Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 9.4.2015
Můžu se zeptat, co za kategorie byly ty dvě špatné zkušenosti? Souhlasím s Vámi, že Hecht je čistokrevný Číňan, sekačku bych si od něj asi nekoupil, ale teď mi přišel malý rozmetač granulátů Hecht 210 a i když jsem ho ještě nezkoušel, tak vypadá... celý příspěvek >
Angrešt, tybíz, josta jak prořezat?, 8.4.2015
Stromečkové formy mají ještě jednu nevýhodu - kdysi soused přišel naštvaný ze zahrady a když jsem se zeptal co se stalo, říkal, že mu všechny stromkové rybízy někdo "sklidil" tím způsobem, že ucvakal kmínky a odnesl si celé korunky. U keřů by to asi... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 8.4.2015
Vápenec funguje dost pomalu. Zkoušela jste změřit pH půdy? Jde totiž o to, co má v místě lepší podmínky, jestli mech, nebo tráva. To potom zaujme uvolněné místo např. po mechu vyčesaném při vertikutaci.
Ochrana hroznů proti ptákům, 8.4.2015
U obrázků je napsáno "síť Odetka", takže asi jde o síťě z Odetka a.s. Mě by spíše zajímalo, jestli s touto sítí nejsou problémy se zamotáváním a úhynem ptáků. U té klasické zelené se tu o tom psalo a někdo psal, že kvůli tomu ji přestal... celý příspěvek >
Angrešt, tybíz, josta jak prořezat?, 6.4.2015
Co toto video, pomohlo by?
Broušení řetězu strojně - jak je to s těmi úhly, 6.4.2015
U brusek, které se sklápí v rovině kotouče, bude úhel pořád stejný.  Opotřebení kotouče je malé a teoreticky by mělo být jen na obvodu kotouče. Je dobré občas kotouč otočit pro rovnoměrné opotřebování.
Zahradní nůžky Gardena - problém, 5.4.2015
Dobrý den, je aretace ve správné poloze? Kontroloval jste, jestli není něco (kousek větvičky) uvnitř mechanizmu?
Roste bujně, 4.4.2015
Prosím máte nějakou zkušenost s odrůdou Kardinál?
Skleník z polykarbonátu, 2.4.2015
K rozpadajícím se PC deskám: Namontoval jste je správnou stranou ven? PC není odolný UV záření - stejně jako většina plastů - a proto musí být desky opatřené UV filtrem. Ten je z ekonomických důvodů nanesen pouze z jedné strany a tato musí přijít... celý příspěvek >
Rycí vidle na rámu, 31.3.2015 Obsahuje fotku
Přesně tak. Už jsem na to taky koukal a na výrobu to nená vůbec složité. Šikovný zámečník to má tak za hodinku včetně vysvětlování co a jak. Na sucho to vypadá viz obrázky. Podle těch by neměl být problém vyrobit, i když rozměry bude třeba... celý příspěvek >
Sud na dešťovou vodu - jak připojit hadici?, 29.3.2015
Existují výpustě z nádrží, ale je to spíše do rovné stěny. Nevím, co by to dělalo na kulatém sudu. Možná na velkém s dostatečně velkým rádiusem by to bylo dobré. Pomoct by mohlo i další přidané těsnění (pokud se tam vejde).
Sud na dešťovou vodu - jak připojit hadici?, 29.3.2015
:-D No jedno řešení bez čerpadla by bylo, ale je asi ještě komplikovanější než s čerpadlem - vyžaduje zdroj stlačeného plynu (tedy kompresor nebo plynová lahev) a plynotěsně uzavíratelný sud (mohly by splnit průmyslové s gumovým těsněním ve víku a... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 26.3.2015
Dobrý den, předpokládám, že ta baterie je olověná, bezúdržbová, 12V/7Ah. Taková jde koupit běžně za polovinu ceny kterou jste uvedl. Kupoval jsem dvě baterie 12V/9Ah do akupacku do záložního zdroje a jedna mě stála 420 Kč. Celý akupack jsem tedy měl... celý příspěvek >
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 26.3.2015
Pokud by Vás téma dědičnosti a genetiky zajímalo hlouběji, tak výborně je to popsáno v knížce (spíše brožuře) Jan Nečásek: Genetika, nakl. Scientia, 1993. Je to úvod do genetiky pro gymnázia a je to bráno od základů, t.j. struktury DNA a je to... celý příspěvek >
Názor na benzínový vertikutátor VeGA GT 5654, 25.3.2015
Je pravda, že tento trávník viděl vertikutaci poprvé za svou existenci, ale bral jsem to jen mírně a jednou místem. Trávník je bohužel velmi křivý a tak jsem kvůli boulím musel nastavit nože velmi mělce, téměř na konec rozsahu a taky proto, že půda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika