejné věci, které zničí elektrická trouba nebo zahradnický propařovák.
Travni smes na sluna mista, 18.3.2015
Bofix - to záleží na tom, co chcete dělat s posečenou trávou. Pokud chcete kompostovat a přidávat na záhony jako hnojení, tak počítejte s tím, že i několik let bude pro některé rostliny takový kompost toxický. Někde v USA je zakázaný prodej přípravků... celý příspěvek >
Hrabos?, 17.3.2015
Často platí, že organismy, které jsou nejvíce rozšířené, jsou také nejvíce přizpůsobivé. A tito hlodavci jsou jedni z těch, které najdete skoro všude. Proto si na různá plašítka a odpuzovadla dříve či později zvyknou. A tak nezbývá, než plašítka a... celý příspěvek >
Hadice průměr 1/2, 16.3.2015
V Mountfieldu platí "cena po slevě" = cena jinde obvyklá. Taky hadice jsou různé. To co je v Mountfieldu, jsou asi ty měkčí s vnitřní gumovou (černou) vrstvou. Já mám radši celé PVC (ty průsvitné). Jsou sice tvrdší a hůře se s nimi manipuluje (hlavně... celý příspěvek >
Hadice průměr 1/2" nebo 3/4", 16.3.2015
Nepíšete, kolik těch IBC máte a jak velkou plochu chcete zalévat. A) hadice D 12.7 mm, L 35 m, sání z výšky 0 m: při průtoku 1 m3/h je tlaková ztráta v hadici cca 1.9 bar, čerpadlo při tomto průtoku poskytuje 2.5 bar (viz Návod k... celý příspěvek >
Zasypání kmínku, 15.3.2015
Řeším teď stejný problém s velkým smrkem pichlavým (tzv. stříbrný smrk). Má v 1.30 m od země průměr určitě přes 40 cm, kořeny jsou mělce na povrchu země a mám obavu, že po zahrnutí zeminou napadnou bázi kmene houby a jiné choroby. Potřeboval bych ho... celý příspěvek >
Zničený skleník, 14.3.2015
Avenberg = nejlevnější čína s německým jménem, to je poslední dobou velmi oblíbená hra na "německou kvalitu". Prodávali i sekačky na aukru a někde, už bohužel nevím kde, jsem o těchto strojích četl nehezké věci. Na druhou stranu, občas jde i u... celý příspěvek >
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 10.3.2015
V případě Hecht a jiných číňanů jde spíše o pojistku proti používání velmi nekvalitních olejů. Co asi lijou číňani doma do svých strojů, při životní úrovni v číně? V lepším případě něco jako naše staré M2T (současné M2T už je vylepšené, jinak by se... celý příspěvek >
Kamení, 10.3.2015
Pokud jste z kraje, kde je kamenitá půda, zkuste také zemědělce. Občas sbírají na polích a někde to skládají. Známý si z takové velké haldy vybral placaté kameny a postavil z toho krásnou podezdívku pod chatu a ještě plot. Je to šikula, obojí je... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 10.3.2015
Dneska jsem nabílil stromy, tak trochu s křížkem po funuse doufám, že to stromky přežijou ve zdraví. S tátou jsme uklidili po zahradě různé zbytky, prořezané maliny a rybízy, co se nestihly uklidit na podzim, tak už to tam vypadá trochu... celý příspěvek >
Návod na výsadbu větrolamu, 9.3.2015
Jako dítě jsem měl také silné alergie, ale v dospělosti se to nějak uklidnilo a věci, z kterých jsem měl dříve alergický záchvat, mi teď skoro vůbec nevadí.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika