Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liliochvostec (Eremurus robustus), 14.2.2013
Eremurus nejen robustus je efektni rostlina jež dokaže upoutat pozornost.Možna se da semenem množit, parkrat jsem to i zkoušel ale bez uspěchu.Ale v podstatě se to nemusi u zahradkařu řešit, dost spolehlivě se da množit novymi hvězdicovitymi hlizami.... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 13.2.2013
Věk se da těžko odhadnout z fotky na rok.Je to o urodnosti pudy, a startovacich podminkach a nakonec i podnoži.
Jak pokračovat s řezem, 11.2.2013
Osobně by jsem spiše si rozvažil co od korunky chci.Trochu jsem nepochopil radu pani Lidy, omlouvam se ji.Obyčejně se to děla obraceně, po dosaženi vyšky předpokladaneho spodniho patra se kosterni větvičky vyvaži do vodorovnějši polohy a zastřihnou... celý příspěvek >
Strom do dvora, 9.2.2013
Nu a což takhle zkusit prostě pesudobonsai, Neboli kontejnerovou celoročni vysadbu.Připadně mobilni se zimnim přemistěnim do bezmraze mistnosti.
Angrešt - řízkování, 8.2.2013
Juraj je vesela kopa a šprymař.Jinak jsem jeho radu nepochopil. Vyhazovat penize za stromkovy angrešt aby jsem z něho udělal keřovinu je vhodna rada na prvniho nebo posledniho dubna.Pro ty šetrnějši a rozumnějši. Neberte cely stromek je to opravdu... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 29.1.2013
Na lidech.cz v diskuzich existuje Bazar rostlin, zkuste tam sadbu i nabidnout, u vlastnich seminek je to problem v duvěryhodnosti prodejce.Nikoho nechci nařknout ale mam s timto špatne zkušenosti, a duvěřuji semenařskym českym firmam.Možna jsem... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 29.1.2013
Je chvalihodne, že českomoravšti zahradkaři jsou zahradkařskymi podnikateli.Jinak si totiž nedokaži představit tak masivni nakupy semen v tak vysokych cenovych relacich.U rajčatove sadby je morbilita sadby minimalni, a zvlaště u pěstitelu jež to... celý příspěvek >
Dotaz - výměna oleje v zahradním traktoru, 28.1.2013
Je otazkou co se mini zajetim.vyměna oleje v prvoplanu je opravdu o odstraněni uvolněnych časteček.Ale na druhou stranu, s novou věci člověk zachazi v bavlnce a s uzkostlivosti člověka vlastni.Moc tu věc nezatěžuje pouze praci jen šolicha a čeka na... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 27.1.2013
Je pravdou, že by jsem za rajčata tisicovku nedal, ale zase nejsem v přihonych jihomoravskych krajich.Za seminka rajčat jsem dal 75,-kč, mrkev 35,-kč, pastinak 30,-kč, salat listovy 30,-kč, bude mne ještě čekat sadba brambor cca 500,-kč.Seminka... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 27.1.2013
Dva rozdilne požadavky.Silnou sazenici jakekoli rostliny opravdu docilime pikyrovanim a přesazovanim.Zdravou sadbu rostliny vhodnym substratem, nepřehnojenim a neuvařenim. 
Aeroponické pěstování, 27.1.2013
Osobně nikoli ale navod na pěstovani je na You Tube. I když je pravdou, že se o tomto zpusobu pěstovani zminoval dokument i na čt2 a ten byl v češtině.Ale i z videa se princip da snadno odvodit do domaci použiti.
Zahradní traktor na velký pozemek, 25.1.2013
Take s Vami souhlasim, Mam podobnou vyměru, včetně sadu, a travu neřešim, zviřectvo jsem před par lety zrušil a ted mi stači pouze ovoce a zelenina pro samozasobeni.Ročni kompost mě bohatě stači pod stromy do herbicidnich pasu a do jahodiště a pod... celý příspěvek >
Zahradní traktor na velký pozemek, 25.1.2013
Rozhodně traktor než sekačku na vysokou travu, pokud pozemek budete sect najednou.Ale osobně by jsem šel spiše do komunalu než traviho.Použivam řadu let Kubotu a neznam lepši stroj, ale je pravdou, že ho nepouživam jen na sečeni, a bubnovku použivam... celý příspěvek >
Křovinořez Solo 142 SB, 25.1.2013
Řeknu to jinak, zkuste si ho ohmatat.Mě u Sola 142 vadi spouštěci tlačitko, je kratke a při delšim sečeni mě naskakuje mozol.Solo 142 použivam v zaměstnani, doma mam jinou značku s paradně dlouhym tlačitkem takže si i při dlouhotrvajicim sečeni muže... celý příspěvek >
Rozmnožení odkopkem nebo z pecky?, 22.1.2013
Oboji to muže opravdu byt možne.Odkopek vznikne tim, že kořenove vlašeni se dostane bud na povrch pudy nebo do bezprostředniblizkosti povrchu při obdělavani kolem kmene, na kořenech se vytvoři ze spiciho puku aktivni a ten vyrazi na světlo denni a... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika