Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete k sušení, 9.8.2013
Tady je pěkný návod.
Sklizeň rajčat 2013, 8.8.2013
Jakou odrůdu k sušení používáte?
Proč mi odcházejí dýně?, 8.8.2013
Také mi malé cukety odcházejí. Přestanou růst, začnou žloutnout a gumovatět. To je běžné? Ale jen část plodů, mezitím vždycky nějaké další pěkně rostou. Díky, Stáňa
Sklizeň rajčat 2013, 3.8.2013
Jak poznáte. že trpí nedostatkem vápníku? Díky.
Děti na zahradě, 26.7.2013
Pěstujete něco přímo pro děti, vnuky? Máte tip na dobrou odrůdu? Příp.  jak jinak zpříjemňujete dětem povinný pobyt na zahradě?
Řapíkatý celer, 26.7.2013
Kam se na Vás hrabu.... Já mám rostlinky asi třetinové, ale neva, i tak mě chutnají. Do čeho celer sadíte? A přihnojujete během růstu? Pěstujete ho venku? Díky.
Řapíkatý celer, 26.7.2013
Odnožuje? Pěstujeme vůbec to samé? Mě rostou jednotlivé rostliny tak, jak jsem vysadila sazenice a hotovo, žádné odnože nikde nevidím Mohl byste, prosím, přidat foto?
Řapíkatý celer, 25.7.2013
Vlákna se mají vytáhnout, jde to dobře. Ale já do podzimu nečekám, sklízím listy postupně, dokud jsou mladé a voňavé. Vlákna jsou ještě křehká, takže je vůbec neřeším. Možná nemám v konečném výsledku výnosy, jaké by mohly být, ale to mi vůbec neva,... celý příspěvek >
Řapíkatý celer, 25.7.2013
Já jsem zase nadšena! Je výtečný do zeleninových salátů - zvláště řapík, konec řapíku s listy suším v sušičce na zimu. Je báječný.
Sklizeň rajčat 2013, 20.7.2013
Prosím Vás, kde kupujete semena Sladké děvočky? Po přečtení diskuzí minulých let jsem ji moc chtěla vyzkoušet, ale semena ani rostliny jsem ani loni ani letos nesehnala. To mě velice rozčiluje, zvláště když si ji tak chválíte... a... celý příspěvek >
Choroba rajčat?, 19.7.2013
Konzumujete plody rostlin, jejichž stonek nebo listy byly zasaženy plísní? Vždy jsem celou rostlinu vyhodila i s rajčaty. Ale podle diskuze sleduji, že se snad konzumovat mohou, pokud tedy nejsou okem viditelně zasaženy.
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.7.2013
Nás paradoxně chytla práce na zahradě až s prací a dětmi. Oba pracujeme hlavou, zahrada pro nás znamená vyburcování těla a báječné vyluftování starostí. Děti jsou ještě malé a právě kvůli nim jsme zryli pár záhonů, každým rokem přibývá další záhonek,... celý příspěvek >
Okurka Linda potřebuje opylovače?, 15.7.2013
Na trhu měli dnes sazenice různých odrůd, ale všechny byly označeny F1. To znamená, že mají pouze samičí květy? Ptala jsem se trhovkyně, nevěděla nic, jen kolik stojí.
Okurka Linda potřebuje opylovače?, 11.7.2013
Nevím, měl tam na kartonu napsané "okurka Linda" 
Okurka Linda potřebuje opylovače?, 11.7.2013
To, bohužel, nevím. Koupila jsem je na trhu, pěstuji okurky 1. rokem, vůbec mě nenapadlo, že by bylo nutné mít opylovače, tak jsem se prodejce ani nezeptala. Moje chyba. Pomohlo by pro jistotu ještě něco vysadit?
Další diskuze:  11121314  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika