Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Selektivní likvidace malin, 6.12.2014
Malina je na odstranění a likvidaci rozhodně vstřícnější než ostružina. Před pár lety jsem likvidoval maliniště na třech arech. Moje zkušenost je taková, malina se sice nerozrustá tak jako ostružina, ale přesto se mi osvědčila pracnější ale učinější... celý příspěvek >
Co na zamezení pohledů od sousedů, 27.11.2014
Ano vrba je opravdu ideální, ale stejně rychle rostoucí je i bříza bělokorá. Ovšem obě jsou "potvory" na podzimní binec.
Špatný řez ořešáku, 18.11.2014
Ano Standa radí dobře. Hlavně nyní neřezat -ořešák je háklivý na řez a nemá rád hluboké zmlazování. To ale platí i u redukce vlku i u nich je lépe likvidovat vlky nadvakrát až natřikrát - zakrácením větvičky nikoli na větevní kroužek ale na polovinu... celý příspěvek >
Kompost, 18.11.2014
A co tam tedy pane ing. smrdí! Rád se poučím.Když ne metan. Statková hnojiva od hospodářských zvířat at se jedná o klasický hnuj nebo kejdu jsou odborníky označovány za největší producenty bo metanu, a to samé vzniká v silážních jamách a krechtech. V... celý příspěvek >
Kompost, 18.11.2014
Omyl!!! Zapáchat to rozhodně bude - jedná se v tomto případě nikoli o fermentaci bioodpadu ale o hnilobný proces a v tomto případě je voda urychlovačem. Jako příklad slouží názorně silážování kukuřice na farmách, kde se silážuje ve vybetonovaných... celý příspěvek >
Kompost, 18.11.2014
Mám dotaz - Nejedná se v tomto případě spíše než o kompost o výrobu hnoje. Ve vašem případě je totiž popřeno pravidlo kompostování!!! Nevím jak má tedy děda v tomto bunkru vyřešeno odvodnění, nejen z napršené deštovky ale i stahnuté vody z okolí.... celý příspěvek >
Třešeň Kordia opylování, 17.11.2014
Máte pravdu, pokud jsou v blízkosti cca 1000m jiné třešně nebo višně, neměl by být s opylováním problém. Kordie je základem mnoha moderních odrud třešní. Je dobře, že jste použil levnější zpusob opylovací pomoci, tz vroubování jiné odrudy do koruny.... celý příspěvek >
Vysadba loňského česneku, 12.11.2014
Osobně nemám zkušenost s jarním česnekem, ten nepěstuji. Na odrudy pana ing. Kozáka nedám dopustit, jsou špičkou v česnecích. K otázce jak dlouho dokáže česnek být sadbě vhodným. Je to otázka skladování a přebrání a třídění, nikoli odrudy ale palic.... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 10.11.2014
Kozákuv česnek je opravdu hvězdami mezi česneky! Pan Kozák v česneku umí podobně jako kdysi rod Pouru v zelí!  Osobně se zde řeší otázka hnojení. Moje zkušenost a dlouholetá praxe, je sázet do staré síly, nikoli do hnojených řádku. U paličáku je... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 9.11.2014
Máme podobné zkušenosti. - Je pravdou, že patřím k těm česnekářum, jež většinou používají vlastní sadbu paličáku, puvodních Kozákových odrud.  A kromě praxe a pravidla střídání plodin tak používám pacibulky jako sadbu. Takže kořínkové roštačení... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Ano pane Stando souhlasím s vámi. Sázení ozimého česneku neboli paličáku stoprocentně vyhovuje hybernace v zimní zemi. Hloubka výsadby by měla být do pěti cm stačit, podle povahy pudy. Pokud je puda lehká stává se, že stroužky mráz "vytáhne". Podobně... celý příspěvek >
Šeřík dobré stanoviště, 23.10.2014
Ano k vybudování takového nového oplocení musí být nejen stavební povolení a s tím i souhlas sousedu. Ale o tom dotaz není. Šeřík je velice plastickou rostlinou a dobře se dokáže přizpusobit. V podstatě by mu ani tato stavba neměla ublížit, spíše... celý příspěvek >
Drtička větví, 21.10.2014
Osobně dávám za pravdu Wimpimu. Drtič jsem si pořídil, nelituji ale ani nedoporučuji. Obávám se, že oba systémy fungují od tlouštky cca 2cm, v mém případě bez problému. Ale nikde jsem se nesetkal s doporučením stroje na drcení nebo štěpkování... celý příspěvek >
Zvonkové, 19.10.2014
Patřím k té skupině jež i po letech nedá na odrudu Zvonkové dopustit. Jistě člověk si na něj musí zvyknout, já si na něj zvykal od roku 1961. Na odrudě Zvonkové je názorně vidět jak se chut ovoce časem mění! Rozhodně tato odruda není vánoční odrudou,... celý příspěvek >
Slivoň Hanita, 15.10.2014
Je to problém e-shopu. Nemuselo to být ani schválně, nezastávám se nikoho. Špičák jedna školka přikládá jako prezenta navíc ke každé objednávce. Špičák není na škodu pokud si s ním víte rady, spozdí se nástup do plodnosti o rok.  Proto pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika