Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompost - urychlovač, 7.3.2013
Ale v tom připadě se nejednalo o kompost, ten by měl větrat a byt vzdušnym.Polystyren je izolant, a rozkladajici biohmota sama o sobě vyrabi bioteplo.A tim i hnilobny puch, ktery se pod izolačni přikryvkou hromadi.A vzhledem k tomu, že rosna vlhkost... celý příspěvek >
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 2.3.2013
ing.S.Boček stejně jako ing.Sus u nas ho tež vysvětloval a předvaděl.Na otazku mazaku, že se podobny řez v určitych podminkach děla několik desetileti PODOBNY zpusob řezu byl popisovan a dopručovan už v časopise Zahradnictvi a ovocnařstvi v... celý příspěvek >
Ohrizené jablone, 2.3.2013
Mate naprostou pravdu, že i když v zahradkařske osadě je každy kamaradem je lepe se jistit chraničem kminku, veloduši opravdu mužete použit u jednotlivych kusu u zahradkaře, nikoli v sadě.Tam je lepe použit kraliči pletivo už coby prevence.- Jinak... celý příspěvek >
Ohrizené jablone, 2.3.2013
Balzam nebo vosk lze použit u jednotlivych stromku na zahradce, v sadě je to finančni i pracovni problem.Pokud se jedna o sad, tak ani rada nakoupit nove stromky moc neobstoji diky finančni sumě.Možna by stalo za zkoušku udělat to jako se to dělalo v... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 27.2.2013
Osobně by jsem šel do Vari IV, zcela určitě se to na zahradce uplatni samozřejmě zaleži na zpusobu prace s nim.DSK 317,je vyborna a pro zahradkaře dostačujici převodovka.Doporučil by jsem 2+1 uplně stači 3+1 je zbytečnou trojku jsem u ni za deset let... celý příspěvek >
Cerna redkev zustala pres zimu v zemi: kdy nejpozdeji sklidit, 24.2.2013
Nevim proč by mělo byt relativnim dvoultost u kořenove zeleniny.Vykvete Vam nejen ředkev, ale i mrkev nebo petržel nebo pastinak, Jen je faktem, že chutova kvalita u těchto rostlin se změni, nikoli,že by nebyly kořeny nepoživatelne ale dřevnati.Takže... celý příspěvek >
Černý bez a výrobky z něj, 23.2.2013
Dozrala bezinka se pozna barvou, nebo tim, že opadavaji.Na bezinkove vyrobky si ale musite zvyknout, maji svoji vuni i chut.Dělal jsem si z nich štavu, přidaval do kompotu i marmelad.Ale dnešni rodina se těmto vyrobku vyhyba a ignoruje je, žrnskym... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 23.2.2013
delku5-10 cm minim zapuštěny v kostce.
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 23.2.2013
Je otazkou k čemu a do jakeho terenu tuto soupravu budete použivat.Pokud jste zručnym zamečnikem nebo kovařem, neměl by byt problem si vyrobit mezikus mezi pohonou jednotkou Vari a vozikem s kouli.Tchan si toto udělal a použiva to přes dvacet let a... celý příspěvek >
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 23.2.2013
Ale žadna rotačni sekačka neni na sečeni přerostle travy, v tomto připadě se doporučuje sečeni nadvakrat, kdy prvni sečeni se provede s nejvyššim zdvihnutim nožu a nasledne začištěni už na požadovanou vyšku.Španělske stroje Torro nejsou nikterak... celý příspěvek >
Profi traktory, 20.2.2013
Osobně by jsem šel do Kuboty at 1600 nebo 2100,jsou to pracanti, podobně jako Goldoni.A v celku přijatelne cenove relaci, mam na mysli nove stroje nikoli bazar kdy neni jistota prvotniho zachazeni.Kubotou i Goldonim obhospodařuji sve čtyři ha plus... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 16.2.2013
Pro všechny, kdo uvažují o výsadbě jakéhokoliv stromku. Nebojte se ze školky si přinest i křivaka, na dobu jednoho roku po přineseni si ho zalatkujte osmičkovymi uvazky po obvodu kminku, většinou toto k rovnosti a vyrovnani postači.Jina věc a mnohem... celý příspěvek >
Dutiny v kosterních větvích, 14.2.2013
Plně s Vami souhlasim.Montažni pěna asi nahrazuje dřive hojně použivane betonovani dutin.Oboje ale je pouze dočasnym řešenim.A to i v připadě, že větev nebo postižena koruna dale žije.Tleni a rozpad větevnich tkani se nezastavi, a rozpad a likvidaci... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 14.2.2013
Nic ve zlem, ale jak křivak ovlivnuje urodu stromku.Jistěže z estetickeho hlediska je to chyba, ale prakticky vyznam tvar kminku na plodnost vliv nema.Nevim samozřejmě proč musite jezdit s malotraktorem až ke kminku, ja si z pohodlnosti rotavator... celý příspěvek >
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 14.2.2013
Jsem odpurcem rady po udělani radosti hodit do popelnice.- I v bytě a panelaku lze tyto cibuloviny uchovavat do dalšiho dělani radosti.Existuji dva možne postupy, bud po odkvětu cibuli vyklepnout z květinače, nechat v stinnem a "chladnějšim "... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika