Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Farely - Farbaly - Farhial, 30.8.2017
Chutnal jsem teď Nějaké švestky a je to hrůza děs.Přesně jak píše Petr, švestky,trnky jsou letos totální propadák.Na zhodnocení Farbaly bych byl taky zvědavý, zatím mi vždy úspěšně zmrzla.
Benedicte, 28.8.2017
Zvonkovité.
Špendlíky, 27.8.2017 Obsahuje fotku
Špendlík Valašský, vše co děda mráz ponechal na třech stromech.
Pěstování Nekterinek, 20.8.2017
Praskaly jen ty ranější (Tena, Harko),nebyl jsem s nimi spokojen měly malé plody, puklé pecky a hodně hnily.Proto jsem je zrušil.Místo nich jsem vysadil pozdější S.R.Gold, Venus, Maria Aurelia, Sweet Lady a bělomasé Snow Queen a Super Queen.Zatím... celý příspěvek >
Lipnická nebo kryštálový cukor?, 20.8.2017
Lipnické mi taky prvním rokem nerostly, stromky byly napadené hálčivcem višňovým.Druhým rokem při rašení jsem provedl dvě ošetení sírou (Sulka, Kumulus).Stromky se "zmátořily" a začaly růst jako o závod.Letos prvně kvetly, ale květy pomrzly takže na... celý příspěvek >
Toptaste, 20.8.2017 Obsahuje fotku
Toptaste letos obsadila třetí místo v odolnosti na jarní mrazy, zbylo asi 20% násady.Nejlíp dopadly mirabelka Miragrande cca 70% (Belamira nic) a Domácí okolo 30%.První zralé plody, jsou letos velkým zklamáním.Prázdná až jalová chuť, bez aromatu.
Ideální slivoňový semenáč, 20.8.2017
Otázečka pro "Láďu 248 32".Zajímalo by mě jak se daří slivoním na mirabelce Nancyské, na jaře jste jí tady zmiňoval, tuším v souvislosti s Jofelou.?
Slivoně 2017, 20.8.2017
Ano, pokud těm "hodným" hmyzáčkům přisadíte ještě Z.R. a Annu Spëth, nemůžete "šlápnout vedle".
Veteran, 20.8.2017
Veterán Petře, není a nebude "jeho zranění nebyla slučitelná se životem",osekané kořeny až k hlavnímu (kuláku) i ten byl ulomený a rozpůlen vedví.Zřejmě v té Jaroměři dolují stromky ze země tupou sekerou  "kata Mydláře",prostě to tam mydlí... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 19.8.2017
Naprostý souhlas.Hodnocení prvních pár plodů na mladých stromcích není zcela objektivní.Letošní počasi nesedlo i zde hodně vychvalované Toptaste, dužina je suchá, bez aromatu, nějaké kyselinky jsou jen pod slupkou, přitom vloni byla výborná.
Royalvee, 18.8.2017
Royalvee zařadil do svého sortimentu i Limbach (za krásných 16 Éček).Uveden je i původ odrůdy- šlechtitel Vineland Station, Ontario, Canada (Halehaven x Vedette) x Veteran.Celkem slušnej oddíl, ten Vineland Station, skoro jako "Chvojkovice-Brod".
Radosť, 14.8.2017
Ano, je to tak.Starý dosluhující Redhaven koupený u Kubáčka je bezkonkurenční, nový (šestiletý) ze Strážnice za moc nestojí.
Telura, 6.8.2017
Zřejmě to bude její odrůdová vlastnost, Telura tady na BVA-2 taky moc neroste.
Royalvee, 4.8.2017 Obsahuje fotku
Ano je to tak, Royalvee je sázka na jistotu.Dnes jsem obral posledních 9 kousků a tím pro mně letošní broskvová sezóna skončila.Sice mám ještě jeden plodík na Harrow Beauty, ale pochybuju že jej hmyzáci nechají dozrát.
Avalon Pride, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Kdepak mšice, pádlí broskvoňové (Sphaerotheaca pannosa var.persicae) jak vyšité.Paradoxně jsem na Avalon Pride ještě mšici neobjevil, zatímco na jiných broskvoních si "chrochtají blahem"
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika