Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat kompost, 5.7.2019
Existuje finta. Vyhažte obsah dřevěného obdélníku na hromadu vedle něj a nechte do podzimu zrát. Můžete ho přikrýt vrstvičkou zeminy. Do uvolněného prostoru začněte přihazovat nové zbytky.
Glyfosfát karcinogenní?, 3.7.2019
Český zemědělec, potažmo zahrádkář zareaguje typicky tuzemským způsobem: předzásobí se. 
Kolik nateče ze 100l vína, 28.6.2019
No a kolik jste myslel?
Kolik nateče ze 100l vína, 28.6.2019
Ve 100 litrech vína je 13 litrů lihu, ve 20 litrech 52%ní gořalky 10,4 litru. Klasickou destilací toho ale asi nedosáhnete. Tipl bych tak polovinu.
Třešně - hniloba, 28.6.2019
A co postřik proti úžehu po odkvětu? Já jsem stříkal višně jen 1x, a to právě po odkvětu Horizonem. Monilie na stromě prakticky žádná, na plodech nevím, ty zmrzly už jako malé holičky.
Mizí hmyz?, 26.6.2019
V dětství jsem byl vášnivým entomologem, vidím, že změny v hmyzí populaci jsou obrovské. Ne, že by hmyzu ubylo absolutně, ale pestrost druhů je výrazně omezená. Co se týče např. brouků, některých druhů - např. zlatohlávků, některých mandelinek a... celý příspěvek >
Škodci jablon, 23.6.2019
Východní slunéčka jsou vitálnější a patrně vytlačí z naší přírody původní evropská slunéčka, zejména sedmi a dvojtečné. Živí se převážně mšicemi, na rozdíl od těch evropských někdy částečně i zralým ovocem. Listy asi neokusují. Jestli je to pro naši... celý příspěvek >
Sady a vinice, 22.6.2019
Na obhajobu českých(ého) časopisů třeba říci, že Sady vinice jsou zhruba 2x dražší a nevycházejí každý měsíc nýbrž jen 6x za rok
Sady a vinice, 22.6.2019 Obsahuje fotku
Neříká se mi to dobře, ale na Slovensku, v zemi s poloviční čtenářskou obcí, vychází dvouměsíčník čistě pro amatérské pěstitele ovoce a vinné révy, který u nás v takto čisté podobě není. Kromě nezbytné reklamy se věnuje jen a pouze ovoci a révě.... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - hnojení, 22.6.2019
Pokud borůvky rostou v dostatečně kyselé půdě, nic hrozného se nestane.
Psí exkrementy do kompostu, 19.6.2019
To mi hlava nebere. Se psem se všichni mazlí, leží si na kanapi a nikdo vajíčka škrkavek neřeší. Děti běhají v parku, kde se psi venčí. A do kompostu se budte bát dát hovínko? Copak ten kompost jíte?
Očkování, 13.6.2019
Očkování na bdící očko je zajímavý způsob, mohl by se hodit pro pána, co chce zachránit starou višeň. Za msebe ovšem musím říci, že ujímavost bdících oček jsem moc velkou neměl. Používal jsem ale častěji zimní očka do dvouletého dřeva podnoží, které... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 13.6.2019
S dnešními Omnia víčky mám trochu jinou zkušenost. Když jsou nová, drží perfektně, ale po druhém či třetím použití jich čím dál víc nechytne. Stará víčka před desítkami let jsem používal bez problémů opakovaně a byla to obyčejná víčka, ne tzv. "pro... celý příspěvek >
Jen jeden červený a jeden bílý rybíz - jaké ale?, 13.6.2019
Každý jen tu svou má za jedinou... zpívá Kecal v jedné opeře. Žádný z pěstovaných rybízů není propadák. Já mám rád červený Losan a bílý Jantar, ale chybu neuděláte s jakýmkoli jiným. 
Jablcka pre bezzubych, 10.6.2019
Nevím, kolik je Vás v rodině bezzubých. Ale snahou všech šlechtitelů je najít takovou odrůdu, která bude i po delším uskladnění tvrdá a křupavá. A to proto, že taková jablka konzumenti vyžadují. Nevím, jestli není krátkozraké vysazovat měkoplodou... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika