Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož Zelená ryngle, 15.10.2014
V případě polního sadu na svahu, by jsem volil spíše Zelenou ryngli před Juliánem.Zelená ryngle v horších pěstebních podmínkách lépe kotví v pudě a dokáže se i lépe vypořádat s přechodným nedostatkem jak vláhy tak živin. St.Julien je bezvadná podnož... celý příspěvek >
Bílé tečky na bramboře, 13.10.2014
Jedna možnost - ta lepší. Ta horší se nazývá prašná strupovitost hlíz.  Na slupce napadených hlíz vytváří bílé bradavičky hvězdicového tvaru. Napadá již mladé hlízy, zvláště ve vlhčích letech a jílovitách pudách.  
Rozdíl mezi slivoní Jojo a Jojo Krymsk 2, 13.10.2014
V nabídce ovocných školek se mužete setkat nejen slivon x Krimsk 1(2), ale i Pixi, St Julien A, nebo MY-Kl-A.  Myrobalán a Zelená renkoda jsou silně vzrustné podnože hodící se spíše do volnějšího prostoru s dostatkem místa.
Rozdíl mezi slivoní Jojo a Jojo Krymsk 2, 4.10.2014
Ano Krymsk 2 je typem pomalu rostoucí podnože, s bohatým kořenovým systémem tedy dobrým kotvením v pudě. Snese i těžší zamokřené pudy. Není třeba se této podnože bát.
Italská řetězová pila AMA NBG 45,18, 4.10.2014
Nezlobte se ale nepřesvědčil jste mne.  Měl jsem na mysli oslovení podobných majitelu jako jsem já. Vy mi připadáte jen jako teoretik stěžovatel na vše. Souhlasím s vámi, že firma Ama používá stejné výrobní díly jako Stihl nebo Husqarna a... celý příspěvek >
Italská řetězová pila AMA NBG 45,18, 2.10.2014
Jsem vlastníkem této pily, a nemohu si stěžovat. V případě kdy ji používám jako farmářskou, v pravém smyslu slova celoročně. Nejde o těžbu ale prořezávku a likvidaci náletových dřevin. Před touto jsem měl Stihl ale byla nutnost obměny a tato mě byla... celý příspěvek >
Nebezpečné výrobky, 25.9.2014
Máte pravdu, ale Aukro i Bazoš jsou podobné organizace jako AAAa, Heureka i Zboží představují nové zboží od výrobce s nabídkou legálních obchodníku. Je pravdou, že Aukro ani Bazoš nenavštěvuji na rozdíl od Heureky, když se rozhoduji pro výrobek.... celý příspěvek >
Nebezpečné výrobky, 25.9.2014
Ano pane Stando máte pravdu. Az na to, že mohou být i nebezpeční kupující a majitelé. Nic ve zlém, stačí při hledání vhodného stroje a nářadí kouknout na zkušenosti majitelu na Heurece nebo Zboží.cz. V dnešní době kdy je moderní nakupování v... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 1.9.2014
Ano s panem Vysloužilem naprosto souhlasím. Nevím sice jak zavařujete, zda pod víčko nebo jako babičky pod celofán nebo pergamenový papír. Pokud pod víčka tak problém je v netěsnosti víček, a porušení hermetičnosti uzávření jak za studena vývěvou tak... celý příspěvek >
Jak vyhubit ocůn z pastvin?, 16.8.2014
Je zde vidět názor luftáku a farmářu. Ono opravdu mnohdy nejde prostě pastvinu přesunout jinam, kde jedovaté rostliny zvířatum nehrozí. Ani není pravda, že je zvíře nemuže pozřít i náhodou a omylem. Obávám se, že jediné přijatelné řešení je pracné... celý příspěvek >
Řebčík, 10.8.2014
Ale u jmenovaného řebčíku královského pozor na místo výsadby, pokud ho pěstujete na místě, kde po odkvětu muže trpět vlhkem tak vám uhnije, je proto lépe jej po odkvětu vyjmout ze země a vysadit opě na nové místo po polovině srpna. To samé platí... celý příspěvek >
Vyjmutí všech cibulovin a nové zasazení, 10.8.2014
Teoreticky ano, ale prakticky by možná bylo lépe začít i dříve s vybíráním, dokud přibližně víme kde něco muže být. Nebudete řešit barvu květu, ale druhy a odrudy. Roztřídit na platýnka po ovoci ze supermarketu, aby do druhé poloviny září si... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 6.8.2014
Ano Wimpi, Třešen opravdu o kotlovitou korunu netvoří, ale tu netvoří ani merunka. V podstatě se dá říci, že kotlovitá koruna je umělým tvarem. Ale není na závadu.  Nezlobte se ale většinou moderní pomalu rostoucí podnože nemají takovou... celý příspěvek >
Svlačec - jde vyhubit mechanicky?, 17.7.2014
Nespoléhejte se na účinek rotavátoru - tím si pouze zkomplikujete život. Rotační kypřič je na kypření nikoli na likvidaci, naopak, díky rotavátoru si oddenkové rostliny pomnožíte po celém pozemku.
Svlačec - jde vyhubit mechanicky?, 17.7.2014
Tuším, že v TV před seriílem Zázraky přírody, na něco podobního upozornil už pan Kořen. Příroda a rostliny se vyhubení brání. Před mnoha desetiletími když jsme zakládali zahradu kolem domů tak jsme zeminu poctivě vykatrovali do hloubky dvaceti cm.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika