Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postižená kůra slivoně, 3.2.2018
Spíš bych to viděl na některou houbu rodu Leucostoma (Diaporthe, Perzicula,Cincta, Personii).
Haganta - jarni strih, 1.2.2018
Souhlasím, ale i tak je to taková "vytáhla vyzáblina",prodejce měl stříhnout níž.Na jaře bych stromek sesadil nad úrovní "spodního patra" a pokusil bych se založit novou korunku.
Lipnická švestka, 7.1.2018
Odrůdové zkoušky se provádějí v Praze-Ruzyni.Například tam zkoušejí snad 20 let americkou švestku Honey Sweet (obdoba Domácí s údajnou rezistenci k PPV).Doposud se do prodeje nedostala, ani nějaké prozatimní hodnocení se ven nedostalo.Takže to bude... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 6.1.2018
Taky na Martina a taky neleze.
Lipnická švestka, 4.1.2018
Dostal jsem vzorek "čisté Toptastovice" od pana Fialy a zodpovědně říkám, na to že byla pálená ani ne před měsícem, tak je to slušná slivovička.po nějakém tom odležení nebude mít chybu.
Meruňka Luizet, 1.1.2018
Samozřejmě pane Kamile, po všech těch záměnách se klidně může stát, že se se z Luizetu vyklube něco jiného.Ještě mě napadlo, že Luizet už několik let nabízí zahradnictví Flos (Havlis).
Meruňka Luizet, 1.1.2018
Zahradnictví Spomyšl, ikdyž ještě nejsem ve své kůží,myslím, že jí tam ještě mají..
Meruňka Luizet, 31.12.2017
Zdravím katoo, mám jí na myrobalánu, snad se jí tady bude líbit.Přeju Vám hodně pěstitelských úspěchu.
Identifikace rostliny, 31.12.2017
Do třetice - avokádo.
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 28.12.2017 Obsahuje fotku
Tyhle odrůdy se u naších prodejců bohužel nevyskytují.Občas jsou nabízené v slovenském Kohaplantu(Levice).Momentálně mají v nabídce je dvě odrůdy, Krasnosciokij a Sirenu, jakmile začne jarní prodej přibudou i další.Pokud si dobře vzpomínám prodávali... celý příspěvek >
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 27.12.2017
V každém případě žížalky nebudou trpět průjmem.
Slivovice 2017, 27.12.2017
Přesně tak Milane, Domácích tu mám za normalních okolnosti mraky, jenže letos je mráz probral.Pěstoval je už můj děda, před 25 lety jsem vysázel další.Kromě roku 2012 pálím každoročně (1200litrů není problém),a ještě nikdy kvas nebyl tak čístý a tak... celý příspěvek >
Saratovskij rubin, 27.12.2017
Doufám Milane, že po tomhle zveřejnění na nás nějaký stromek zbude.
Slivovice 2017, 27.12.2017
Zdravím páliči, jak jste letos dopadli?Mi se nakonec podařilo nastřádat 185 litrů kvasu z Domácích trnek (ostatní odrůdy na jaře zmrzly).Do kvasu jsem přidal kvasinky Spiriferm Arom. Pálil jsem 14.12. v pěstitelské páleníci a z výsledkem jsem nadmíru... celý příspěvek >
Meruňka Luizet, 25.12.2017
Ona to nebude chyba odrůdy, nýbrž chyba prodejců.Ti si nejsou schopni zajistit důležité informace (původ, odolnost k chorobám a klimatickým podmínkám atd).Například na podzim jsem se zajímal o pozdní meruňku Anegat, jenže prodejce trval na tom, že je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika