Příspěvky uživatele - 248.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucni nuzky Bahco, 26.1.2016
U větších čepelí je i širší ta placatá čepel a masivnější ta háková strana. Pokud máte někde málo místa, musíte ty tenké větvičky stříhat špičkou a právě to je ta nevýhoda - trojky jsou méně obratné. Na tlusté větve je prostě dobré mít pákovky (nebo... celý příspěvek >
Šišky do kompostu?, 26.1.2016
Nejvhodnější je šrotovník kladívkový, použitelný je Kajman od Vari a pomaloběžné se stříhací frézou. V rychloběžných jako je Shark nebo Zodiak musíte přidat nějaké větvoví, jinak se šišky jen kutálejí (zejména pokud nejsou otevřené suchem). Pro... celý příspěvek >
Řez mišpule, 25.1.2016
Mišpule je nejpříbuznější k hrušním, ale opravdu je lepší ji pěstovat spíše jako keř s nizoučkým kmínkem než jako vysokokmen. Protože málo narůstá do objemu dřeva, tak kmínek zůstává tenký a bez trvalé opory hrozí jeho zlomení. Právě proto je také... celý příspěvek >
Hrušeň neroste, 25.1.2016
Pokud trávník roste dobře, ale na zimu se objeví mech, je hnijení vyvážené pro extenzívní typ nezatěžovaného trávníku. Rozhodně to ale není hnojení přebytkové tak, aby to nutilo mladé stromky k bujnému růstu. Dostupnost živin pak závisí i na zálivce... celý příspěvek >
Hrušeň neroste, 25.1.2016
Ano, myslel jsem ty nejběžnější kelímky jako je jogurt od fy. Olma - tedy co se do nich vejde 180 ml vody ale plní je 150 g běžného jogurtu nebo 120 g BIOjogurtu. Tedy v gramech Cereritu by to bylo cca 200 g na metr čtvereční bezplevelné... celý příspěvek >
Bylinky hydroponicky - hnojivo, 24.1.2016
Tak zrovna bylinky (ale taky třeba česnek) bych hydroponicky nepěstoval. Jestliže chci, aby účinné látky měli ten správný a aromatický obsah, záleží také na stopových prvcích a ne jen na základní "NPKS". Nejvíce ověřených rad najdete na fórech... celý příspěvek >
Hrušeň neroste, 24.1.2016
V první řadě je dobře, že píšete jako přihlášený uživatel. Je tak možné kouknout na vaše další příspěvky a usuzovat na to, co není pod sněhem vidět. Tedy na to, že hnojíte tak málo, že i trávník živoří a mechu se velmi daří. Pokud se tento... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 21.1.2016
Když já mám pro dnešek jen horor... jak mi letos myši sežrali stratifikované pecky myrobalánů a ZR. ... takže by se mi docela hodila pohádka o tom, jak když zítra namočím další pecky a dám je stratifikovat, že budou zjara klíčivé .
Meruňka z pecky, 21.1.2016
Taky mám rád pohádky na dobrou noc. Lépe se mi spí.
Aky je to druh orecha, 21.1.2016
Pro uřesnění mnoha dotazů ze soukromých zpráv. "Zezulkův lahodný" není oficiální odrůda. Je to pracovní označení pro jeden semenáč z aleje u I/35, kterou pro správu a údržbu silnic sázela parta pečující o zeleň pod vedením pana Zezulky. Fotky... celý příspěvek >
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 21.1.2016 Obsahuje fotku
Ano, nenapadnutelné je to kvůli dovětku "jiné neuvěřitelné slevy". Pro mne je neuvěřitelnou slevou ta cena "soběslavského béčka" kdy sezónní cena je 99Kč, mimosezónní není (není skladem) a výprodejová je 119Kč (na některých prodejnách mají až 7... celý příspěvek >
Vytápění skleníku a kotlíkové dotace, 20.1.2016
Nekoukal jste někdo do podmínek, jestli lze dotovat i vytápění skleníku či zinmí zahrady?
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 20.1.2016
Ano - ano, taky nevím které škole bych měl vrátit školné. MF nemám rád, ale od doby co mi Babiš zrušil mou oblíbenou prodejnu (prodal maloobchodní část Bobrovi), tak v MF nakupuji Soběslavský pěstební substrát B. Normálně je tam za 99,-Kč, ale po... celý příspěvek >
Jak loupat ořechy, 20.1.2016
Podobným způsobem se používá i páková zátkovačka = Ořechem šampusku nezazátkujete, ale stlačením ořechu skořápka napraskne. Pro křapáče výborná věc, ale na polopapíráky věc zbytečná.
Řez meruňky, 20.1.2016
... navíc Ferdo, podle nové právní úpravy OZ je to co přečnívá přes plot "tvoje" se všemi užitky i starostmi. (dřív bylo listí a padančata Tvoje, ale otrhat si to směl jen vlastník kmenu). No mne zase naštvali sousedi. 12 let k nám zasahovala... celý příspěvek >
Další diskuze:  16171819  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika