Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.1.2014
Jak si, prosím, označujete jednotlivé druhy rajčat? Minulý rok jsem na tvrdou folii psala lihovou fixou, venku ale pak všechny popisy zmizely (slunce?).
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 14.1.2014
Bezva, děkuji moc, už jsem osivo i stihla pořídit, plody na obrázku vypadají zvláštně, jistě budou o to lepší :-)
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 14.1.2014
Připojím dotaz... loni jsem poprvé zkusila pěstování dýní, měli jsme obyčejné zelené cukety a hokaida. Můžete mi, prosím, doporučit do třetice všeho dobrého nějakou dobrou venkovní odrůdu pro 400m.n.m.? Díky!
Lilkoviště 2014, 14.1.2014
Také by mě to zajímalo. Existuje nějaká odrůda vhodná na pěstování venku cca 400m.n.m., nejlépe dostupná běžně v našich obchodech?
Tyčkové hruškovité rajče má vijany s listy. Co s tím?, 11.1.2014
My jsme byli spokojeni. Rodila bohatě a dlouho, plíseň ji nezkolila a děti ji pořádaly ostošest.
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Kde sháníte tak velké množství různých odrůd? Tady na foru jsem zatím našla odkaz jen na estonský obchod.
Rajčata pro sezónu 2014, 6.1.2014
Loni jsme měli dvě rostliny vyloženě mdlých až nechutných rajčat, nevíte někdo, prosím, které z uvedených by to mohlo být?   Stupické polní, Sláva porýní, Start S, Tornádo.    A ještě jeden dotaz - někde v literatuře jsem se dočetla,... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 1.1.2014
Nevíte, prosím, které z těchto rajčat je mdlé chuti?  Stupické polní, Sláva porýní, Start S, Tornádo. Jedno z nich bylo strašné, jak hadra z nádobí :-) Díky!
Kdy sklízet rajčata, 21.8.2013
Kdy trháte rajčata z rostliny? Ještě jako zelená a necháváte dojít nebo až plně zralá? Nebo se to liší odrůdou? Díky.
Sklizeň rajčat 2013, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Moje Pollicino se Vašemu podobá snad jen tvarem . Rostliny jsou z letos zakoupeného semene.
Sklizeň rajčat 2013, 17.8.2013
Jaké druhy malých rajčátek pěstujete?
Sklizeň rajčat 2013, 17.8.2013
Jak vám chutná Pollicino? Já jsem zklamaná, čekala jsem od něj asi příliš. Má příliš pevnou slupku, nic moc šťavnaté není. Nebo ho sklízím brzy?
Zhoršování kvality ostružin, 10.8.2013
U nás nastala po cca 7-8 letech naprosto shodná situace. Loni jsem poprvé přihodila na jaře ke kořenům Cererit a bylo to jen málo lepší, letos jsem opět přihnojila a rodí krásně. Jestli se nepletu, ostružiník rodí na loňských výhonech, tak se možná... celý příspěvek >
Odrůda rajčete k sušení, 9.8.2013
Proč? Nejsou chutné? Moc pracné?
Odrůda rajčete k sušení, 9.8.2013
Zkoušel jste někdo sušit cherry rajčátka? Mám jich spoustu, nevím co jiného s nimi.
Další diskuze:  11121314  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika