Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní směs, 19.4.2015
Z toho co jsem vyčetl, tak se používají trávy, které jsou více konkurenční a tak se dokáží prosadit i v existujícím porostu, eventuelně i zapleveleném. (Ale na trávníkářství jsou tu jiní odborníci a momentálně taky řeším jeden neudržovaný... celý příspěvek >
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015
S tím malým objemem a neustálým dotlakováním si to taky myslím. Ale mohla by fungovat nádobka s kapalným plynem (stlačený vzduch ve "spreji" k čištění výpočetní techniky) a regulační ventil. Jen mi přijde zbytečné něco takového bastlit a pak se s tím... celý příspěvek >
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015 Obsahuje fotku
Souhlasím se vším. Je to kvalitou zpracování úplně něco jiného než ty levné, i když princip je identický. Přidávám fotky Solo 402 uvnitř. Ventil je vyrobený z gumového pásku napnutého přes otvor. Mnohem lépe to těsní a tak se nikdy nedostane kapalina... celý příspěvek >
Tinktura z jantaru, 18.4.2015
Kalafuna na pájení může být i takzvaně "aktivovaná", to znamená, že jsou do ní přidané chemicky agresivní přísady, které mají za úkol chemicky odstranit povlaky nečistot z pájených kovových povrchů. Mohou to být např. halogenidy nebo organické... celý příspěvek >
Zimolez, Muchovnik, 17.4.2015
A co Amelanchier Cusickii, nemáte o něm nějaké informace? Právě ten jsem na podzim koupil, tak by mě zajímalo co mám čekat.
Co říkáte na tuto travní směs?, 15.4.2015
Zkuste to u PRONACHEM, mají eshop s velkým výběrem včetně Oseva Uni. Za určitých podmínek můžete mít i poštovné zadáčo (já tak měl 150 kg paletovou zásilku, ale bylo to přes 8000 kč, když se vejdete do 30 kg, tak stačí cena přes 3000 Kč).
Zimolez, Muchovnik, 15.4.2015
Jenom k té "nevalné chuti" kamčatských borůvek - já jsem naopak nebyl nijak odvařený z kanadských. Mohlo to být špatným pěstováním - ostatně ani úroda nebyla nějak ohromující, jen tak si trochu zobnout - ale mě prostě přišly fádní a bez chuti. Odrůda... celý příspěvek >
Jak ošetřit řez - vosk nebo balzám?, 15.4.2015
Máte někdo zkušenosti s balzámem Eko-Derma? Je na bázi akrylátu, ale podle výrobce neobsahuje látky toxické pro rostliny. Je u něj také nebezpečí popálení mladých rostlin jako u balzámu z Hlubny? A proč se nedoporučují přípravky na bázi akrylátu, čím... celý příspěvek >
Jak ošetřit řez - vosk nebo balzám?, 15.4.2015
To s tím barevným Balakrylem je zajímavý nápad. Mně osobně to ale nepřijde jako estetický problém. Spíše naopak, ukazuje to, že majitel o své stromy správně pečuje ;-)
Boule na starší jabloni, 14.4.2015
Tak asi jde o rakovinu způsobenou Nectria galligena. Pohledem lupou jsem našel typické červené plodničky. Na jiném mladším stromku jsem to našel na dvou spodních větvích, které jsem uřízl až ke zdravému dřevu a zatřel balzámem. Bohužel tento starý... celý příspěvek >
Vaše zahradní dekorace, 14.4.2015
V jednom díku Hurá do zahrady jsem viděl něco, co by se Vám mohlo líbit - zvířecí motivy, barevné, zápichy - a přitom je to skutečné umění a ne z formy odlitá modelovací hmota. K vidění přibližně od 21. minuty tady
Nastavenie karburatora, 13.4.2015
Pilu neznám, ale pokud má pila sytič, kontroloval jste jeho funkčnost?
Kryptomérie japonská elegans viridis, 11.4.2015
Já ji našel třeba v nabídce Zahradnictví Hortus spes a nebo podstatně větší v nabídce Zahradnictví flos a to jsem provedl jen rychlé gůglení. Ale je pravda, že těch obchodů asi nebude velký výběr.
Spalena trava pri obrubniku, 11.4.2015
VV-3/2 ze šlechtitelské stanice Větrov je složena pouze z kostřav. Bude se obtížněji shánět, ale minimálně v jednom eshopu jsem ji našel v balení 2 kg a 10 kg.
Smutnice, 9.4.2015
Před časem jsem dostal radu zalít roztokem Karate. Je to pyrethroid, takže fungovat by mohl i např. Decis. V květináčích snad mnoho škody nenapáchá. Ošetření dělali rodiče u svých pokojových rostlin a údajně to pomohlo.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika